U-Haul 30 روز فضای ذخیره سازی رایگان ارائه می دهد

اظهار داشت: بسیاری از مردم در اثر طوفان ها با خسارت های املاک برخورد می کنند رابرت آبیدینشرکت U-Haul از شمال شرقی هوستون رئيس جمهور. “U-Haul در حال پیشرفت است تا مکانی را برای همسایگان ما فراهم کند تا وسایل خود را در طی فرآیند پاکسازی به طور ایمن ذخیره کنند.

“همه از قبل از وقوع تاج خورشیدی با چالش های بی سابقه ای روبرو هستند. ما می توانیم در اثر این گردباد به ما کمک کنیم. ما می خواهیم امور را آسانتر کنیم.”

افرادی که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه امداد رسانی در برابر بلایای U-Haul یا نیاز به ترتیب 30 روز ذخیره رایگان خود هستند باید با نزدیکترین مرکز شرکت کننده تماس بگیرند:

U-Haul Moving & Storage از کونرو
1305 I-45 S.
کنرو ، TX 77301
(936) 756-5489

U-Haul Moving & Storage از کینگوود
22250 هوی 59. ن.
کینگ وود ، TX 77339
(281) 358-8646

با استفاده از ظروف U-Box می توانید تریلر طراحی شده سفارشی خود را انتخاب کرده و U-Box خود را با خود ببرید. U-Haul همچنین می تواند ظروف U-Box شما را در انبارهای امن ما ذخیره کند یا آن را انتخاب کرده و آن را به مکانی مورد نظر شما تحویل دهد.

فروشگاه های U-Haul تجهیزات لازم را برای کمک به بازیابی طوفان مانند جعبه ، تارپس ، پروپان و مخازن پروپان ارائه می دهند. مشتری باید اطمینان حاصل کند که مخازن آنها خاموش است زیرا پروپان در صورت قطع قطع برق در دراز مدت خوب است.

U-Haul یک ماه ذخیره رایگان خود را ارائه داد 12 مارس به دانشجویان دانشگاه که برنامه مدرسه آنها توسط COVID-19 قطع شد. این پیشنهاد در سراسر ایالات متحده و کانادا.

به عنوان ارائه دهنده خدمات اساسی ، U-Haul برای رفع نیازهای مشتریان و جوامع باز است. برای جزئیات بیشتر در مورد کارهایی که U-Haul در جهت تقویت پروتکل های نظافت ، محافظت از اعضای تیم و مشتریان انجام داده و استفاده از برنامه هایی را که ذاتاً باعث ترویج مسافت اجتماعی و تجارت بدون تماس می شوند ، تشویق کرده اید ، لطفاً از uhaul.com/announcement دیدن کنید.

درباره U-Haul

از سال 1945 ، U-Haul به عنوان شبکه شماره 22000 مکان در 50 ایالت و 10 استان کانادا انتخاب شماره 1 خود به خود حرکت کرده است. U-Haul Truck Share 24/7 دسترسی ایمن به کامیون های U-Haul را در هر ساعت از شبانه روز از طریق گزینه اعزام مشتری در تلفن های هوشمند و فن آوری اختصاصی Live Verify ما فراهم می کند. حمایت مشتریان ما باعث شده است ناوگان U-Haul بتواند تقریباً 167،000 کامیون ، 120،000 تریلر و 43000 دستگاه بکسل در آن رشد کند. U-Haul نزدیک به 697،000 اتاق و 60.7 میلیون فوت مربع فضای ذخیره سازی خود را در امکانات متعلق و مدیریت شده در کل ارائه می دهد آمریکای شمالی. U-Haul بزرگترین نصب کننده قطعات تریلر دائمی در صنعت aftermarket خودرو است و بزرگترین خرده فروش پروپان در ایالات متحده است.

مخاطب:

آندره باتچلور
جف لاکریج
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: 602-263-6981
وب سایت: uhaul.com

منبع U-Haul

لینک های مربوطه

www.uhaul.com

پاسخی بگذارید