بازار اجاره خودرو تا گارنر 214.04 دلار دلار ، در سطح جهانی ، تا سال 2027 با 10.7٪ CAGR: تحقیقات بازار متفقین

پورتلند، اورگان، 5 مه سال 2020 / PRNewswire / – تحقیقات بازار متفقین اخیراً گزارشی را منتشر کرده است ، بازار اجاره اتومبیل توسط برنامه (اوقات فراغت و تجاری) ، دسته اجاره (در فرودگاه و خارج از فرودگاه) و نوع وسیله نقلیه (ماشین لوکس ، اتومبیل اجرایی ، اتومبیل اقتصادی ، وسیله نقلیه ورزشی (SUV) و وسیله نقلیه چند منظوره (MUV)): تجزیه و تحلیل فرصت جهانی و پیش بینی صنعت ، 2020-2020 “. براساس این گزارش ، صنعت جهانی اجاره اتومبیل در سال جنجالی شد 92.92 میلیارد دلار در سال 2019 ، و پیش بینی شده است که برسد 214.04 میلیارد دلار تا سال 2027 ، در CAGR 10.7٪ از سال 2020 تا 2027 در حال رشد است.

بارگیری نمونه گزارش (252 صفحه) @ https://www.alliedmarketresearch.com/quest-sample/2073

محرک اصلی رشد بازار

افزایش روند خدمات حمل و نقل بر روی تقاضا و پایین بودن نرخ مالکیت خودرو در هزاره ها باعث رشد بازار جهانی اجاره خودرو شده است. با این حال ، سرعت پایین نفوذ اینترنت در کشورهای در حال توسعه مانع از رشد بازار می شود. در مقابل ، تصویب نرم افزار مدیریت اجاره اتومبیل پیش بینی می شود فرصتهای جدیدی در سالهای آینده باز شود.

بخش تجاری برای نشان دادن بالاترین CAGR تا سال 2027

توسط برنامه ، تجاری بخش پیش بینی می شود بالاترین تجلی را نشان دهد CAGR از 11.5٪ در طول دوره پیش بینی پیوند بین سازمان تجاری و ارائه دهندگان خدمات کرایه اتومبیل برای ارائه پیشنهادات پرسود به مصرف کنندگان ، تجارت را سریعترین بخش در برنامه قرار می دهد. با این حال ، بخش اوقات فراغت بیشترین سهم را در سال 2019 به خود اختصاص داده و بیش از نیمی از بازار را به خود اختصاص داده است که دلیل آن افزایش شهرنشینی ، افزایش حمل و نقل ناوگان و رشد صنعت سفر و گردشگری است.

تجزیه و تحلیل تأثیر ضربه و تأثیر COVID-19 را در بازار اجاره اتومبیل به تفصیل دریافت کنید @ https://www.alliedmarketresearch.com/quest-for-customization/2073؟reqfor=covid

خودروی اقتصادی بیشترین سهم را در اختیار داشت

این خودروی اقتصادی با بیشترین سهم بازار در سال 2019 بیشترین سهم را در اختیار داشت. این امر به دلیل گسترش و پیشرفت صنعت مسافرتی و گردشگری و زیرساخت های جاده ای پیشرفته است. با این حال قطعه وسیله نقلیه ورزشی (SUV) پیش بینی می شود سریعترین ثبت نام کنید CAGR 14.7٪ در طول دوره مطالعه ، به دلیل افزایش جمعیت و افزایش تقاضا برای اتومبیل های کرایه ای به دلیل رونق صنعت سفر و گردشگری.

آمریکای شمالی تسلط بر بازار

بازار در سراسر آمریکای شمالی بیشترین سهم را در سال 2019 برگزار کرد و بیش از دو پنجم کل درآمد را به خود اختصاص داد. این امر به دلیل عدم انعطاف پذیری مسیر در حمل و نقل عمومی و نیاز به محیط سبز است. با این حال ، بازار در سراسر LAMEA پیش بینی می شود بالاترین را به تصویر بکشد CAGR 15.1٪ در طول دوره مطالعه ، به دلیل توسعه صنعت مسافرتی و جهانگردی ، افزایش درآمد یکبار مصرف افراد.

آیا علاقه مند به تهیه داده هستید؟ اینجا جستجو کنید: https://www.alliedmarketresearch.com/purchase-enquiry/2073

فعالان اصلی بازار

  • گروه بودجه آویس ، شرکت
  • شرکت سرمایه گذاری ، شرکت
  • EuropeCar
  • محلی سازی
  • سیستم هرتز ، شرکت
  • Carzonrent India Pvt Ltd.
  • شصت
  • ANI Technologies Pvt. آموزشی ویبولیتین
  • اجاره اتومبیل

خیابان | دسترسی به کتابخانه تحقیقات بازار

خیابان ، کتابخانه مستقر در کاربر از پایگاه داده گزارش بازار جهانی ، گزارش های جامعی را در مورد بزرگترین بازارهای نوظهور جهان ارائه می دهد. علاوه بر این ، دسترسی الکترونیکی به تمام گزارش های موجود در صنعت را دقیقاً در یک تردید ارائه می دهد. Avenue یک مدل مبتنی بر اشتراک حق بیمه است که به عنوان یک راه حل آموزنده که بر روی آن شرکتهای برتر دنیا می توانند به آن اعتماد کنند خدمت می کند.

Avenue یک مدل مبتنی بر اشتراک حق بیمه است که به عنوان یک راه حل آموزنده که بر روی آن شرکتهای برتر دنیا می توانند به آن اعتماد کنند خدمت می کند.

ثبت نام کنید و از آزمایش رایگان 14 روزه خود استفاده کنید: https://www.alliedmarketresearch.com/avenueTrial

گزارش های مشابه: (15٪ تخفیف – پیشنهاد محدود)

سوار شدن-بازار خدمات سلامتی

بازار خودروهای برقی

بازار اتومبیل لوکس

بازار قایق بادبانی لوکس

پیش پیشنهاد 12٪ تخفیف:

بازار اجاره کامیون و لیزینگ

تحرک در بازار تقاضا

بازار اجاره اتومبیل در منطقه GCC – (نمایه شرکت)

درباره تحقیقات بازار متفقین:

تحقیقات بازار متفقین (AMR) یک تحقیق کامل در زمینه بازار و مشاوره در زمینه تجارت از Allied Analytics LLP مستقر در پورتلند، اورگان. تحقیقات بازار متفقین ، شرکتهای جهانی و همچنین مشاغل متوسط ​​و کوچک را با کیفیت بی نظیر “گزارش های تحقیقات بازار” و “راه حل های هوش تجاری” ارائه می دهد. AMR دیدگاه هدفمندی برای ارائه بینش تجاری و مشاوره برای کمک به مشتریان خود در تصمیم گیری های استراتژیک تجارت و دستیابی به رشد پایدار در حوزه بازار مربوطه دارد.

ما در شرکت های مختلف حرفه ای در روابط تجاری هستیم و این به ما کمک می کند تا داده های بازار را بیابیم که به ما کمک می کند جداول داده های تحقیق دقیقی تولید کند و حداکثر دقت را در پیش بینی بازار ما تأیید می کند. هر داده ارائه شده در گزارشهای منتشر شده توسط ما از طریق مصاحبه های اولیه با مقامات ارشد شرکتهای برجسته دامنه مربوطه استخراج می شود. روش تهیه اطلاعات ثانویه ما شامل تحقیق و گفتگوی عمیق آنلاین و آفلاین با متخصصان و تحلیلگران آگاه در صنعت است.

با ما تماس بگیرید:

دیوید کوره
5933 NE Win Sivers Drive
# 205 ، پورتلند ، یا 97220
ایالات متحده
رایگان (ایالات متحده آمریکا/کانادا): 1-800-792-5285 ، 1-503-894-6022 ، 1-503-446-1141
انگلیس: + 44-845-528-1300
هنگ کنگ: + 852-301-84916
هند (پونه): + 91-20-66346060
نمابر: + 1-855-550-5975
[email protected]

وب: https://www.alliedmarketresearch.com
ما را دنبال در: https://www.linkedin.com/company/allied-market-research
وبلاگ تحقیقات بازار متفقین: blog.alliedmarketresearch.com

منبع تحقیقات بازار متفقین