بازگشایی ساحل دارچین ، از خانواده هایی که مشتاق بازگشت به ساحل تگزاس هستند استقبال می کند

می گوید: “ما از استقبال میهمانان به Cinnamon Shore استقبال می کنیم ، با تغییرات مناسب در محل برای اطمینان از اینکه همه از اوقات خوبی دارند و از نظر اجتماعی در شهر ساحلی کوچک ساحلی ما فاصله دارند.” جف لامکین، مدیر عامل شرکت دریای جو دوسر ، توسعه دهنده دارچین ساحل.

جامعه دنبال می کند تگزاس دستور اجرایی فرمانداری برای بازگشایی تگزاس. طبق دستورالعمل های فعلی ، استخر توسعه Dune ، استخر Kiera و استخر آب هنوز هم بسته باقی مانده است ، اما هنگامی که دستور فرمانداری امکان استفاده از استخر عمومی را در مرحله بعدی فراهم می کند ، Cinnamon Shore رویه های سختگیرانه ضد عفونی و اقدامات دوری اجتماعی را در کار خواهد داشت. رستوران های موجود در محل لیزابلا بیسترو و اجاق گاز اجاق گاز پیتزا فروشی دیلان اکنون برای سفارشات روباز هستند و آنها منوهای ویژه روز مادر را در روز ارائه می دهند خورشید ، 10 مه.

سایر اقدامات جدید برای اطمینان از ایمنی صاحبان خانه ، مهمانان و کارمندان عبارتند از:

  • مراحل ورود به سیستم / ورود به سیستم در داخل اتومبیل ، با خدمات دربان ، بنابراین میهمانان هرگز مجبور نیستند وارد دفتر اجاره تعطیلات شوند.
  • بهداشت بیشتر در مناطق عمومی ، از جمله آسانسورها و نرده های راه پله ، صندلی های روباز و فضای بازی.
  • ثبت نام در اطراف این ملک برای یادآوری فاصله از مهمانان.
  • تمیز کردن اتاق مهمان با پروتکل های بهداشتی پیشرو در صنعت ، از جمله توجه به موارد لمسی بالا از قبیل کنترل از راه دور ، سوئیچ های روشنایی و موارد دیگر.
  • قطع فعالیت های اجتماعی در خانه و همچنین انتخاب فعالیت های در فضای باز.

برای یک نگاه کامل به رویه ها و فرآیندی که Cinnamon Shore در طی این مرحله ایجاد می کند ، به “ما دوباره باز می شویم! خوش آمدید.”

پاسخگویی به تقاضای تأخیر

بسیاری از دارندگان منزل Cinnamon Shore سفارشهای اقامت در خانه را در این روستا آب و هوا می کردند ، از محله های بزرگ برای زندگی ، پیاده روی در ساحل گسترده و لذت بردن از زندگی در کنار دریاچه ها ، تپه ها و پارک های زیبا. اکنون ، لامکین اظهار داشت ، تقاضای زیاد به مقصد برای تعطیلات آسان برای رانندگی باعث می شود خانواده ها نقاط اجاره تعطیلات را به سرعت برای بقیه ماه مه و اوج فصل تابستان رزرو کنند. وی می گوید: “مردم به دنبال گزینه های سفر هوایی برای تعطیلات با خانواده هستند و آنها به خانه نزدیکتر هستند.”

با داشتن یک لیست کامل از فعالیت های خانوادگی برای روزهای آخر هفته مادر ، روز یادبود و در تابستان ، دارچین کر ساحل برای خانواده های بیشتری آماده است تا جذابیت های آن را کشف کنند. لامکین می گوید: “ما میهمانان وقت اول و تعداد زیادی هوادار دیرینه خواهیم دید.” “ما نمی توانیم صبر کنیم تا از همه استقبال کنیم.”

Cinnamon Shore یک جامعه جدید شهرستانی است که در سال 2007 تأسیس شده است. جامعه جامع برنامه ریزی شده بخاطر خیابان های دوست داشتنی با عابر پیاده ، زندگی در ایوان های جلو و امکانات مانند تفرجگاه شناخته شده است. گسترش آن ، دارچین ساحل جنوبی ، در مرحله اولیه توسعه در نزدیکی خلیج فارس جزیره موستانگ است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد جامعه ، به سایت cinnamonshore.com بروید.

SOURCE Cinnamon Shore

لینک های مربوطه

https://www.cinnamonshore.com