Veoneer: گزارش مالی ژانویه – مارس 2020

STOCKHOLM، 24 آوریل 2020 / PRNewswire / – خلاصه مالی – Q1’20

 • نتایج مالی اساسی بهتر از حد انتظار ، به دلیل ابتکار عمل در تنظیم بازار (MAI)
 • کاهش فروش خالص 27٪ از جمله فروش آلی 1 کاهش 15٪ ، 9pp بهتر از LVP جهانی
 • کاهش ایمنی فعال فروش خالص 15٪ از جمله کاهش فروش آلی 13٪
 • گردش نقدی عملیاتی (9) میلیون دلار

چشم انداز – FY’20

 • نشانه های فروش قبلی ارگانیک FY’20 را پس بگیرید ، اما انتظار می رود از LVP جهانی که عمدتا توسط برنامه های جدید رانده می شود بهتر عمل کند.
 • پیش بینی می شود تأثیر ترجمه ارز ~ (2) باشد
 • RD & E ، انتظار می رود که خالص تقریباً بهبود یابد 100 میلیون دلار از سال 2019 ، بر مبنای قابل مقایسه ای
 • پیش بینی می شود که جریان نقدی قبل از تأمین مالی فعالیت ها به میزان قابل توجهی بهبود یابد و انتظار می رود ضرر عملیاتی ، هر دو از سطح 2019 (به طور قابل مقایسه) به دلیل موفقیت برنامه MAI ما بهبود یابد

نکات برجسته کسب و کار

 • مانده نقدی به افزایش یافت 970 میلیون دلار به دلیل عملکرد خوب پول نقد و درآمد حاصل از واگذاری VNBS-آسیا
 • برنامه MAI قبل از تأمین مالی فعالیت های عملکرد جریان نقدی قوی ما کمک کرده است 124 میلیون دلار
 • MAI های اضافی در حال انجام برای کاهش تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 در جریان وجوه نقد و نتایج عملیاتی ما
 • میزان سفارش برای Q120 تقریباً بود 175 میلیون دلار متوسط ​​فروش سالانه ، با ایمنی فعال بیش از 50٪
 • شرکت Veoneer و Volvo Cars توافق کرده اند Zenuity JV را جدا کنند و به هر شرکت اجازه می دهند تا بر اولویت های استراتژیک خود تمرکز کند
 • وونر نتیجه گیری از بررسی استراتژیک در زمینه کنترل ترمز ، عملکرد VBS-US را به عنوان “دارایی هایی که برای فروش نگه داشته شده” طبقه بندی می کند.

نظرات از جان کارلسون، رئیس ، رئیس جمهور و مدیر عامل

ابتلا به تاج در ابتدا و مهمتر از همه بحران بهداشت جهانی است و افكار ما برای همه افراد در سراسر جهان بیرون می آید كه از عواقب آن رنج می برند. برای ما در وونر ، اولویت اول سلامت و ایمنی است و ما اقدامات لازم را برای محافظت از مردم و حفاظت از عملیات خود انجام می دهیم.

در طول سه ماهه ما موفق شدیم اقدامات بهداشتی و ایمنی مورد نیاز را با اعدام شدید در تجارت خود ترکیب کنیم. ما به رغم حجم کمتری در تجارت ، ما در همه مناطق تحت کنترل خود بهبود پیدا کردیم. مانده نقدی ما به افزایش یافته است 970 میلیون دلار، سرمایه در گردش خالص توسط 89 میلیون دلار، RD&E کاهش یافته است 25 میلیون دلارو هزینه های سرمایه کاهش یافته است 32 میلیون دلار. ما همچنین به سرعت روشهای کار خود را سازگار کرده ایم ، که نمونه آن با انتقال 4100 کارمند به کار از خانه بدون مشکلات فنی است. در پاسخ به این بحران ، ما نیروی کار خود را بیش از 200 نفر کاهش داده ایم و معادل حدود 1000 کارمند تمام وقت است. در حالی که تصمیم گیریهای سختی است که انجام می شود ، ما به اقدامات لازم برای هدایت وونر از طریق بحران ادامه خواهیم داد.

نتیجه خوب یک ربع بسیار غیرمعمول نتیجه تمرکز شدید همه کارکنان ما بر روی عملیات و سازگاری با بحران مداوم است. من می خواهم از این فرصت استفاده کنم که از کل تیم وئونر بخاطر فداکاری و کمکهای جدی در این زمان دشوار تشکر کنم.

بررسی های استراتژیک که برای اولین بار در سال 2019 ابلاغ شد اکنون به پایان رسیده است و Veoneer بر ساخت رهبر جهانی در سخت افزار و نرم افزار برای رانندگی مشترک در حوزه ایمنی تمرکز خواهد کرد. از طریق تقسیم Zenuity و ادغام بیش از 200 کارمند ماهر Zenuity در گروه سیستم ها و نرم افزار Veoneer ، ما ادغام و قابلیت های کامل سیستم خود را در این زمینه بیشتر بهبود خواهیم داد. انتقال مشاغل کنترل ترمز به یک تأمین کننده خودرو که به خوبی تثبیت شده است به ما این امکان را می دهد تا با دانستن اینکه مشتری و افراد ما در ترمزها دارای یک خانه جدید خوب هستند به طور کامل روی فعالیت های اصلی خود تمرکز کنیم.

2020 همچنان سال پرتاب مهمی برای Veoneer است و با وجود اینکه زمان شروع برخی از راه اندازی مشتری به تاخیر می افتد ، تحویل فن آوری های جدید ما به چندین سیستم عامل جدید خودرو به خوبی پیش می رود.

توازنی که به دنبال آن هستیم این است که وئونر کارآمدتر و مؤثرتر باشد و ضمن ادامه تقویت فن آوری و محصولات اصلی شرکت ، عواقب این بحران را برطرف سازد ، تاکنون در راه هستیم. در سال 2020 ما انتظار داریم علیرغم میزان قابل توجهی از حجم مشاغل مورد انتظار ، بتوانیم RD&E ، خالص ، ضرر عملیاتی و جریان نقدی منفی را نسبت به سال 2019 بطور معنی داری کاهش دهیم.

این زمان دشوار برای صنعت خودرو است ، اما به لطف تلاش های طولانی مدت کل تیم ، ما امروز یک شرکت قوی تر و متمرکز تر هستیم. این گزارش اطلاعاتی است که وئونر ، شرکت موظف به تبعیت از مقرره سوء استفاده از بازار اتحادیه اروپا. اطلاعات از طریق آژانس ارتباطات EVP و IR که در بالا ذکر شد ، برای انتشار ارسال شده است ساعت 11:00 CET جمعه، 24 آوریل 2020.

ری پکن – روابط سرمایه گذار VP ، + 1-248-794-4537 یا [email protected]. سوالات – وب سایت شرکت www.veoneer.com شرکت.امروز کنفرانس درآمدی برگزار می شود ، جمعه 24 آوریل 2020 در 13:00 CET. برای دنبال کردن پخش وب یا به دست آوردن شماره تلفن / کد پین ، لطفاً به www.veoneer.com مراجعه کنید. عرشه اسلایدها قبل از تماس کنفرانس درآمدی در وب سایت ما در دسترس خواهد بود. همچنین به غیر ایالات متحده مراجعه کنید. بخش اقدامات مالی GAAP در صفحه 9 این درآمد برای افشای اطلاعات بیشتر منتشر شده است.

[1]
برای همه غیر ایالات متحده اقدامات مالی GAAP ، به جداول آشتی در این نسخه درآمدی ، از جمله غیر ایالات متحده مراجعه کنید. بخش اقدامات مالی GAAP در صفحه 9. به غیر ایالات متحده مراجعه کنید. بخش اقدامات مالی GAAP برای بحث بیشتر در مورد غیر آینده آمریکایی آینده دار. اقدامات مالی GAAP.

مخاطب:
توماس جانسون
ارتباطات EVP و IR
+ 46-8-527-762-27
[email protected]

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/veoneer/r/financial-report-january—march-2020،c3096229

پرونده های زیر برای بارگیری در دسترس است:

منبع Veoneer

پاسخی بگذارید