XCMG با پیشبرد برنامه سلامت کامل ، خواستار توسعه پایدار شغلی در روز جهانی ایمنی و سلامت در محل کار است

با شعار “سلامتی بهتر ، آینده بهتر!” THP بر روی “پیشگیری اولیه” تأکید دارد و هدف آن کمک به کارکنان XCMG در بهبود سلامت ، ایمنی و قدرت جسمی و روانی به عنوان اصلی ترین اقدامات انجام شده برای ایجاد یک تیم استعدادیابی نخبه است. کارمندان XCMG تشویق می شوند اهداف بهداشتی فردی را تنظیم کرده و با شرکای خود برای بهبود خودمدیریتی به طور داوطلبانه همکاری کنند ، و اقدامات مفصلی در سراسر پایگاه های تولیدی XCMG و شرکت های خارج از کشور انجام می شود:

  • میزبان باشگاه های بدنسازی جدید ، باشگاه های رقص و دوره های آمادگی بدنی.
  • ارزیابی های جسمی و روانی کارمندان را انجام دهید.
  • ایجاد بستر جدید مشاوره روانشناختی ، اتاقهای مشاوره آزاد و استخدام مشاوران حرفه ای برای کمک به کارمندان.
  • تغذیه سالم را ترویج کنید: غذای تازه با قیمت ارزانتر؛
  • پایان دادن به ضایعات ، از جمله لوازم اداری ، آب و برق و مواد غذایی.
  • آموزشها و تمرینهای کمکهای اولیه و واکنشهای اضطراری را ایجاد کنید.

“THP یک پروژه طولانی مدت پایدار است که خواستار مشارکت همه است ، سالم بودن مسئولیت هم خانواده و هم شرکت است. ما می خواهیم یک محیط مثبت ایجاد کنیم که بتواند از سلامت جسمی و روانی کارکنان بهره مند شود ، XCMG ایمنی زندگی را به رسمیت می شناسد و سلامتی به عنوان یک اولویت است و امیدوار است که THP را به تجهیزات ، نمایندگی ها و شرکای ما در سراسر جهان گسترش دهد. ” وانگ مینرئیس XCMG.

XCMG برزیل کارمندان محلی را ترغیب می کند که به روش خود به ابتکار THP بپیوندند و زندگی سالم را درک کنند. کارمندان XCMG برزیل برنامه ها و اهداف بهداشتی شخصی مانند کار بیشتر ، مطالعه بیشتر ، غذا خوردن بهتر و استراحت خوب را در صفحه اعلانات “بهتر سلامتی ، آینده بهتر” نوشتند.

THP هم ارتقاء آنلاین و هم جلسات در مقیاس کوچک توسط ادارات و تیم ها انجام می شود. برای افزایش تعامل ، XCMG همچنین میزبان سخنرانی های اصلی ، نمایش مسابقه ها و پرسش و پاسخ آنلاین خواهد بود ، و سفیران بهداشت را برای هدایت فعالیت های مختلف انتخاب می کند.

از زمان راه اندازی اواخر مارس ، THP بیش از 23،000 کارمند XCMG و تعدادی از شرکای جهانی این شرکت بهره مند شده است.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.xcmg.com ، Facebook ، مراجعه کنید توییتر، YouTube ، LinkedIn و Instagram.

SOURCE XCMG

لینک های مربوطه

www.xcmg.com


پاسخی بگذارید