برنامه سفر شرکت Allegiant برنامه تماس اول درآمد سه ماهه 2020

لاس وگاس، 4 مه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت مسافرتی Allegiant (NASDAQ: ALGT) اولین کنفرانس نتایج مالی سه ماهه 2020 خود را برای برنامه ریزی کرده است سه شنبه 12 اردیبهشت در ساعت 4:30 بعد از ظهر EDT. پخش مستقیم تماس کنفرانسی از طریق صفحه اصلی وب سایت روابط سرمایه گذار شرکت در صفحه قابل دسترسی خواهد بود http://ir.allegiantair.com. پخش اینترنتی نیز در بخش “رویدادها و ارائه” سایت بایگانی خواهد شد.

شرکت مسافرتی Allegiant
لاس وگاسمبتنی بر Allegiant (NASDAQ: ALGT) یک شرکت مسافرتی یکپارچه با یک شرکت هواپیمایی در قلب خود است ، با تمرکز بر ارتباط مشتریان با تجربیات اوقات فراغت برتر – از تعطیلات تا سرگرمی خانوادگی. از سال 1999 ، Allegiant Air مسافران در شهرهای کوچک و متوسط ​​را به مقصد تعطیلات کلاس جهانی با پروازهای بدون توقف و کرایه متوسط ​​متوسط ​​صنعت مرتبط کرده است. امروز ، ناوگان Allbgiant All-Airbus به جوامع سراسر کشور خدمت می کند ، با قیمت پایه بلیط هواپیما کمتر از نیمی از هزینه بلیط بلیط رفت و برگشت داخلی داخلی. برای اطلاعات بیشتر با ما در Allegiant.com دیدار کنید. اطلاعات رسانه ها ، از جمله عکس ها ، در http://gofly.us/iiFa303wrtF در دسترس است

توجه: این خبر در تاریخ صدور دقیق بود. با این حال ، اطلاعات موجود در این نسخه ممکن است تغییر کرده باشد. اگر قصد دارید از اطلاعات مندرج در اینجا به هر منظور استفاده کنید ، تأیید صحت صحت آن بر عهده شماست.

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت سرمایه گذار شرکت مراجعه کنید: http://ir.allegiantair.com

مراجعه به وب سایت شرکت فوق در بالا به معنای درج هیچ یک از اطلاعات موجود در این خبر نیست.

سوالات رسانه ای: هیلاری گری: [email protected]
استعلام های سرمایه گذار: شری ویلسون: [email protected]

SOURCE Allegiant شرکت مسافرتی

لینک های مربوطه

http://www.allegiantair.com