اقامتگاه های الماس از دادستان عمومی ایالتی و مصرف کنندگان هشدار می دهند از افزایش کلاهبرداری های مالی در طی COVID-19 هشدار می دهند

لاس وگاس، 13 مه سال 2020 / PRNewswire / – استراحتگاه های الماس®، یک رهبر جهانی در صنعت میهمان نوازی ، مالکیت تعطیلات و سرگرمی ها ، هشدارهای مقامات فدرال و ایالتی را می طلبد و از مصرف کنندگان می خواهد که نسبت به افزایش کلاهبرداری های مالی در طول بیماری همه گیر COVID-19 محتاط باشند. براساس کمیسیون تجارت فدرال (FTC) ، مردم بنا به گزارش ها کم شده $ 13.44 میلیون دلار به کلاهبرداری ، با دسته بندی های برتر شکایت مربوط به مسافرت و تعطیلات ، خرید آنلاین و پیام های متنی جعلی.

با انتخاب کلاهبرداری های مالی ، صاحبان تعطیلات به ویژه در معرض خطر قرار گرفتن با اطلاعات نادرست هستند. Diamond Resorts از اعضای خود در مورد فشار قابل توجهی در به اصطلاح “شرکت های لغو Timeshare” شنیده است که آنها را با تاکتیک های ترسناک مربوط به محدودیت های سفر COVID-19 هدف قرار داده است. این شرکت های بی پروا رسانه های اجتماعی ، رادیو و تلویزیون را با تبلیغات کاذب از سرویس توهین آمیز خود سرازیر می کنند ، اعضای را وادار می کنند که از پرداخت تعهدات زمانی خود بپرهیزند ، در حالی که همه در حالی که قربانیان مظنون را هزاران دلار با هزینه پیش فرض شارژ می کنند. این شرکت ها به ندرت وعده های خود را تحقق می بخشند ، زیرا آنها قادر به ارائه خدمات مشروع نیستند. درعوض ، اعضایش در معرض خطر مالی قرار دارند و اعتبار آنها آسیب می بیند و گاهاً با محكومیت سلب حق اقامه دعوی روبرو می شوند.

وی گفت: “ما از این افزایش نگران کننده انواع کلاهبرداری مالی بویژه مواردی که اعضای ما را هدف قرار می دهد ناراحت هستیم.” مایک فلسکی، مدیر عامل شرکت الماس توچال. “بهره گیری از این مسئله نباید باعث نگرانی هر کسی در زمان بحران باشد. ما متعهد هستیم که برای محافظت از اعضای خود هر کاری را انجام دهیم و از دادستان های عمومی و سایر مقامات بخاطر اتخاذ موضع محکم در برابر شرکت های خروج از تقلب در برابر تقلبها تشویق می کنیم.”

در فوریه ، ایالت واشنگتن دادستان کل باب فرگوسن شکایت یکی از مشهودترین این شرکتهای فسخ ، تیم خروج Timeshare و بنیانگذاران آن ، براندون رید و Trevor Hein. این دادخواست ادعا می کند که “تقریباً هر جنبه ای از عملکرد متهمان فریب دهنده است.” طبق دادخواست شرکت هزینه می کند 1 میلیون دلار هر ماه برای تبلیغات به مشتریان جدید ، “علیرغم اینکه هنوز نیازی به ارائه خدمات برای تقریباً 15،000 مشتری در انتظار” نداریم. مطابق دادخواست ، بسیاری از مشتریان سالها در انتظار خدمات هستند.

علاوه بر این اقدام ، پرونده های مدنی متعددی علیه تیم Exit Timeshare برای اقدامات تجاری خود ارائه شده است ، که شامل اتهامات علیه شرکت های حقوقی Schroeter Goldmark & ​​Bender ، PS و Legal of office میچل رید سوسمان و همکاران ، که با شرکت خروجی شریک هستند. متأسفانه ، شرکت های حقوقی که با شرکت های به اصطلاح لغو گاهشماری همکاری می کنند ، اغلب ارتباطات الماس را با اعضای آن مانع می شوند ، و اعضای الماس را از وضعیت واقعی حساب خود بی اطلاع می دانند – که اغلب منجر به پیش فرض یا سلب حق اقامه دعوی می شود.

در اوایل سال جاری ، دادستان کل ایالت میسوری اریک اشمیت تشکیل دادخواست علیه مارتین مدیریت ، یک شرکت خروج از زمان و صاحب آن استیو مارتین. در سال 2019 ، آرکانزاس دادستان کل لسلی روتگن دادخواست حمایت از مصرف کننده را علیه برایان اسکروگگز، بارت بوو و شرکت آنها Real Travel، LLC به دلیل نقض قانون اعمال فریب تجاری آرکانزاس. تعداد زیادی آژانس دیگر نیز به مصرف کنندگان درباره شرکت های لغو Timeshare از جمله آن هشدار داده اند دفتر بهتر تجارت (BBB)

Diamond Resorts متعهد است تا از اعضای خود در برابر کلاهبرداریهای خروج از گاهشمار محافظت کند ، که نه تنها به تعطیلات آسیب می زند بلکه قانون را نیز زیر پا می گذارد. این شرکت تاکنون بیش از 14 عمل حقوقی جداگانه را علیه شرکت های به اصطلاح خروج timeshare انجام داده است. الماس در بیش از 10 دادخواست حکم دائمی را به دست آورده است و یک وکیل را نیز از کار انداخته اند. اخیراً ، الماس یک دادخواست دائمی علیه وکیل مصرف کننده ایالات متحده به دست آورد ، P.A (USCA) و 1 Planetmedia. به عنوان بخشی از حل و فصل ، 1 Planetmedia تمام خدمات “آینده خروج از ساعات کار” را در آینده متوقف می کند و USCA از هدف قرار دادن اعضای Resorts الماس منع خواهد شد.

Diamond Resorts صاحبان Timeshare را که ممکن است علاقه مند به تنظیم قراردادهای خود باشند تشویق می کند تا با گزینه های خود با توسعه دهنده خود تماس بگیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پرچم های قرمز و گزارش فعالیت های کلاهبرداری احتمال خروج شخص ثالث ، به این قسمت مراجعه کنید TimeshareCancellationAwareness.com.

درباره تفریحی الماس
استراحتگاه های الماس® مقصد ، رویدادها و تجربیات را برای کمک به اعضا عادت به شکستن از روال ارائه می دهد. از راه های فراموش نشدنی گرفته گرفته تا سریال های کنسرت اختصاصی گرفته تا پذیرایی و شام های VIP ، اعضا برای شارژ مجدد ، اتصال مجدد و به یکدیگر یادآوری می کنند که از همه مهم تر چه چیزی است. تمرکز ما روی استراحتگاه های با کیفیت ، خدمات به مشتری و انعطاف پذیری به معنای آن است که اعضا می توانند به یک تفریحگاه مورد علاقه برگردند ، یک سفر دریایی را برای اکتشاف در کشورهای جدید رزرو کنند یا در یک رویداد یک بار در طول زندگی با همان سطح اطمینان و پیش بینی شرکت کنند. با دسترسی به دنیای سرگرمی و فعالیت ، عضویت در الماس تضمین می کند که مردم همیشه منتظر تعطیلات هستند.

Resorts Diamond Resorts