ارتش ایالات متحده 6.07 میلیارد $ قرارداد به لاکهید مارتین برای تولید PAC-3 MSE ، تجهیزات مرتبط اعطا کرد

دالاس، 30 آوریل 2020 / PRNewswire / – لاکهید مارتین (NYSE: LMT) دریافت کرد 6.07 میلیارد دلار قرارداد از ارتش آمریكا برای تولید رهگیرها و تجهیزات مربوط به قطعه موشك های پاتریوت پیشرفته (3 (PAC-3)) و تجهیزات مرتبط با آن ، كه باید در سالهای قرارداد FY21 ، FY22 و FY23 تحویل داده شود.

این قرارداد خواستار تولید و تحویل رهگیرهای MSE PAC-3 ، کیت های اصلاح پرتاب ، تجهیزات مرتبط و تلاشهای مکرر برای پشتیبانی است. ایالات متحده و مشتریان جهانی

وی گفت: “این قرارداد اعتماد به نفس مستمر مشتری ما در توانایی ما در ارائه فناوری بی نظیر Hit-to-Kill را نشان می دهد که تهدیدات جهانی رو به گسترش امروز و فردا را شکست می دهد.” اسکات آرنولدمعاون رئیس جمهور ، دفاع هوایی و موشکی یکپارچه در موشک های لاکهید مارتین و کنترل آتش. “PAC-3 MSE یکی از رهگیرترین رهگیرهای چند مأموریتی است که به مشتریان ما این امکان را می دهد تا در برابر موشک های بالستیک تاکتیکی پیشرفته ، موشک های کروز و هواپیما از خود دفاع کنند.”

برای پاسخگویی به تقاضای مشتری و افزایش ظرفیت تولید ، لاکهید مارتین در حال حاضر در حال ساخت 85،000 فوت مربع پا در محل است کامدن ، آرکانزاس، امکاناتی که در آن رهگیران PAC-3 MSE مونتاژ شده اند. پیش بینی می شود این بنا تا سه ماهه چهارم 2021 کامل شود و عملیات آن در سه ماهه اول سال 2022 آغاز می شود.

ده کشور – ایالات متحده، قطر، ژاپن، رومانی، لهستان، امارات متحده عربی، سوئد، کشور کره، بحرین و آلمان – توافق نامه هایی برای تهیه رهگیر MSE PAC-3 امضا کرده اند. برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت ما مراجعه کنید.

درباره لاکهید مارتین
دفتر مرکزی در بتسدا ، مریلند، لاکهید مارتین یک شرکت امنیتی و هوایی جهانی است که تقریباً 110،000 نفر را در سرتاسر جهان استخدام می کند و در اصل در زمینه تحقیق ، طراحی ، توسعه ، ساخت ، ادغام و حفظ سیستم های پیشرفته فناوری ، محصولات و خدمات فعالیت دارد.

منبع: لاکهید مارتین

لینک های مربوطه

http://www.lockheedmartin.com