استراحتگاه صندل اقدامات بهداشتی و ایمنی پیشرو در صنعت را بهبود می بخشد ، بدون اینکه سنگی بدون استفاده باقی بماند

MONTEGO BAY ، جامائیکا، 4 مه سال 2020 / PRNewswire / – نزدیک به 40 سال ، Sandals Resorts پروتکل های بهداشتی و ایمنی را بطور مداوم پیاده سازی و تقویت کرده است تا اطمینان حاصل کند که میهمانان می توانند از آنها لذت ببرند کارائیب تعطیلات بدون نگرانی در آمادگی استقبال از میهمانان به زیبایی و گرمی آن کارائیباین شرکت امروز پروتکل های پاکسازی پاکسل صندل (Sandals Platinum of Cleanness) را معرفی کرد و با اتکا به رویه های پیشرو در صنعت برای تضمین استانداردهای پاکیزگی و افزایش اقدامات بهداشتی و ایمنی که تغییر در انتظارات مصرف کننده در میان COVID-19 را بر عهده دارد.

“در صندوق های تفریحی صندل ، نظافت و ایمنی همیشه اولویت شماره یک بوده است. میهمانان وفادار ما و اعضای تیم باورنکردنی بخشی از خانواده صندل ها هستند و ما از خانواده خود مراقبت می کنیم. سلامتی و ایمنی آنها مورد توجه ما است.” گفت گوردون “بوچ” استوارت ، بنیانگذار و رئیس صندوق های تفریحی صندل. “ما می خواهیم مهمانان ما نگران چیزی نباشند تا آنها بتوانند از تعطیلات Luxury Inc®” که به آنها زمان و زمان دیگری به آنها اعتماد کرده اند ، لذت ببرند. ما در حال انجام هر کاری ممکن هستیم تا در طی مدتی که بوده است ، آرامش را ارائه دهیم. برای کل جهان دشوار است ، و به همین دلیل است که ما همچنان به حفظ پروتکل های خود ادامه می دهیم تا بتوانیم یک امنیت حتی سالم تر و سالم تر حفظ کنیم. ”

پروتکل های پاکیزگی تمیز پلاتین شامل چندین تمیز پیشگیری از تمیز است که از سفر میهمان از ورود به مقصد ، محافظت می کند ، از جمله موارد اضافی سلامت و رفاه در تمام نقاط تماس با توچال. پروتکل های جدید و پیشرفته که در همه پانزده استراحتگاه صندل و سه استراحتگاه سواحل اجرا می شود شامل موارد زیر است:

 • تمرین همهجانبه هجده نقطه لمسی: Sandals Resorts یک ارزیابی کامل از تحقیقات در مورد تمام نقاط تماس با مهمانان انجام داده است ، که منجر به ادغام شیوه های بهداشت پیشرفته در هجده نقطه کلیدی لمسی شده است – از لحظه ورود مهمانان به سالن های فرودگاه از طریق کل تجربه رفت و آمد مکرر.

  این نقاط لمسی شامل سالن فرودگاه است. نقل و انتقالات مهمان به و از توچال. اتاقهای مهمان ، تجربیات غذایی و آشامیدنی؛ خانه داری و لباسشویی؛ خدمات نخبه شامل خدمات باتلر و دربان باشگاه صندل؛ نگهداری؛ فعالیت های تفریحی مانند ورزش های آبی آسانسور؛ استخرهای شنا ، جکوزی و اسپا؛ نقاط دسترسی اعضای تیم؛ مراکز تناسب اندام و آبگرم Red Lane؛ حمام عمومی؛ تهیه کنندگان و دریافت؛ کلیه مناطق عمومی از جمله لابی ها و سواحل؛ پشت امکانات خانه از قبیل اتاق های فروشگاه و دفاتر. کودکان و نوجوانان اردوگاه ها و پارک های آب در Resorts Resorts؛ و سیستم های HVAC.

 • سیستم پیشرفته سه گانه برای نظافت و بهداشت: کلیه استراحتگاه ها با پشتکار و تمیز و مرتباً با یک سیستم Triple-Check و حداقل سه بازرسی روزانه تمیز و تمیز می شوند. این بازرسی ها شامل تمام سطوح سخت است – از دستگیره درب و فضای داخلی وسایل نقلیه استفاده شده برای انتقال فرودگاه. سرویسهای بهداشتی عمومی که در فواصل 20 دقیقه ای مورد بازرسی ، تمیز و ضد عفونی قرار می گیرند. آشپزخانه ها ، کافه ها و رستوران ها ، از جمله منوها ، جداول ، کارد و چنگال ، ظروف شیشه ای ، صندلی و موارد دیگر؛ و استخرها و وان های گرم

  ایستگاه های بهداشتی اضافی برای مهمانان و اعضای تیم در سراسر استراحتگاه ها ، در همه مکان های ناهار خوری و در داخل هر اتاق مهمان اختصاص می یابد. مواردی که میهمانان با آنها در ارتباط خواهند بود – از کارتهای اتاق گرفته تا استقبال از شیشه های کوکتل – قبل از توزیع ضد عفونی می شوند.

 • صندل های دارای مجوز صندوق های جدید دارای مجوز: صندل ها اقدامات خانه داری حتی قوی تر را به عنوان بخشی از پروتکل های پاکسازی تمیز پلاتین ، معرفی می کنند که شامل موارد زیر است: معرفی مواد ضد عفونی کننده اضافی در سطح بیمارستان. سم پاش آئروسل برقی برای تمیز کردن پیشرفته؛ استفاده از تجهیزات روشنایی UV-LED برای بازرسی از پاکیزگی. ضدعفونی مجرای هوا برای هر بار ورود و هر بار خروج. تمیز کردن بخار هفتگی و ضد عفونی فرش؛ قرار دادن ژل ها و صابون های ضد باکتریایی در هر اتاق مهمان؛ و رعایت دقیق سیستم Triple-Check.
 • ورود به سیستم در منزل به اتاق ، از اول ژوئن شروع می شود: میهمانان این امکان را دارند که به صورت آنلاین از سیستم ورود به سیستم استفاده کنند و به آنها امکان می دهند از میز جلو بپرهیزند و مستقیماً به اتاق خود بروند. یک کوکتل خوش آمدید ، یک حوله دستی ضد باکتریایی و ضد عفونی کننده دست در اتاق همیشه در انتظار میهمانان می باشد.
 • شیوه های فاصله گیری اجتماعی: صندل ها روش های جدیدی را برای ترغیب میهمانان به حفظ فاصله اجتماعی ایمن ارائه می دهد در حالی که تجربه ای آرام را برای برند شناخته می شود ، از جمله: اضافه کردن نقل و انتقالات بیشتر فرودگاه با تعداد کمتر میهمان در هر وسیله نقلیه. تمدید زمان ورود به سیستم بین بازدید کنندگان؛ ایجاد یک فاصله اجتماعی امن در میان رستوران ها ، کافه ها و سواحل؛ تعویض دست های دستی با گره و لبخند؛ و محدود کردن سفرهای آسانسور به یک زوج در هر سفر در Sandals Resorts و یک خانواده در هر سفر در Resorts Resorts ، با اعضای کارمندان مسیرهای متناوب را طی می کنند.
 • آموزش اعضای تیم و بررسی دمای احتیاطی: صندل ها با آموزش تخصصی در مورد اقدامات احتیاطی که به پروتکل های پیشگیرانه احتیاج دارند و در موارد بهداشتی اضافه می کنند ، تمام اعضای تیم را در داخل و خارج از محیط کار سالم نگه می دارد.

  از کلیه کارکنان خواسته می شود که نزدیکترین ایستگاه ضد عفونی کننده دستی را در همه زمان ها قرار داشته باشند ، در هر زمان که در رفت و آمد مکرر قرار دارند ، از وسایل محافظ صورت و دستکش استفاده کنند و از عدم استفاده لباس در طول مسافرت به محل کار یا کار اطمینان حاصل کنند. علاوه بر ترخیص کالا از گمرک پزشکی دقیق ، تمام اعضای تیم در مناطق تفرجگاهی نیز قبل از شروع هر جابجایی ، تحت کنترل دما قرار خواهند گرفت.

 • استانداردهای تأمین کننده: کلیه فروشندگان ، تأمین کنندگان و شرکا با محدود کردن پنجره های تحویل به یک طرف در یک زمان و ضمن محدود کردن تماس جسمی ، در پروتکل های جدید صندل پلاتین با استانداردهای پاکیزگی قرار می گیرند. ضد آب بودن تمام نقاط لمسی ، از جمله تجهیزات ، فضاهای ذخیره سازی و مناطق دسترسی. و از بین بردن تمام بسته بندی های خارجی هنگام ورود

پیشگیری از تولید مدت ها است که یک روش کلیدی در محافظت از سلامتی کلیه میهمانان ، اعضای تیم و زنجیره های تأمین کننده صندوق های صندل است. تحت هدایت متخصصان پزشکی و با نظارت مداوم در مورد مشاوره و دستورالعمل های ارائه شده توسط مراکز کنترل بیماری ها (CDC) ، سازمان بهداشت جهانی (WHO) و وزارتخانه های بهداشت محلی در هر کشور ، صندوق های صندلی صندلی ها به خانه می گویند ، یک تیم ویژه بازرسی کیفیت ، در کنار مدیران بهداشت و ایمنی محیط زیست ، پیروی دقیق و اجرای یکپارچه از یک روش پیشرفته برای جلوگیری از شیوع همه بیماری ها را تضمین می کند. کلیه استراحتگاه ها مجهز به ایستگاه های پزشکی هستند که روزانه با یک پرستار ثبت نام شده و پرسنل پزشکی 24 ساعته تماس گرفته می شوند.

علاوه بر این ، Sandals Resorts جایگاه خود را به عنوان تنها هتل های زنجیره ای در جهان بدست آورده است که کلیه استراحتگاه های خود را با برنامه معیار و صدور گواهینامه EarthCheck کسب کرده است – به شرکت هایی اعطا می شود که مقصد های تمیز ، ایمن و سالم را برای مسافرانی که از آن بازدید می کنند ، ارائه دهند. زندگی یا کار در مقصد – با داشتن 9 استراحتگاه که در حال حاضر دارای گواهینامه Master هستند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد پروتکل های تمیز پلاتین صندل ، لطفاً به www.sandals.com مراجعه کنید.

صندل های صندل:

صندل های تفریحی صندلی به دو نفر در عشق عاشقانه ترین ، تجملات و تجملات تعطیلات در هتل ارائه می دهد کارائیب. با 15 تنظیم خیره کننده ساحل در جامائیکا، آنتیگوا، سنت لوسیا، باهاما، باربادوس و گرنادا، صندل های تفریحی صندل از هر شرکت تفریحی دیگری در کره زمین ، کیفیت های بیشتری را ارائه می دهد. Signature Love Nest Butler Suites® برای حفظ حریم خصوصی و خدمات نهایی. butlers آموزش دیده توسط انجمن صنفی حرفه ای انگلیسی Butters؛ خط قرمز اسپا®؛ ناهار خوری 5 ستاره جهانی Gourmet، ، اطمینان از مشروب فروشی بالا ، شراب با کیفیت عالی و رستوران های ویژه لذیذ؛ مراکز آبی با مجوز و آموزش تخصصی PADI expert؛ وای فای سریع از ساحل به اتاق خواب و صندل های قابل تنظیم صندل ها همه موارد اختصاصی صندوق های صندل صندل هستند. صندل های صندلی صندلی بخشی از صندوق های تفریحی بین المللی Sandals Resorts International (SRI) است ، که شامل Resorts Resorts و همچنین کارائیب شرکت پیشرو تفریحی همه کاره برای اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت مجلل Sandals Resorts® ، به سایت www.sandals.com مراجعه کنید.

استراحتگاه سواحل:

با سه مکان دیدنی در ترک و قیکوس و جامائیکا، Beach Resorts بهترین راه دور برای هر یک از اعضای خانواده است. Beaches Resorts از سایر شرکتهای تفریحی موجود در کره زمین دارای آبشارهای بیرحمانه ، XBOX® Play Lounge ، کودکان و نوجوانان منحصر به فرد ، کلوپ های شبانه نوجوانان ، پرستار بچه های دارای مجوز ، خدمات باتلر ، Red Lane® Spas ، مراکز Aqua با مجوز و آموزش PADI® است. ؛ و وای فای رایگان. Beaches Resorts به عنوان یک اسپانسر افتخار خیابان Sesame ، ماجراجویی کارائیب را با خیابان Sesame® ارائه می دهد ، جایی که بچه ها می توانند با فعالیت های روزانه و نمایش های هفتگی ، تعطیلات خود را با دوستان مورد علاقه خود از باند خیابان Sesame سپری کنند. Resorts Resorts همچنین مکان مناسبی برای اجتماعات خانوادگی از تجمع و تولدهای ویژه تا برنامه عروسی مقصد مقصد ، عروسی های قابل تنظیم است. Beaches Resorts بخشی از صندوق های تفریحی بین المللی صندل متعلق به خانواده (SRI) است که شامل اقامتگاه های مجلل شامل صندوق های صندل ، و کارائیب شرکت پیشرو تفریحی همه کاره برای اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت اقامتگاه های سواحل ، به www.beaches.com مراجعه کنید.

SOURCE صندل صندوق بین المللی

لینک های مربوطه

http://www.sandals.com