اندازه بازار در بازار سیستم های ناوبری اتومبیل 46.4 میلیارد دلار در سال 2027 رسیده است

لس آنجلس، 8 مه 2020 / PRNewswire / – پیش بینی می شود اندازه بازار سیستم های ناوبری جهانی خودرو در سطح جهانی قرار گیرد 46.4 دلار آمریکا تا سال 2027 و در CAGR 7.7٪ از سال 2020 تا 2027 در حال رشد است.

بازار در آمریکای شمالی انتظار می رود سهم عمده درآمد در بازار جهانی تقاضای روز افزون برای وسایل نقلیه پریمیوم با ویژگی های پیشرفته را به خود اختصاص دهد. علاوه بر این ، در دسترس بودن زیرساخت های توسعه یافته به منظور تسهیل در پذیرش سیستم پیشرفته پیمایش ، از رشد بازار هدف در این منطقه حمایت می کند.

گزارش بهتر صفحات نمونه را دریافت کنید [email protected] https://www.acumenresearchandconsulting.com/quest-sample/1838

رویکرد دولت ها به سمت توسعه شهرهای هوشمند و هزینه های بالای توسعه زیرساخت های خودرو منجر به ایجاد تمایل به معرفی خودروهای هوشمند با سیستم پیشرفته ناوبری می شود.

 • در سال 2020 ، TomTom ، Advanced Development ، Inc و DENSO برای توسعه نقشه برداری پیشرفته برای رانندگی خودکار همکاری کردند.

علاوه بر این ، بازیکنان برای معرفی محصولات نوآورانه ، به همراه مشارکت ها و توافق های مختلف ، تمایل به همکاری مشترک دارند و انتظار می رود که از بازار هدف در این منطقه بیشتر حمایت کند.

 • در سال 2020 ، سوبارو با آن همکاری کرد تام تام متخصص فناوری مکان در این تام تام پلتفرم جدید جدید Infarainment Subaru را با TomTom Maps و نرم افزار ناوبری و رابط کاربری ناوبری جدید ارائه می دهد.

آسیا و اقیانوسیه انتظار می رود با توجه به افزایش فروش وسایل نقلیه مسافری ، رشد سریع تری را در دوره پیش بینی شاهد باشیم علاوه بر این ، حضور تولید کنندگان اصلی خودرو که در منطقه فعالیت می کنند ، تغییر مقررات دولتی ، همراه با استقرار سیستم ناوبری پیشرفته در وسایل نقلیه مسافری از دیگر عوامل تأثیر بر رشد بازار هدف در این منطقه است.

تمایل بازیکن اصلی به سمت کشورهای در حال توسعه به منظور افزایش سهم درآمدی و تقویت مشتری مشتری از دیگر عواملی است که انتظار می رود از رشد بازار هدف در این منطقه حمایت کند.

پیشرفت های سریع تکنولوژیکی در صنعت خودرو ، با ظهور شبکه 4G و 5G در سراسر جهان ، استقرار سیستم ناوبری پیشرفته توسط تولید کنندگان به منظور ترسیم مسیرهای سفر به یک مقصد معین بر اساس تعدادی از متغیرها ، برخی از عوامل اصلی پیش بینی شده برای رانندگی است. رشد بازار جهانی

گزارش بهتر صفحات نمونه را دریافت کنید [email protected] https://www.acumenresearchandconsulting.com/automotive-navigation-systems-market

با افزایش فعالیت های لجستیک در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه و تقاضا برای سیستم هدایت بهتر از بخش حمل و نقل در وسایل نقلیه تجاری عامل دیگری است که انتظار می رود رشد بازار هدف را تقویت کند.

وسایل نقلیه خودمختار در سراسر جهان جذابیت پیدا می کنند ، بازیکنان اصلی سرمایه گذاری بالایی را برای توسعه خودروهای هوشمند با ویژگی های پیشرفته انجام می دهند. پرداخت کنندگان عمده متمرکز بر معرفی محصول جدید با ویژگی های مختلفی از جمله اطلاعات ترافیکی در زمان واقعی ، کنترل صدا و… هستند. اینها برخی از عوامل مهم هستند که انتظار می رود تأثیر مثبت بر رشد بازار داشته باشد.

علاوه بر این ، فعالیت های استراتژیک توسعه تجارت از طریق ادغام و حصول به منظور تقویت حضور شرکت ، همراه با توسعه و معرفی محصولات جدید نوآورانه ، انتظار می رود از رشد بازار هدف حمایت کند.

با این حال ، پیش بینی می شود عواملی مانند هزینه بالای محصولات و در دسترس بودن راه حل جایگزین مقرون به صرفه مانع رشد بازار جهانی سیستم های ناوبری خودرو شوند. در دسترس بودن سیستم ناوبری تلفن های هوشمند و سیستم های GPS قابل حمل توجه مصرف کننده را به خود جلب می کند.

پیشرفت های فنی توسط بازیکنان اصلی و معرفی محصولات جدید نوآورانه عواملی است که انتظار می رود در دوره پیش بینی فرصت های جدیدی را برای بازیکنان ایجاد کند. علاوه بر این ، انتظار می رود بازیکنان به سمت سرمایه گذاری های مشترک و کارهای مشترک کمک کنند تا بازیکنان به افزایش حضور تجاری بپردازند که انتظار می رود بیشتر از کشش بازار حمایت کند.

علاوه بر این ، توسعه زیرساخت های ابری ، رویکرد به سمت تصویب سیستم های ناوبری مبتنی بر ابر و افزایش تعداد شرکت های متوسط ​​، از عواملی هستند که تا حدودی از جذب درآمد بازار حمایت می کنند.

بازار جهانی سیستم های ناوبری خودرو به کانال فروش و نوع خودرو تقسیم می شود. بخش کانال فروش به OEM و aftermarket تقسیم می شود. انتظار می رود در میان کانال فروش OEM شاهد رشد سریع تری در دوره پیش بینی باشیم.

بازیکنانی که در بازار جهانی سیستم های ناوبری خودرو فعالیت می کنند عبارتند از: Alpine Electronics ، Pioneer ، TomTom ، Garmin ، Apple ، BMW ، Ford ، Fujitso Ten ، Kenwood ، میتسوبیشی الکترونیک و پاناسونیک. سناریوی رقابتی به دلیل حضور تعداد زیادی بازیکن که در سطح جهانی فعالیت می کنند زیاد است. علاوه بر این ، پیش بینی می شود که بازیکنان اصلی تمایل به اقتصادهای نوظهور و عرضه محصولات جدید ، رقابت را تا حدی افزایش دهند.

تقسیم بندی بازار

بازار توسط کانال فروش

بازار بر اساس نوع خودرو

 • اتومبیل های مسافری
 • وسایل نقلیه تجاری

بازار بر اساس منطقه

آمریکای شمالی

اروپا

 • بریتانیا
 • آلمان
 • فرانسه
 • اسپانیا
 • بقیه ی اروپا

آسیا و اقیانوسیه

 • چین
 • ژاپن
 • هند
 • استرالیا
 • کره جنوبی
 • بقیه ی آسیا و اقیانوسیه

آمریکای لاتین

 • برزیل
 • مکزیک
 • استراحت کنید اگر آمریکای لاتین

خاورمیانه و آفریقا

 • GCC
 • آفریقای جنوبی
 • بقیه از Meddle East & آفریقا

درخواست برای [email protected] https://www.acumenresearchandconsulting.com/quest-customization/1838

این گزارش به راحتی در دسترس است و می تواند بلافاصله پس از تأیید پرداخت ارسال شود.

این تحقیق برتر را بخرید [email protected] https://www.acumenresearchandconsulting.com/buy-now/0/1838

اگر مایل به سفارش هستید یا سوالی دارید ، لطفاً با ما تماس بگیرید [email protected] | + 1-407-915-4157 یا + 1-408-900-9135

برای آخرین بروزرسانی ما را دنبال کنید:

https://twitter.com/AcumenRC
https://www.facebook.com/acumenresearchandconsulting
https://www.linkedin.com/company/acumen-research-and-consulting/

با ما تماس بگیرید:
آقای. فرانک ویلسون
مشاوره و مشاوره Acumen
17890 ، خیابان کاستلتون # 218 ، Rowland Heights، CA 91748 ایالات متحده
تلفن: + 1-407-915-4157 یا + 1-408-900-9135
پست الکترونیک: [email protected]
وب سایت: https://www.acumenresearchandconsulting.com

SOURCE Acumen تحقیق و مشاوره