برنامه های بازپرداخت وسیله نقلیه می توانند گزینه های بیشتری را ارائه دهند تا از آنچه فکر می کنید

AMHERST ، N.Y.، 15 مه 2020 / PRNewswire / – در ابتدا سرخ شدن ، برنامه های FAVR ساده به نظر می رسند. “F” برای هزینه های ثابت برای استفاده تجاری از وسایل نقلیه متعلق به کارمندان ، به عنوان مثال بیمه و مجوز است. “V” برای هزینه های متغیر از قبیل هزینه نسبی زندگی در یک منطقه جغرافیایی معین و نوسان قیمت بنزین است که در چند ماه گذشته قابل توجه بوده است.

اما ، به گفته آنها ، شما نمی توانید یک کتاب را تحت پوشش آن داوری کنید ، و شما نمی توانید یک برنامه FAVR را تنها با این دو بعد ارزیابی کنید. از نظر ما ، ممکن است “” “را در انتهای اختصاری – O برای گزینه ها اضافه کنید.

گزینه های معدود گزینه ای با FAVR و CarData خواهید داشت

  • کارمندان انتخاب وسیله نقلیه دارند – اتومبیل های شرکت اکثراً از گذشته گذشته خبر دارند. در کارکنان فعلی نیروی کار فعلی ، یکی از راه هایی که CarData از طریق برنامه FAVR ما ارائه می دهد ، می خواهند انتخاب کنند. یک برنامه FAVR به رانندگان امکان انتخاب وسیله نقلیه مورد نیاز خود برای کار را می دهد و می خواهند در هنگام کار نتوانند رانندگی کنند. و کارمندان عدالت را در وسایل نقلیه خود نگه می دارند.
  • شرکت ها نمایه های وسایل نقلیه را انتخاب می کنند – با انتخاب پروفایل های وسیله نقلیه که حاکم بر برنامه و بازپرداخت ها باشد ، شرکت انتخابی دارد. وسیله نقلیه ای را انتخاب کنید که به بهترین وجه متناسب با نیازهای تجاری باشد. این نمایه خودرو همان چیزی است که بازپرداخت ها براساس آن انجام می شود. این بدان معنی است که نیازهای کاربردی وسیله نقلیه توسط شرکت انتخاب می شود. کارمند می تواند وسیله نقلیه دلخواه خود را هدایت کند اما شرکت هزینه ای را برای آن انتخاب نمی کند ، بلکه آنچه وسیله نقلیه مورد نیاز تجارت است. این یک روش جالب برای کنترل هزینه ها است.
  • گروههای مسافت پیموده شده – زیبایی باند مسافت پیموده شده این است که شرکت ها آنچه را که استفاده می کنند پرداخت می کنند. راننده ای با مسافت پیموده شده کم استهلاک کمتری نسبت به خودروی خود خواهد داشت ، بنابراین کمتر در بخش ثابت بازپرداخت ماهانه بازپرداخت می شود .CarData دارای باندهای مسافت پیموده شده از 5000 تا 50،000+ نفر است و مطابق نیاز مایل های رانده شده هر ساله آنها را تنظیم می کند.
  • گزینه های ردیابی – گزارش و گزارش گزارش از مسافت پیموده شده از راه دور ، با استفاده از Mi-Route ، برنامه ردیابی مسافت پیموده شده موبایل CarData ، یک گزینه خودکار ، دقیق و یکپارچه است. ما دیده ایم که مشتریان به دلیل بهبود داده ها به میزان قابل توجهی صرفه جویی می کنند ، و راحتی به رانندگان اجازه می دهد کار خود را انجام دهند ، در حالی که برنامه از مسافت پیموده شده مراقبت می کند. می توانید جزئیات را در پست ما دریافت کنید “یک دستگاه تناسب اندام هوشمند را بر روی برنامه بازپرداخت وسیله نقلیه خود ببندید: Mi-Route”.
  • مدیریت برنامه – یک مزیت بزرگ برای برون سپاری VRP شما ریختن مدیریت برنامه و بار مدیریت است. شما می توانید به همان اندازه از وظایف مورد نظر خود ما ، از سوار شدن درایورهای جدید ، پاسخ دادن به سؤالات موجود در برنامه و بستر فناوری ، محاسبه و اعتبار پرداخت ماهانه به پرداخت درایورها از طریق وجوه الکترونیکی استفاده کنید. به شما بستگی دارد

برنامه FAVR چگونه به نظر می رسد؟

سؤال عالی ، سوالی که می توانیم با بحث در مورد فعالیتهای تجاری شما و اینکه چگونه می توان اجزای FAVR ها را برای کمک به شما در صرفه جویی در منابع و بازپرداخت نسبتاً بازپرداخت کارمندان ، پاسخ داد.

با برقراری ارتباط با ما شروع می شود. ما خوشحال می شویم طرحی را که شامل کلیه نکات فوق ، همچنین صلاحیت ، جزئیات بیمه و مجوز و صرفه جویی در هزینه بالقوه است.

درخواست نسخه ی نمایشی امروز!

درباره مشاوران CarData

CarData برنامه های بازپرداخت دقیق وسیله نقلیه را برای نیروی کار موبایل فراهم می کند. خدمات CarData موجب صرفه جویی در هزینه ، کاهش ریسک و حذف مدیریت می شود. برنامه های CarData با روشهای IRS و CRA سازگار است.

تماس با رسانه: مگان دین
ارتباطات بازاریابی | مشاوران CarData شرکت
مستقیم: 303-434-3307 | فاکس: 929-235-7525
[email protected]

SOURCE Consulatants CarData