افزایش نفوذ تلفن های هوشمند ، بهبود قابلیت دسترسی به اینترنت پر سرعت و سرمایه گذاری توسط FII رشد بازار رانندگی است

DUBLIN، 22 مه سال 2020 / PRNewswire / – “بازار خدمات تاکسی آنلاین در هند“گزارش به آن اضافه شده است ResearchAndMarkets.com ارائه.

سرویس تاکسی آنلاین خدمات تحرک را از طریق سیستم عامل تلفن همراه متصل از طریق سیستم موقعیت یابی جهانی (GPS) یا General General Packet Radio Service (GPRS) به مشتریان ارائه می دهد. خدمات کابین سازمان یافته با راه اندازی سرویس های Mega Cabs در سال 2000 در بازار هند معرفی شد و بازار از مفهوم مالکیت اتومبیل به جایگزین مشترک اشتراکی سوق پیدا کرد. تاکسی آنلاین یا ارائه دهندگان خدمات تاکسی رادیویی آنلاین در هند براساس امکان سنجی ردیابی آنها ، به صورت جمع کننده یا کابین رادیویی کار می کنند.

با انتقال از سیستم ردیابی معمولی مبتنی بر سیگنال های رادیویی به GPS یا سیستم دارای قابلیت GPRS ، بازار سازمان یافته تاکسی در هند شاهد رشد چشمگیر بوده ایم. در سال مالی FY 2019 ، بازار سازمان یافته تاکسی سهم 11.5 ~ از کل درآمد حاصل از بازار کلی تاکسی ها را در اختیار داشت هند. بازار خدمات تاکسی آنلاین در هند در سال مالی FY 2019 در 29.75 میلیارد INR ارزش گذاری شد. پیش بینی می شود این بازار با نرخ رشد سالانه مرکب (CAGR) 16.60٪ پوند گسترش یابد تا به سال 2024 به ارزش فروش INR 61.59 Bn تا سال 2024 برسد. هند، بهبود دسترسی به اینترنت پر سرعت ، افزایش سرمایه گذاری در بازار تاکسی آنلاین توسط سرمایه گذاران نهادی خارجی (FII) و تورم درآمد یکبار مصرف مهمترین عواملی است که باعث رشد بازار می شود.

با این حال ، اعمال مالیات کالاها و خدمات (GST) ، کمبود در ارائه خدمات کابین آنلاین به عنوان پیامد کاهش انگیزه های رانندگان ، افزایش کرایه های کرایه سوار و مدت زمان طولانی انتظار برای مسافران و افزایش محبوبیت مقرون به صرفه خدمات اشتراکی مانند SRide و Quick Ride برخی از عوامل مانع رشد بازار هستند. با اجرای سیاست جدید دولت هند ، که اجازه تجاری سازی خدمات سوارکاری را نمی دهد ، رشد بازار خدمات تاکسی آنلاین در هند انتظار می رود دوباره بجنگد.

بازار خدمات تاکسی آنلاین در هند عمدتا توسط دو بازیکن اصلی هدایت می شود – ANI Technologies Private Limited (Ola Cabs) و Uber India Systems Private Limited (Uber هند). در FY 2019 ، Ola Cabs تقریبا 72.44٪ از کل درآمد حاصل از بازار خدمات تاکسی آنلاین را در هنددر حالی که ، Uber هند سهم 21.01٪ پوند را در اختیار داشت. سایر بازیکنان این بازار عبارتند از Meru Mobility Tech Private Limited ، مگا کابین خصوصی محدود و کارزوننت (هند) Private Limited ، و در کنار هم آنها 6.55 ~ از کل بازار FY 2019 را در اختیار داشتند. انتقال از سیستم ردیابی سیگنال رادیویی به GPS و سیستم ردیابی مبتنی بر GPRS توسط رهبر بازار ، ANI Technologies Private Limited معرفی شد. محدوده جغرافیایی گسترده شرکت در داخل هند (152 شهر) ، همراه با طیف گسترده ای از خدمات در دسترس برای مشتریان متعلق به پروفایل های مختلف درآمد ، به شرکت کمک کرده است تا چنین سهم بالایی از بازار را بدست آورد. پیش بینی می شود که سرمایه گذاری های کلان توسط شرکت های بزرگ سهام خصوصی در شرکت های اصلی بازار و معرفی ویژگی های مشتری پسند جدید در برنامه های خود توسط شرکت ها سرعت بیشتری در رشد بازار آنها داشته باشد.

شرکت های تحت پوشش

  • ANI Technologies Private Limited
  • کارزوننت (هند) خصوصی محدود
  • مگا کابین خصوصی محدود
  • Meru Mobility Tech Private Limited
  • اجاره اتومبیل ساوااری خصوصی محدود
  • Uber India Systems Private Limited

موضوعات اصلی تحت پوشش:

فصل 1: خلاصه عملکرد

فصل 2: ​​شاخص های اقتصادی و اجتماعی

فصل سوم: مقدمه
3.1 تعریف و ساختار بازار
3.2 تکامل بخش سازمان یافته تاکسی در هند
3.3 مدل تجاری و مدل عملیاتی خدمات تاکسی رادیویی

فصل 4: بررسی اجمالی بازار
4.1 هند بررسی اجمالی بازار خدمات تاکسی
4.2. هند بررسی اجمالی بازار خدمات تاکسی آنلاین
4.3 تجزیه و تحلیل PESTEL

فصل 5: تقسیم بازار
5.1. بازار خدمات تاکسی آنلاین در هند – تقسیم
5.1.1. تقسیم بازار خدمات تاکسی آنلاین – سه سهم برتر بازار شرکت

فصل ششم: تأثیرگذار در بازار
6.1. درایورهای بازار
6.2 چالش های بازار

فصل 7: مقررات دولت
7.1 مقررات دولت (دولت مرکزی)
7.2 مقررات دولت (دولت های ایالتی)

فصل 8: چشم انداز رقابتی
8.1. تجزیه و تحلیل پنج نیروی پورتر
8.2. معیار بازیکنان
8.3. مطالعه مقایسه ای – دو بازیکن برتر
8.4. ANI Technologies Private Limited
8.5. کارزوننت (هند) خصوصی محدود
8.6. مگا کابین خصوصی محدود
8.7 Meru Mobility Tech Private Limited
8.8. اجاره اتومبیل ساوااری خصوصی محدود
8.9 Uber India Systems Private Limited

فصل 9: تحولات اخیر

فصل 10: پیوست

برای اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش به https://www.researchandmarkets.com/r/34ycux مراجعه کنید

درباره ResearchAndMarkets.com
ResearchAndMarkets.com منبع اصلی جهان برای گزارش های تحقیق بین المللی بازار و داده های بازار است. ما آخرین اطلاعات را در مورد بازارهای بین المللی و منطقه ای ، صنایع کلیدی ، شرکتهای برتر ، محصولات جدید و آخرین روندها در اختیار شما قرار می دهیم.

Research and Markets همچنین خدمات تحقیقاتی سفارشی را ارائه می دهد که تحقیق متمرکز ، جامع و متناسب را ارائه می دهد.


تماس با رسانه:

تحقیقات و بازارها
لورا وود، مدیر ارشد
[email protected]

برای ساعات اداری E.S.T با شماره + 1-917-300-0470 تماس بگیرید
برای تماس تلفنی در ایالات متحده آمریکا / CAN رایگان + 1-800-526-8630
برای ساعت های اداری GMT ​​با شماره + 353-1-416-8900 تماس بگیرید

فکس ایالات متحده: 646-607-1904
نمابر (خارج از ایالات متحده): + 353-1-481-1716

منبع و بازارها

لینک های مربوطه

http://www.researchandmarkets.com