آغاز کنفرانس آنلاین سرمایه گذاری جهانی چینگدائو 2020

وانگ چینگشیان ، عضو کمیته دائمی CPC کمیته شاندونگ و دبیر کمیته چینگدائو CPC ، سخنرانی اصلی در این مراسم داشتند. لیو کیانگ ، معاون فرماندار شاندونگ استان ، هونگ لیدبیر کمیته CPC و رئیس انجمن مدیریت دارایی از چین، کو بو ، معاون مدیر کل بورس اوراق بهادار شانگهای ، و لی هویمعاون مدیر کل بورس اورژانس شنژن در این مراسم سخنرانی کرد. چینگدائو شهردار منگ فنلی ریاست مراسم افتتاحیه.

وانگ گفت چینگدائو از آنجا که میزبان گلوبال 2019 بود ، از رشد سریع سرمایه گذاری در سرمایه گذاری برخوردار بوده است.چینگدائو) کنفرانس سرمایه گذاری در سال گذشته. به گفته وی، چینگدائو از نظر افزایش نرخ تعداد مدیران صندوق سهام خصوصی در سال 2019 رتبه اول را کسب کرده و سرعت خود را به سمت یک مرکز سرمایه گذاری جهانی رهنمون می کند. وی گفت: شیوع بیماری کروناویروس اخیر (COVID-19) باعث تسریع در توسعه اینترنت صنعتی می شود و چینگدائو دارای سیستم یکپارچه صنعتی و طیف گسترده ای از حالات برنامه است. وی فاش کرد که این شهر با هدف تکیه بر جامعه صنعت AI و بستر اینترنت صنعتی صنعتی COSMOPlat که در این شهر در حال توسعه است ، قصد دارد تا به “پایتخت اینترنت صنعتی” جهان تبدیل شود. وی معتقد است این امر به جذب عناصر جدید صنعتی بیشتر در شهر و ترویج ادغام عناصر مختلف صنعتی کمک می کند تا فرصت های بیشتری را برای پروژه های سرمایه گذاری در زمینه سرمایه گذاری فراهم کند.

افتتاح اتحاد سرمایه گذاری برای توسعه اینترنت صنعتی به طور همزمان برگزار شد. مدیر عامل شرکت وانگ و حایر گروه ژانگ رومین به طور مشترک از پلاک نام این اتحاد پرده برداری کردند و گواهینامه هایی را برای 10 عضو اول اتحاد صادر کردند.

کاغذ سفید سالانه صنعت سرمایه گذاری جهانی (2020) منتشر شد. یک مراسم امضا برای تعدادی از پروژه های کلیدی سرمایه گذاری سرمایه گذار برگزار شد.

کنفرانس آنلاین دو روزه سرمایه گذاری جهانی Qingdao 2020 شامل یک فروم اصلی ، چهار فروم فرعی ، حدود 20 میزگرد و یک سری نمایش های راه و راه اندازی پروژه است. بیش از 20 سیستم عامل آنلاین پخش مستقیم آن را پخش می کنند.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1166079/Qingdao_Inauguration_Venture_Capital_Alliance.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1166080/Qingdao_Eastern_Coastal_City.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1166081/Qingdao_Logo.jpg

مخاطب:
خانم زو ییلینگ
تلفن: + 86-532-85911619
وب: http://www.qingdaochina.org
حساب Facebook: https://www.facebook.com/qingdaocity
حساب توییتر: https://twitter.com/loveqingdao

منبع Stadt Qingdao

لینک های مربوطه

http://www.qingdaochina.org