Vail Resorts قیمت گذاری نکات ارشد را پیشنهاد می دهد

BROOMFIELD ، کولو.، 29 آوریل 2020 / PRNewswire / – Vail Resorts، Inc. (NYSE: MTN) امروز قیمت گذاری پیشنهادات ارشد خود را که قبلاً اعلام شده بود اعلام کرد. قیمت شرکت 600 میلیون دلار در مبلغ اصلی مبلغ 6.250٪ از یادداشتهای ارشد به علت سال 2025 در موعد (“یادداشت ها”). پیشنهادات یادداشت ها از مبلغ اصلی مبلغ اعلام شده در ابتدا بزرگ شد 500 میلیون دلار. انتظار می رود که پیشنهادات یادداشت به پایان برسد 4 مه سال 2020مشروط به شرایط بسته شدن عرفی یادداشت ها تعهدات ارشد ناامن شرکت خواهند بود و توسط برخی از شرکت های تابعه داخلی شرکت (به غیر از برخی از شرکت های فرعی مستثنی) تضمین می شود.

شرکت در نظر دارد از عواید حاصل از پیشنهاد پیشنهادی برای اهداف عمومی شرکت و پرداخت هزینه ها و هزینه های مرتبط با این پیشنهاد استفاده کند.

یادداشت ها و ضمانت های فرعی مربوط به آن ، به افرادی که منطقاً معتقدند که خریداران سازمانی واجد شرایط هستند ، در ارائه معاف از ثبت نام به موجب قانون 144A طبق قانون اوراق بهادار سال 1933 ، به عنوان اصلاح (“قانون اوراق بهادار”) ، و به غیر ارائه می شود. افراد آمریکایی در خارج از ایالات متحده مطابق مقررات S طبق قانون اوراق بهادار. یادداشت ها و ضمانت های فرعی مربوط به آن تحت قانون اوراق بهادار ، یا هرگونه قانون اوراق بهادار دولتی ثبت نشده اند ، و مگر اینکه اینگونه ثبت شده باشد ، ممکن است ارائه یا فروخته نشود ایالات متحده به استثنای معافیت از معامله ، یا در معامله ای که مشمول آن نباشد ، الزامات ثبت نام قانون اوراق بهادار و قوانین مربوط به اوراق بهادار دولتی است.

این بیانیه مطبوعاتی پیشنهادی برای فروش یا وکالت پیشنهاد برای خریدن هرگونه امنیت نیست و هیچ پیشنهادی ، دادخواست یا فروش را در هر حوزه قضایی که در آن ارائه ، دادخواست یا فروش غیرقانونی باشد ، تشکیل نمی دهد. این مطبوعات مطابق با قانون 135c طبق قانون اوراق بهادار صادر می شود.

درباره Vail Resorts، Inc. (NYSE: MTN)

Vail Resorts، Inc. (“Vail Resorts”) ، از طریق شرکت های تابعه خود ، پیشروترین اپراتور جهانگردی کوهستان است. شرکتهای تابعه Vail Resorts دارای 37 استراحت کوهستانی مقصد کلاس جهانی و مناطق اسکی منطقه ای از جمله این مناطق هستند ویل، Beaver Creek، Breckenridge، کیستون و هلال باته که در کلرادو؛ پارک سیتی که در یوتا؛ آسمانی ، ستاره شمالی و کرکوود در دریاچه تاهو مساحت کالیفرنیا و نوادا؛ سوت سیاه بلک کام در بریتیش کلمبیا ، کانادا؛ پریشر ، Falls Creek و هوتام در استرالیا؛ استو، کوه برف، Okemo در ورمونت؛ کوه شکارچی که در نیویورک؛ کوه Sunapee، Attitash ، Wildcat و Crotched in نیوهمپشایر؛ عبور استیونس در واشنگتن؛ آزادی ، Roundtop ، Whitetail ، جک فراست و Big Boulder در پنسیلوانیا؛ Alpine Valley، Boston Mills، Brandywine و رودخانه دیوانه که در اوهایو؛ دره پنهان و برف کریک در میسوری؛ ویلموت که در ویسکانسین؛ آفتون آلپ در مینه سوتا؛ کوه برایتون که در میشیگان؛ و پائولی پیکس در ایندیانا. Vail Resorts مجموعه ای از هتل های زیبا و ظریف را تحت برند RockResorts و همچنین شرکت Grand Teton Lodge در اختیار دارد و / یا اداره می کند. جکسون هول ، وایومینگ. Vail Resorts ، شرکت توسعه و توسعه املاک و مستغلات شرکت Vail Resorts است ، شرکت Vail Resorts یک شرکت عمومی است که در بورس اوراق بهادار نیویورک معامله می شود (NYSE: MTN).

بیانیه های رو به جلو

برخی از اظهارات مورد بحث در این بیانیه مطبوعاتی ، به غیر از اظهارات اطلاعات تاریخی ، بیانیه های آینده نگر به معنای قوانین مربوط به اوراق بهادار فدرال هستند. به خوانندگان هشدار داده شده است كه به این اظهارات آینده نگر ، كه فقط از تاریخ این مقاله صحبت می كنند ، اتكا كنند. همه بیانیه های آینده نگر در معرض خطرات و عدم قطعیت های خاصی هستند که می توانند نتایج واقعی را از لحاظ پیش بینی شده از لحاظ معنوی متفاوت کنند. چنین ریسک ها و عدم قطعیت هایی شامل مدت زمان نهایی COVID-19 و تأثیرات کوتاه مدت و بلند مدت آن بر رفتارهای مصرف کننده ، اقتصاد به طور کلی و تجارت ما و نتایج عملیات محدود نمی شود. تحولات غیرقابل پیش بینی که مانع ، تأخیر یا تأثیر منفی در عرضه و سایر ریسک های مالی ، عملیاتی و حقوقی و عدم قطعیت هایی که هر از چند گاهی در اظهارات احتیاطی شرکت درج شده در پرونده های آن با کمیسیون اوراق بهادار و بورس می شود ، می شود. همه اظهارات آینده نگر به ما یا هر شخص دیگری که از طرف ما عمل می کند صریحاً با تمام این احکام صلاحیت دارند. کلیه اظهارات راهنمایی و آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی از تاریخ این مقاله ساخته شده است و ما هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی اظهارات پیش بینی شده یا آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه از نظر رویدادهای آینده یا در غیر این صورت ، جز در مواردی که ممکن است انجام دهیم. طبق قانون لازم است هیچ تضمینی وجود ندارد که پیشنهاد پیشنهادی به طور پیش بینی شده یا اصلاً انجام شود.

SOURCE Vail Resorts، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.snow.com

پاسخی بگذارید