ZTO Files گزارش سالانه در مورد فرم 20-F برای سال مالی 2019

شانگهای، 21 آوریل 2020 / PRNewswire / – ZTO Express (Cayman) Inc. (NYSE: ZTO) (“ZTO” یا “شرکت”) ، یک شرکت تحویل اکسپرس پیشرو و با سرعت بالا در چین، امروز اعلام کرد که گزارش سالانه خود را در فرم 20-F برای سال مالی منتهی به 31 دسامبر 2019 با کمیسیون اوراق بهادار و بورس ایالات متحده (“SEC”) در تاریخ 21 آوریل 2020. گزارش سالانه را می توان به وب سایت روابط سرمایه گذار شرکت در http://zto.investorroom.com و همچنین وب سایت SEC در http://www.sec.gov دسترسی داد.

شركت در صورت تقاضا نسخه ای از گزارش سالانه خود را كه حاوی صورتهای مالی تلفیقی حسابرسی شده ، بصورت رایگان ، در اختیار سهامداران خود قرار می دهد. درخواست ها باید به بخش IR شرکت در آدرس ارسال شود [email protected].

درباره ZTO Express (Cayman) Inc.

شرکت ZTO Express (Cayman) (NYSE: ZTO) (“ZTO” یا “شرکت”) یک شرکت تحویل اکسپرس پیشرو و با سرعت بالا در چین. ZTO از طریق پوشش شبکه گسترده و قابل اعتماد در سراسر کشور ، خدمات تحویل صریح و همچنین سایر خدمات لجستیکی با ارزش افزوده را ارائه می دهد چین.

ZTO از یک مدل شریک شبکه بسیار مقیاس پذیر بهره می برد ، که این شرکت معتقد است برای حمایت از رشد قابل توجه تجارت الکترونیکی در چین. این شرکت شرکای شبکه خود را برای ارائه خدمات تحویل وانت و آخرین مایل ، در حالی که کنترل حمل و نقل خط مرتب و مرتب سازی خط حمل و نقل در زنجیره ارزش خدمات تحویل سریع را کنترل می کند ، اعمال می کند.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به http://zto.investorroom.com مراجعه کنید.

SOURCE ZTO Express (Cayman) Inc.

لینک های مربوطه

http://zto.investorroom.com

پاسخی بگذارید