بازار کامیون های لیفتراک به $ 81.40 $ بنر ، در سطح جهانی ، تا سال 2027 با 7.3٪ CAGR ، گفت: تحقیقات بازار متفقین

پورتلند، اورگان، 13 مه سال 2020 / PRNewswire / – تحقیقات بازار متفقین اخیراً گزارشی را منتشر کرده است ، لیفتراک بازار کامیون توسط منبع تغذیه (موتور IC با قدرت و برق) ، کلاس (کلاس 1 ، کلاس 2 ، کلاس 3 ، کلاس 4 ، کلاس 5 و سایر موارد) و استفاده نهایی (خرده فروشی و عمده فروشی ، لجستیک ، خودرو ، صنایع غذایی و سایر موارد) : تجزیه و تحلیل فرصت جهانی و پیش بینی صنعت ، 2020-2027 “. براساس این گزارش ، صنعت جهانی حمل و نقل لیفتراک در سال جنجالی شد 45.00 میلیارد دلار در سال 2019 ، و پیش بینی شده است که برسد 81.40 میلیارد دلار تا سال 2027 ، در CAGR با 7.3 درصد از سال 2020 تا 2027 در حال رشد است.

نمونه بارگیری گزارش @ https://www.alliedmarketresearch.com/quest-sample/596

عوامل اصلی رشد بازار

توسعه در صنعت تجارت الکترونیکی و افزایش سرمایه گذاری در بازار زیرساخت ها باعث تقویت رشد بازار جهانی لیفتراک شده است. با این حال ، افزایش مسائل ایمنی مربوط به لیفتراک ، بازار را مختل می کند. در عوض ، پیش بینی می شود تولید لیفتراک های سلول سوخت هیدروژن و توسعه کامیون های لیفتراک خودمختار فرصت های جدیدی را برای فعالان بازار باز کند.

سناریوی Covid-19: ظهور Covid-19 بازار جهانی کامیون های حمل و نقل را تحت تأثیر قرار داده است

 • طبق ارزیابی تأثیر Covid-19 ارائه شده توسط LMC Automotive Limited ، حدود 78٪ از شرکت ها فاقد کارکنان کافی برای اجرای یک خط تولید کامل هستند.
 • از آنجا که اکثر زنجیره تأمین خودرو به آن متصل است چین، این امر می تواند بر فروش بازار لیفتراک تأثیر منفی بگذارد.
 • با این حال ، صندوق های امداد دولت انتظار می رود تأثیر کلی بر رشد بازار را به حداقل برساند.

تجزیه و تحلیل تأثیر ضربه COVID-19 را از قبل و ارسال دقیق در بازار کامیون های لیفتراک دریافت کنید @ https://www.alliedmarketresearch.com/quest-for-customization/596؟reqfor=covid

بخش موتور موتور آی سی بر بازار تسلط داشت

با توجه به منبع تغذیه ، بخش موتور موتور آی سی بیشترین سهم را در سال 2019 در اختیار داشت و تقریباً سه پنجم بازار جهانی لیفتراک را به خود اختصاص داده است. تولید کنندگان پیشرو لیفتراک طیف جدیدی از موتور آی سی را ارائه می دهند که دارای ویژگی های پیشرفته و خلاقانه ای است و آن را به بزرگترین بخش در منبع انرژی تبدیل می کند. با این حال ، بخش برقی پیش بینی می شود بالاترین CAGR از 8.0٪ را در دوره پیش بینی به نمایش بگذارد ، به دلیل انتشار کمتر از گازهای مضر و افزایش مشارکتها برای توسعه لیفتراکهای برقی جدید.

بخش خودرو برای سریعترین سرعت CAGR تا سال 2027

توسط کاربر نهایی ، پیش بینی می شود که بخش خودرو بالاترین CAGR را با 10.5 درصد در طول دوره مطالعه ثبت کند. لیفتراک های مورد استفاده در صنعت خودرو با طیف گسترده ای از ظرفیت های بالابری و تغییرات مدل ویژه موجود است که به نوبه خود ، آن را به بخش سریعترین رشد تبدیل می کند. با این حال ، بخش خرده‌فروشی و عمده فروشی بیشترین سهم را در سال 2019 به خود اختصاص داده و حدود دو پنجم بازار جهانی لیفتراک را به خود اختصاص داده است. این امر به دلیل اتخاذ لیفتراک در صنعت خرده فروشی و عمده فروشی است زیرا بارگیری و بارگیری تریلر را با کمترین خسارت به محصول به صورت کارآمد و سریع ارائه می دهد.

آیا علاقه مند به تهیه داده هستید؟ اینجا سؤال کنید @ https://www.alliedmarketresearch.com/purchase-enquiry/596

LAMEA ، پس از آن آمریکای شمالی، برای نشان دادن بالاترین CAGR تا سال 2027

بازار جهانی لیفتراک در سراسر LAMEA و پس از آن آمریکای شمالیانتظار می رود با توجه به پیشرفت های تکنولوژیکی و تولید کامیون لیفتراک برقی ، بالاترین CAGR را با 11.1 درصد در دوره پیش بینی به ثبت برساند. با این حال ، بازار در سراسر آسیا و اقیانوسیه از نظر درآمد بر بازار حاکم بود و به دلیل رشد سریع صنعت تجارت الکترونیکی و افزایش سرمایه گذاری در صنعت زیرساختها ، بیش از دو پنجم بازار مشارکت داشت.

فعالان اصلی بازار

 • شرکت تجهیزات تاج
 • هانچچا
 • تجهیزات EP
 • Jungheinrich AG
 • هندلینگ مواد هیستر-ییل ، ​​شرکت
 • کوماتسو آموزشی ویبولیتین
 • KION GRUP AG
 • شرکت میتسوبیشی Logisnext ، آموزشی ویبولیتین
 • ماشین آلات Lonking ، آموزشی ویبولیتین
 • شرکت صنایع تویوتا

برای یافتن راه حل برای تجارت خود ، با تحلیلگران / متخصصان صنعت خود برنامه ریزی کنید @ https://www.alliedmarketresearch.com/connect-to-analyst/596

خیابان | دسترسی به کتابخانه تحقیقات بازار

خیابان ، کتابخانه مستقر در کاربر از پایگاه داده گزارش بازار جهانی ، گزارش های جامعی را در مورد بزرگترین بازارهای نوظهور جهان ارائه می دهد. علاوه بر این ، دسترسی الکترونیکی به تمام گزارش های موجود در صنعت را دقیقاً در یک تردید ارائه می دهد. Avenue یک مدل مبتنی بر اشتراک حق بیمه است که به عنوان یک راه حل آموزنده که بر روی آن شرکتهای برتر دنیا می توانند به آن اعتماد کنند خدمت می کند.

Avenue یک مدل مبتنی بر اشتراک حق بیمه است که به عنوان یک راه حل آموزنده که بر روی آن شرکتهای برتر دنیا می توانند به آن اعتماد کنند خدمت می کند.

ثبت نام کنید و از آزمایش رایگان 14 روزه خود استفاده کنید: https://www.alliedmarketresearch.com/avenueTrial

گزارش های مشابه: (10٪ تخفیف)

رسیدن به بازار کامیون

بازار خودروهای زرهی

بازار کامیون خودران

بازار اجاره کامیون و لیزینگ

پیش پیشنهاد 12٪ تخفیف:

بازار کامیون برقی

بازار خودروهای صنعتی

بازار محورهای تجاری خودرو

بازار کامیون معدن درایو برقی

درباره ما:

تحقیقات بازار متفقین (AMR) یک تحقیق کامل و مشاوره در زمینه تجارت و مشاوره در زمینه تجارت از Allied Analytics LLP مستقر در پورتلند ، اورگان است. تحقیقات بازار متفقین ، شرکتهای جهانی و همچنین مشاغل متوسط ​​و کوچک را با کیفیت بی نظیر “گزارش های تحقیقات بازار” و “راه حل های هوش تجاری” ارائه می دهد. AMR دیدگاه هدفمندی برای ارائه بینش تجاری و مشاوره برای کمک به مشتریان خود در تصمیم گیری های استراتژیک تجارت و دستیابی به رشد پایدار در حوزه بازار مربوطه دارد.

ما در شرکت های مختلف حرفه ای در روابط تجاری هستیم و این به ما کمک می کند تا داده های بازار را بیرون بیاوریم که به ما کمک می کند جداول داده های تحقیق دقیقی تولید کند و نهایت دقت را در پیش بینی بازار ما تأیید می کند. هر داده ارائه شده در گزارشهای منتشر شده توسط ما از طریق مصاحبه های اولیه با مقامات ارشد شرکتهای برجسته دامنه مربوطه استخراج می شود. روش تهیه اطلاعات ثانویه ما شامل تحقیق و گفتگوی عمیق آنلاین و آفلاین با متخصصان و تحلیلگران آگاه در صنعت است.

با ما تماس بگیرید:
دیوید کوره
5933 NE Win Sivers Drive
# 205 ، پورتلند ، یا 97220
ایالات متحده
رایگان (ایالات متحده آمریکا/کانادا):
+ 1-800-792-5285 ، + 1-503-894-6022 ، + 1-503-446-1141
انگلیس: + 44-845-528-1300
هنگ کنگ: + 852-301-84916 هند (پونه): + 91-20-66346060
نمابر: + 1-855-550-5975
[email protected]
وب: www.alliedmarketresearch.com
ما را در اینجا دنبال کنید: https://www.linkedin.com/company/allied-market-research
وبلاگ تحقیقات بازار متفقین: blog.alliedmarketresearch.com

منبع تحقیقات بازار متفقین