اسکانیا 75 کامیون برقی باتری را به ASKO در نروژ تحویل می دهد

SÖDERTÄLJE ، سوئد، 18 مه سال 2020 / PRNewswire / – اسکانیا و عمده فروش عمده مواد غذایی نروژی ASKO همکاری طولانی مدت در ارائه کامیون های با کارایی بالا دارند. براساس این روابط نزدیک ، دو شرکت مشترکاً در حال کشف فناوریهای جدید برقکاری هستند. اسکانیا در طی سه سال آینده 75 کامیون برقی باتری را به ASKO تحویل خواهد داد.

در اوایل سال جاری ، ASKO عملیات خود را با چهار کامیون برقی سوخت سوخت هیدروژنی Scania آغاز کرد و در ماه فوریه ، ASKO دو کامیون توزیع برقی Scania باتری را به ناوگان خود افزود. ASKO اکنون – در توافق نامه سه ساله خود با اسکانیا برای 2020-2022 – اعلام کرده است که قصد دارد تا 75 کامیون برقی باتری را سفارش دهد.

Torbjørn Johannson ، رئیس هیئت مدیره ، ASKO NORGE AS می گوید: “هدف ما این است که تا سال 2026 ناوگان رایگان کامیون ها داشته باشیم. کامیون های برقی باتری از اسکانیا گامی مهم در سفر به سمت حمل و نقل های فسیل فسیلی برای ASKO هستند.”

رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت اسکانیا می گوید: “بسیار خوشحال کننده است که شرکت های مترقی اکنون قدم های مشخصی برای دور شدن از وسایل نقلیه سنگین با گاز کربن برداشته اند.” هنریک هنریکسون. “ASKO نوع تعهدی را که برای رسیدن به هدف توافق پاریس برای محدود کردن گرم شدن کره زمین ، ترجیحا 1.5 درجه سانتیگراد ، لازم است ، انجام می دهد.”

اسکانیا به تازگی اهداف مورد تایید خود را بر اساس Science ارائه داده است ، که نه تنها شامل کاهش چشمگیر انتشار کربن خود بلکه هدف تعیین شده کم آن نیز برای اطمینان از کاهش انتشار در بین مشتریان است. هنریکسون می گوید: “توافق نامه ASKO نمونه ای ملموس از نحوه همکاری ما با مشتریان برای انتقال به راه حل های حمل و نقل پایدار است.”

برنامه های رسمی راه اندازی اسکانیا برای کامیون های برقی باتری خود بعداً در سال 2020 ارائه می شود.

طی چند سال آینده ، پیش بینی می شود که فناوری باتری با فرصت هایی برای برد طولانی و بدون اضافه کردن وزن باتری ، بهبود یابد. تولید کامیون های برقی باتری مکمل اتوبوس های برقی باتری و کامیون های برقی هیبریدی و اتوبوس هایی است که در حال تولید هستند. اسکانیا آماده است تا تقاضای فزاینده ای برای وسایل نقلیه سنگین با انرژی الکتریکی و تجدید پذیر را برآورده کند.

اسکانیا ارائه دهنده پیشرو در جهان راه حل های حمل و نقل است. ما به همراه شرکا و مشتریان خود در حال حرکت به سمت یک سیستم حمل و نقل پایدار هستیم. در سال 2019 تعداد 91 هزار و 700 دستگاه کامیون ، 7 هزار و 800 دستگاه اتوبوس و همچنین 10 هزار و 200 موتور صنعتی و دریایی را به مشتریان خود تحویل دادیم. فروش خالص به بیش از بیش رسیده است 152 میلیارد دلار، که حدود 20 درصد مربوط به خدمات بودند. اسکانیا که در سال 1891 تأسیس شد ، اکنون در بیش از 100 کشور جهان فعالیت می کند و حدود 51000 نفر را استخدام می کند. تحقیق و توسعه در کشور متمرکز است سوئدبا شعب در برزیل و هند. تولید در کشور صورت می گیرد اروپا، آمریکای لاتین و آسیابا مراکز تولید منطقه ای در آفریقا، آسیا و اوراسیا. اسکانیا بخشی از TRATON SE است. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید: www.scania.com.

[N20009EN]

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
کارین هالستان
رئیس ارتباطات شرکت و روابط عمومی
تلفن: + 46-76-842-81-04
پست الکترونیک: [email protected]

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/scania/r/scania-to-deliver-75-battery-electric-trucks-to-asko-in-norway،c3114736

پرونده های زیر برای بارگیری در دسترس است:

منبع اسکانیا