بازگشایی Resort Terranea با استانداردهای پیشرفته وعده مراقبت در 12 ژوئن 2020

گفت: “قلب ما به سراغ همه افراد تحت تأثیر این بحران جهانی می رود.” Terri Haackرئیس جمهور Terranea Resort. “سلامتی و سلامتی میهمانان ، همکاران و جامعه ما بسیار مهم است و ما متعهد به ارائه بالاترین استانداردهای مراقبت و ایمنی هستیم زیرا ما با استقبال از میهمانان و همراهان گرانقدر خود به Terranea استقبال می کنیم. تیم ما با جدیت تلاش کرده است تا تعیین کند چگونه بهتر است از مهمانان و همدیگر مراقبت کنیم و ما ممنون هستیم که همچنان به عنوان نهایی خدمت می کنیم کالیفرنیا فرار ساحلی برای اتصال مجدد و جوانسازی. بازگشایی توچال در 12 ژوئن برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا همزمان با سالگرد 11 ساله ما است. ما نمی توانیم بیشتر خوشحال شویم که یک بار دیگر درهایمان را باز کرد و با همکاران اختصاصی و جامعه محبوب خود مجدداً متحد شد. ”

Terranea ابتکاری گسترده صنعت ایمن و اقامتی American Hotel & Lodging Association را که تحت هدایت شورای مشورتی آن تهیه شده است ، متشکل از رهبران صنعت نماینده کلیه بخش های صنعت هتل سازی ، و در همکاری با کارشناسان بهداشت عمومی برای پیشبرد بهترین اقدامات برای محافظت در برابر تاج ویروس. Terranea تمیز و ایمن است که توسط هتل و انجمن اقامتی کالیفرنیا (CHLA) تأیید شده است. CHLA با تلفیق توصیه های مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، وزارت بهداشت عمومی کالیفرنیا و بخش های بهداشتی و درمانی شهرستان ، استانداردهای لازم برای تمیز کردن مهمان و کارمندان ، نظافت و ایمنی در محل کار و تغییر تجربیات مهمان را تنظیم کرده است. علاوه بر این ، این تفرجگاه با همکاری بیش از 100 سال تجربه در زمینه کمک به میهمان نوازی ، بهداشت عمومی ، ایمنی مواد غذایی و خدمات بهداشتی ، استانداردهای پیشرفته ای از مراقبت و پاکیزگی و همچنین آموزش و پروتکل را با همکاری متخصص صنعت پاکسازی اکولاب تهیه کرده است.

خدمات و امکانات موجود برای میهمانان اقامتگاه با اقامت در محل اقامت شبانه عبارتند از:

  • استراحتگاه استخر و ویستا ویستا با فاصله و نظارت اجتماعی باز هستند.
  • زمین گلف پیوندها برای بارهای پیشرفته گشوده است.
  • غذاها و نوشیدنی های مخصوص حمل غذا / غذای آماده که می توانند در کنار استخر یا در مکانهای پیک نیک و ناهار خوری انتخاب شوند ، و ناهار خوری در اتاق برای اتاقهای میهمان یا پاسیو و بالکن خصوصی.
  • فعالیت های ماجراجویی از قبیل کایاکی ، پیاده روی های ساحلی هدایت شده ، سوار شدن بر روی بالشتک های ایستاده ، شاهراه و غیره نیز با فواصل اجتماعی و نظارت انجام می شود.
  • بوتیک های خرده فروشی ماره و پیج با دسترسی محدود به مهمان باز خواهند شد.
  • مسیرهای پیاده روی ساحلی و دسترسی به ساحل ساحلی تا حدی باز و تابع دستورالعمل های دولت است.
  • کلیه امکانات دیگر تا اطلاع ثانوی به طور موقت بسته می شوند.

Terranea همچنین در حال گسترش انعطاف پذیری برنامه ریزی سفر برای مهمانان است که با 24 ساعت لغو و خط مشی مجدد برای مهمان ها و سوئیت ها می توانید از هتل خود استفاده کنید. خط مشی لغو و بازخوانی 72 ساعته برای Bungalows ، Casitas و Villas. اطلاعات اضافی در مورد استانداردهای جدید مراقبت که مهمانان ممکن است در طول اقامتشان پیش بینی کنند ، می توانند در www.terranea.com/promise پیدا کنید. Terranea همچنان به تدریج تسهیلات بیشتری را باز خواهد کرد زیرا مقامات دولتی و بهداشت دستورالعمل های جدید را منتشر می کنند. برای به روز رسانی های به موقع و اطلاعات مربوطه ، میهمانان تشویق می شوند از Terranea.com/updates بازدید کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، رزرواسیون و پیشنهادات ویژه به وب سایت www.terranea.com یا با شماره تلفن 866.261.5873 تماس بگیرید.

درباره Terranea Resort

واقع در شبه جزیره پالوس وردزTerranea تفرجگاه برتر اقیانوس در کشور است جنوب کالیفرنیا با 102 هکتار منظره بی نظیر اقیانوس آرام. Terranea در سال 2009 افتتاح شد و با افتخار 11 سال خدمات و تجارب مهمانان به یاد ماندنی را در این منظره جشن می گیرد جنوب کالیفرنیا انکلاو این اقامتگاه همچنین دارای اقامتی در سطح جهانی است که از مجموعه هتل ها گرفته تا خانه های ییلاقی ، کاسیت های اقیانوس آرام و ویلاهای مجلل. امکانات شامل لینک های موجود در Terranea ، یک زمین گلف 9 سوراخ و بدون گلف است. اسپا ، تناسب اندام و مرکز سلامتی 50،000 فوت مربع واقع در اقیانوس آرام چهار استخر و یک آبشار 140 متر؛ بوتیک لوکس marea؛ 135،000 متر مربع از فضای جلسات؛ و نه سالن غذاخوری با استفاده از ترکیبات محلی و پایدار ، فلسفه آشپزی مزرعه به Terranea را نشان می دهد. سرزمین پر زرق و برق Terranea دارای باغ های گیاهی و گیاهی ، باغ های لیمو ، کندوی زنبور عسل ، تخم مرغ تازه از مزرعه ، یک هنرستان نمک دریایی و موارد دیگر است. علاوه بر این ، اعضای گروه متخصص از تجربه دربان دریایی ، به میهمانان کمک می کنند زمین های غنی Terranea را کشف و کشف کنند که شامل مایل مسیرهای دیدنی ساحلی ، یک غرفه ساحل منزوی و محیط های اقیانوس است. برنامه های سرگرم کننده ، غنی سازی و فعالیتهایی مانند شاهکاری ، تیراندازی با کمان ، کایاک و شبانه روزی نیز بسیار زیاد است. Terranea Resort متعلق به یک سرمایه گذاری مشترک متشکل از Lowe و JC Resorts است که توسط CoralTree Hospitality Group اداره می شود و عضو برنامه هتلها و اقامتگاههای تفریحی اکسپرس آمریکا و شبکه مسافرتی ویروتو است. از زمان افتتاح آن ، Terranea Resort به عنوان یکی از این شرکت ها شناخته شده است سفر + اوقات فراغت“500 بهترین هتل در جهان” است و یک جایزه را از آن خود کرده است مسافر Condé Nast“جوایز انتخاب خوانندگان” و “لیست طلا”. توچال همچنین “بهترین جایزه عالی” را از آن دریافت کرد تماشاگر شراب و بارها شناخته شده است اخبار ایالات متحده و گزارش جهانیلیست “بهترین هتل های ایالات متحده”. در سال 2019 ، Terranea توسط شرکت Great Place to Work یک شرکت بزرگ برای کار با مجوز شناخته شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Terranea Resort ، به www.terranea.com مراجعه کنید ، با 866.261.5873 تماس بگیرید ، یا Terranea را در فیس بوک ، اینستاگرام و دنبال کنید توییتر.

SOURCE Terranea Resort

لینک های مربوطه

http://www.terranea.com