Welly Health با گسترش در 10000+ درب ، سالگرد 1 ساله را جشن می گیرد

MINNEAPOLIS ، مین.، 13 آوریل 2020 / PRNewswire / – Ply Health PBC، نام تجاری premium first premium که کمک های اولیه را هدفمند و بازیگوش می کند ، جشن تولد خود را در این ماه با گسترش خرده فروشی قابل توجهی به بیش از 10،000 درب از جمله Meijer ، Hy-Vee ، Giant Eagle ، Stop & Shop ، آمازون از دیگر فروشندگان کلیدی اعلام کرد. این برند نیز راه اندازی می شود موارد جدید، شامل:

  • “رنگ شستشو” با طرح رنگی کراوات
  • “حیوانات خانگی عجیب و غریب” که شامل للماها ، ناراله ها و زاغه ها است
  • “Eye Love U” که دارای الگوهای قلب است
  • “کیت های درمانی” که شامل مجموعه ای از داروها برای کمک به لگد زدن بیمار برای کودکان و بزرگسالان است
  • “کیت ماجراجویی” حاوی یک قلع 6×6 پر از بانداژ پریمیوم با الگوهای جسورانه و بسته های پماد سازمان یافته با ملزومات کمکهای اولیه تا شما را برای هر کاری آماده نگه دارد

ولی توسط همکار ساخته شد اریک رایان، کارآفرین سریال پشت نام تجاری خانگی دوستدار محیط زیست متد و نام تجاری تغذیه OLLY ، و داگ استوکنبورگمدیر اجرایی سابق فروش خرده فروشی فقط در یک سال ، وللی بیشتر از آن سوار شد 10 میلیون دلار در فروش و آگاهی قابل توجهی در گروهی ساخته شده که غالباً توسط غول 100 ساله تحت سلطه است.

ویلی گفت: “ولی یک راه حل بالا و در عین حال واقعاً عملی برای کمک های اولیه که در این گروه وجود ندارد ارائه می دهد. ما در حال تغییر شیوه مشاهده افراد از این دسته هستیم – از خرید مبتنی بر نیاز به چیزی که می توانید برای خرید و نشان دادن آنها هیجان زده شوید ، “گفت: بنیانگذار Welly اریک رایان. “ما امروز در حال شیوه زندگی مصرف کننده هستیم – چیزی که فعال است و به دنبال زیبایی در وسایل روزمره است.”

وی ادامه داد: “به عنوان یک برند جدید که در اولین روز تولد ما ظاهر می شود ، می بینیم افرادی که در غیر این صورت با ما ناآشنا بوده اند ، کیفیت محصولات ما ، قابلیت حمل و استفاده مجدد از قلعهای ما را کشف می کنند و دوباره به بازار می آیند تا باندهای پارچه ای فلکس و اولین کمکهای خود را امتحان کنند. کیت ، “گفت: بنیانگذار و مدیر عامل شرکت وللی داگ استوکنبورگ. “این گسترش خرده فروشی قابلیت دسترسی به محصولات والی را افزایش داده و به هواداران جدید و قدیمی این برند کمک خواهد کرد تا زندگی خود را به طور کامل زندگی کنند تا بدانند که ولی از پشت خود برخوردار است.”

به افتخار روز تولد خود و حمایت از جوامعی که در حال حاضر به آن نیاز بیشتری دارند ، وللی 5٪ از فروش را پس می دهد بسته نرم افزاری آماده به صندوق امداد Coronavirus در آمریکا تغذیه می کند در ماه آوریل وللی همچنین در نظر دارد 100000 باند را به مؤسسات و افراد نیازمند مانند صلیب سرخ و سازمان های مشابه اهدا کند.

درباره ولی
از ذهنهای خلاقانه ای که شما را با روش و تغذیه OLLY به ارمغان آورده است ، Welly ، یک خط ممتاز از تجهیزات کمکهای اولیه است. نگران این خراش یا خراش ، نیش زنبور یا شکاف نباشید ، ولی پشت شما ، آرنج و زانو را دارد. مواد باکیفیت والی ، طراحی های جسورانه ، بسته بندی قابل استفاده مجدد و قابل بازیافت ، کمکهای اولیه را سرگرم کننده ، بادوام و مناسب برای افراد متقاضی فعال شیوه زندگی در هر سنی می کند! برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید www.GetWelly.com و گفتگوی اجتماعی را دنبال کنید فیس بوک، اینستاگرام و توییتر wellyfirstaid #GetWelly #WellyPrepared

منبع وللی

لینک های مربوطه

https://www.getwelly.com/


پاسخی بگذارید