U-Haul 30 روز ذخیره رایگان برای قربانیان تورنادو در زاخاری ارائه می دهد

گفت: “آسیب این جوامع ویرانگر است.” جری بوودن، شرکت U-Haul رئیس جمهور لوئیزیانای جنوبی مرکزی. “با وجود چالش های COVID-19 ، همسایگان ما مانع دیگری برای پرش هستند. از آنجا که این جوامع روند پاکسازی را آغاز می کنند ، ما می خواهیم به مردم یک تسهیلات امن ارائه دهیم تا بتوانند اموال خود را بدون هیچ هزینه ای برای یک ماه نگهداری کنند.”

افرادی که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه امدادرسانی در برابر بلایای U-Haul یا نیاز به ترتیب 30 روز ذخیره رایگان خود هستند باید با این موارد تماس بگیرند:

جابجایی و ذخیره سازی U-Haul در جاده Greenwood Springs

8415 Greenwell Springs Road

باتون روژ ، لس آنجلس 70814

(225) 424-5995

فروشگاه های U-Haul تجهیزات لازم را برای کمک به بازیابی طوفان مانند جعبه ، تارپس ، پروپان و مخازن پروپان ارائه می دهند. مشتری باید اطمینان حاصل کند که مخازن آنها خاموش است زیرا پروپان در صورت قطع قطع برق در دراز مدت خوب است.

U-Haul یک ماه ذخیره رایگان خود را ارائه داد 12 مارس به دانشجویان دانشگاه که برنامه مدرسه آنها توسط COVID-19 قطع شد. این پیشنهاد در سراسر ایالات متحده و کانادا.

به عنوان ارائه دهنده خدمات اساسی ، U-Haul برای رفع نیازهای مشتریان و جوامع باز است. برای جزئیات بیشتر در مورد کارهایی که U-Haul در جهت تقویت پروتکل های نظافت ، محافظت از اعضای تیم و مشتریان انجام داده و استفاده از برنامه هایی را که ذاتاً باعث ترویج مسافت اجتماعی و تجارت بدون تماس می شوند ، تشویق کرده اید ، لطفاً از uhaul.com/announcement دیدن کنید.

درباره U-Haul

از سال 1945 ، U-Haul به عنوان شبکه شماره 22000 مکان در 50 ایالت و 10 استان کانادا انتخاب شماره 1 خود به خود حرکت کرده است. U-Haul Truck Share 24/7 دسترسی ایمن به کامیون های U-Haul را در هر ساعت از شبانه روز از طریق گزینه اعزام مشتری در تلفن های هوشمند و فن آوری اختصاصی Live Verify ما فراهم می کند. حمایت مشتریان ما باعث شده است ناوگان U-Haul بتواند تقریباً 167،000 کامیون ، 120،000 تریلر و 43000 دستگاه بکسل در آن رشد کند. U-Haul نزدیک به 697،000 اتاق و 60.7 میلیون فوت مربع فضای ذخیره سازی خود را در امکانات متعلق و مدیریت شده در کل ارائه می دهد آمریکای شمالی. U-Haul بزرگترین نصب کننده قطعات تریلر دائمی در صنعت aftermarket خودرو است و بزرگترین خرده فروش پروپان در ایالات متحده است.

مخاطب:

آندره باتچلور
جف لاکریج
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: 602-263-6981
وب سایت: uhaul.com

منبع U-Haul

لینک های مربوطه

www.uhaul.com

پاسخی بگذارید