اخبار ایالات متحده بهترین تخفیف های روز اتومبیل های یادبود را اعلام می کند

واشنگتن، 21 مه سال 2020 / PRNewswire / – اخبار و گزارش جهانی ایالات متحده ، مقام جهانی در رتبه بندی و مشاوره مصرف کننده ، امروز از بهترین معاملات روز یادبود 2020 رونمایی کرد. این لیست شامل نه وسیله نقلیه ، از جمله دو کامیون و چندین وسیله نقلیه خانوادگی ، با بودجه عالی یا مشوق های اجاره ای است.

وی گفت: “همه گیر کوراو ویروس فشار فروش خودروهای جدید را تحت فشار قرار داده است و خودروسازان با برخی از بهترین مشوق های تأمین مالی که در سالها دیده ایم پاسخ می دهند.” جیم شریفی، مدیر ویراستار اخبار بهترین ایالات متحده آمریکا. “بهترین معاملات روز Memorial شامل تعدادی از خودروهای برتر ما است که بسیاری از آنها تا هفت سال یا با پیشنهادهای اجاره ای بسیار مقرون به صرفه با تأمین مالی بدون بهره می آیند.”

بهترین تخفیف های روز اتومبیل برای یادبود

هر ماه ، اخبار ایالات متحده معاملات جدید و استفاده شده از خودروهای تویوتا ، نیسان ، فورد ، هوندا ، شورولت ، هیوندای ، کیا ، داگ ، رام ، جیپ ، مزدا ، بیوک ، GMC ، سوبارو ، فولکس واگن ، آکورا ، کادیلاک ، اینفینیتی ، لینکلن ، جمع می کند. وسایل نقلیه ولوو ، پورشه ، مرسدس بنز ، آئودی ، BMW و لکسوس. معاملات ذکر شده از سایت های سازندگان با استفاده از کدهای ZIP نماینده است. معاملات ممکن است بسته به موقعیت مکانی ، امتیاز اعتباری خریدار و سایر عوامل متفاوت باشد. معاملات از طریق معتبر است اول ژوئن سال 2020مطابق سایتهای سازندگان

از سال 2007 ، بهترین اخبار ، بهترین اتومبیل ، کانال اتومبیل اخبار و گزارش جهانی ایالات متحده ، رتبه بندی اکثر وسایل نقلیه جدید فروخته شده در آمریکا را منتشر کرده است. هر ساله ، ایالات متحده نیوز جوایز بهترین اتومبیل ها را نیز منتشر می کند ، از جمله بهترین برندهای خودرو ، بهترین ماشین برای پول و بهترین اتومبیل برای خانواده ها. اخبار بهترین ایالات متحده از خریداران خودرو در تمام سفرهای خرید اتومبیل پشتیبانی می کند ، مشاوره ای برای تحقیق در مورد اتومبیل ، یافتن اتومبیل های استفاده شده برای فروش در نزدیکی شما و دریافت بهترین نرخ در بیمه اتومبیل پشتیبانی می کند. اخبار ایالات متحده بهترین اتومبیل ها بیش از 73 میلیون بازدید کننده در طول سال گذشته داشته اند که اکثریت آنها به طور فعال خرید یک اتومبیل را انجام می دادند. هشتاد درصد از خریداران فعال اعلام کردند که سایت نیوز ایالات متحده بهترین اتومبیل بر تصمیم خرید خودروهایشان تأثیر گذاشته است.

درباره اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی
ایالات متحده نیوز و گزارش جهانی رهبر جهانی در رتبه بندی های کیفیت است که به مردم این امکان را می دهد تا تصمیم گیری های بهتر و آگاهانه تری در مورد موضوعات مهم تأثیر گذار بر زندگی خود بگیرند. یک شرکت اخبار و اطلاعات دیجیتال با محوریت آموزش ، بهداشت ، پول ، مسافرت ، اتومبیل و اخبار ، USNews.com مشاوره ، رتبه بندی و تجزیه و تحلیل مصرف کننده را برای ارائه خدمت به افراد در تصمیم گیریهای پیچیده در تمام مراحل زندگی ارائه می دهد. بیش از 40 میلیون نفر هر ماه برای تحقیق و راهنمایی به USNews.com مراجعه می کنند. نیوز ایالات متحده که در سال 1933 تاسیس شد ، مقر آن در است ایالت واشنگتن.

منبع اخبار و اخبار ایالات متحده

لینک های مربوطه

http://USNews.com