XCMG روز جهانی زمین را با بیش از 2،000 ماشین آلات توانمند انرژی پاک فروخته شده در سراسر جهان جشن می گیرد

در ماه مارس ، XCMG برنده پیشنهاد آن شد RMB520 میلیون (73.54 میلیون دلار آمریکاپروژه هوشمند بهداشت محیط PPP (مشارکت عمومی و خصوصی) به مدت 20 سال خدمات در نینگبو، استان ژجیانگ. این پروژه با پشتیبانی فن آوری های 5G ، مرتب سازی زباله ها ، دفع فاضلاب و دفع حمل و نقل را برای پوشش دادن کلیه پیوندهای عملیاتی ادغام می کند. جارو برقی های خیابانی بدون سرنشین XCMG اولین تجهیزات مستقر در آن می باشد که در ادامه با کامیون های زباله های بشکه ای برقی آن برای بهبود کارایی نظافت و دقت دفع زباله دنبال می شوند.

محصولات جدید انرژی با مهندسی برقی پیشرفته می توانند 5 درصد انرژی مصرفی را کاهش دهند ، آنها برای عملکرد قابل اعتماد و قوی در شرایط مختلف جاده ای بسیار شناخته شده اند.

در سال 2018 ، XCMG کامیون های لجستیک الکتریکی E300 را به کشورها صادر کرد نیوزلند، کامیون بسیار انعطاف پذیر در همان سال در “نمایشگاه جهانی EV” جایزه “کامیون سبک الکتریکی سبک” را کسب کرد و بخاطر بالاتر بودن کارآیی انرژی و عملکرد قوی آن به عنوان وسایل نقلیه ایده آل لجستیکی شهری ستایش می شود.

“اگر XCMG اتومبیل به مقیاسی برسد ، بیش از 70 اختراع ثبت شده در زمینه انرژی جدید بدست آورده است. RMB20 میلیارد (2.83 میلیارد دلار آمریکاژنگ جیانکسین ، معاون مدیر کل XCMG خودرو گفت: “تا سال 2025 ، فکر می کنم حداقل 40 درصد یا حتی 50 درصد از محصولات باید انرژی جدیدی داشته باشند که نشانگر انتقال موفقیت آمیز در توسعه انرژی جدید باشد.”

از زمان تأسیس پایگاه خودروسازی XCMG در سال 2015 ، این بخش در حال برنامه ریزی و توسعه بخش انرژی جدید برای توسعه وسایل نقلیه ویژه برقی در مدل عملیاتی “پلتفرم + حرفه ای” است که مراکز تحقیق و توسعه ، تولید ، سازگاری محصول ، خدمات پس از فروش و ایمنی محصول را تشکیل می دهد. اطمینان این شرکت میلیاردها میلیارد دلار برای ایجاد آزمایشگاه های تحقیقاتی برای عملکرد موتور ، عملکرد خمیر و آزمایش خودرو در محیط با دمای بالا / پایین ، راه اندازی امکانات شارژ و آزمایش پیش از تحویل و همچنین ساخت کارخانه های مونتاژ جدید برای وسایل نقلیه جدید انرژی سرمایه گذاری کرده است.

SOURCE XCMG

لینک های مربوطه

www.xcmg.com

پاسخی بگذارید