انجمن لباس سازان رودخانه آرکانزاس از خانواده ها و ماجراجویان برای پیوستن دوباره در رودخانه آرکانزاس این آخر هفته روز یادبود استقبال می کند

BUENA VISTA ، کولو.، 22 مه سال 2020 / PRNewswire / – شهرستان چفی و شهرستان Fremont واریس از سفارش “ایمن در خانه” کلرادو اعطا شده است و انجمن لباس پوشانندگان رودخانه آرکانزاس (AROA) – کارشناسان در زمینه کاهش ریسک انواع – آماده و آماده پذیرایی از میهمانان برای برقراری مجدد با یکدیگر و فوق العاده در خارج از خانه این روز یادبود است. ، راه افتادن جمعه 22 اردیبهشت. به طور طبیعی با ارائه مسافت جسمی توسط گروه بندی خانواده ها و گروه های کوچک به قایق های مجرد ، اعضای AROA یک تهویه مناسب و خارجی را برای علاقه مندان به تفریحات سالم در تمام سطوح مهارت فراهم می کنند.

وی گفت: “ما به عنوان کارشناسان قایق سواری در وایتینگ ، این دقیقاً همان کاری است که ما انجام می دهیم: ما خطرات احتمالی را شناسایی می کنیم و راه حل هایی را برای کاهش یا حتی ریشه کن کردن آن خطرات ایجاد می کنیم.” مایک کیساکرئیس جمهور آروا ما به دنبال این مانع هستیم دقیقاً مانند سایر موارد. ما واقعاً به دنبال این هستیم که خانواده ها را در رودخانه بیرون بیاوریم تا بتوانند با خارج از خانه ارتباط برقرار کنند و این در حالی است که همچنان اقدامات دوردست فیزیکی و دستورالعمل های CDC را رعایت می کنند. ”

در بین مسافت های فیزیکی قایق ها و حمل و نقل از رودخانه آرکانزاس به و از رودخانه آرکانزاس ، سازندگان AROA از نزدیک در زمینه توسعه بهترین شیوه های صنعت و اجرای اقدامات احتیاطی اضافی برای برآورده کردن فرایندها و استانداردهای بهداشت عمومی فعلی همکاری نزدیکی دارند ، از جمله:

  • غربالگری علائم روزانه کارکنان؛
  • نیاز به راهنما برای پوشیدن روکش صورت یا ماسک هنگام مسافرت؛
  • چک های بدون تماس برای مهمانان در صورت امکان و مدیریت کاهش اشتغال در مغازه ها با تعجب آور بودن زمان عزیمت به مسافرت.
  • ضدعفونی بیشتر وسایل تجهیزات قایق سواری ، از جمله کاپشن های زندگی ، لباسهای زنانه ، کلاه ایمنی ، کاپشن های چلپ چلوپ ، دستمال و قایق.

گفت: “ساز و برگهای ما واقعاً معتقدند که تفریح ​​ضروری است.” باب هاملمدیر اجرایی آروا “برخی از مزایای بهداشت روان غیرقابل انکار برای بیرون رفتن و مشارکت در طبیعت وجود دارد. در طول تابستان که فعالیتهای معمولی خانوادگی در فضای باز از جمله رویدادهای ورزشی و پارکهای تفریحی ممکن است محدود باشد ، قایقرانی یک تجربه پمپاژ هیجان برای خانواده ها و کارگردانی های ماجراجویی است.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد انجمن Outfitters River Arkansas River و فصل قایقرانی با آب سفید 2020 ، به سایت www.arkansasriveroutfitters.org مراجعه کنید.

درباره انجمن لباس سازان رودخانه آرکانزاس
با گرامیداشت 40 سال قایقرانی با آب سفید در سال 2020 ، انجمن Outfitters River Arkada (AROA) متشکل از متخصصان آگاه ، باتجربه و مجوز ، اختصاص داده شده به ارائه تفریحی در فضای باز در سطح جهانی در یکی از محبوب ترین رودخانه ها برای قایق سواری در ایالات متحده: رودخانه آرکانزاس کلرادو. شروع کوه بلند در کوه های راکی ​​در نزدیکی لیدویل ، کوولوبیش از 100 مایل از بهترین واترین آب کلرادو در همان نزدیکی وجود دارد – از گرانیت تا شهر کائون – همه در محدوده تفریحی سرخانهای آرکانزاس (AHRA) ، با مدیریت پارک های کلرادو و حیات وحش و دفتر مدیریت زمین. اعضای AROA طیف گسترده ای از تجربیات واتر آب را برای همه سنین و سطح آدرنالین در طول فصل قایقرانی ، از آوریل تا سپتامبر ارائه می دهند و واقعاً متعهد به ارائه خدمات استثنایی برای یک ماجراجویی به یاد ماندنی هستند. برای اطلاعات بیشتر ، به arkansasriveroutfitters.org مراجعه کنید ، یا در فیس بوک و توییتر.

SOURCE انجمن لباس های رود آرکانزاس

لینک های مربوطه

http://www.arkansasriveroutfitters.org