بنیاد خودکار سنگهای جدید را در فیرفیلد ، تگزاس به دست می آورد

هوستون، 22 مه سال 2020 / PRNewswire / – بنیاد اتومبیل سازی ، از مالکیت گروه خودروی آزاد در کشور خبر داد فیرفیلد ، تگزاس. بنیاد اهرم می زند آزادراه ریشه های محلی برای گسترش خود تگزاس مرکزی ردپایی آزاده دارای سابقه ای طولانی و برنده جایزه برای فروش مارک های داخلی فورد ، کرایسلر ، داج ، جیپ ، رم ، شورولت و کامیون های تجاری سفارشی است.

“ما از استقبال ما خوشحال شدیم آزاده تیم به سازمان ما. “اظهار داشت چاک کرامر، مدیر ارشد عملیاتی. “این دستیابی دسترسی ما به کریدور I-45 شمال بین شهرها را گسترش خواهد داد هیوستون و دالاس“”

“علاوه بر این ، ما خوشحالیم که استیسی داد در نقش رهبری خود باقی خواهد ماند آزادهگفت کوین کوچینسکی، مدیر عامل و رئیس بنیاد. “استیسی موفقیت موفقیت آمیز بوده است آزاده و جامعه در گذشته “

استیسی داد، شریک فروشنده ، می افزاید: “آینده آزاده روشن است و ما از کار تیمی که در طی فرآیندهای ادغام نمایش داده می شود قدردانی می کنیم. علاوه بر این ، ما مشتاقانه منتظر هستیم تا با منابع و هم افزایی های اضافی بنیاد ، به مشتریان ، کارمندان و جامعه بیشتری ارائه دهیم. “

استیسی دادفارغ التحصیل دانشگاه A&M تگزاسنمایندگی شورلت را در سال 2001 خریداری کرد. با بهره گیری از صنعت خودرو ، وی فروشگاه 2011 کرایسلر-داج-جیپ-رام را در سال 2011 خریداری کرد و سپس در سال 2018 فورد را بدست آورد.

منحصر به فرد ، آزاده همچنین راه حل های سفارشی کامیون کار تجاری را از طریق سرویس کامیون انبار ارائه می دهد. Depot یک فروشگاه یک نوع و یک فروشگاه است که سفارشات سفارشی را با زمان کم و بدون سرب پر می کند. آنها تحویل ملی می دهند. هیچ رقیبی دیگر کاری را که انجام می دهد انجام نمی دهد. شعار آنها “ما کلی نیستیم ، عرف هستیم”.

تحت رهبری دنی برنت، انبار رشد می کند. دنی ناشی از ساخت و سازهای گسترده و تجربه تجهیزات سنگین است. تخصص او و دانش محصول او را برای پیشبرد نوآوری و نتایج رانندگی کامل می کند.

زرادخانه مارک های محصولات Depot شامل GRACO ، COX ، Palinger Beds and Cranes و Miller می باشد. قیمت آنها برای مارک های با کیفیت بالا پایین تر از مارک های عمومی با کیفیت پایین تر است. Depot همچنین مارک خاص خود را با یک سیستم روغن تلفن همراه به نام The Big Slick Custom Lube Skid دارد. آنها را به صورت آنلاین در www.ServiceTruckDepot.com پیدا کنید.

درباره بنیاد اتومبیل Corp.
Foundation Auto یک گروه بین المللی در حال رشد است که دارای مکان هایی در آن است کانادا و ایالات متحده تیم بنیاد متشکل از یک تیم مدیریت اجرایی تمام ستاره با ترکیب کاملی از متخصصان عملیات و متخصصان تحلیلی است. چشم انداز آنها این است که معیار آمریکای شمالی برای راه حل های برتر طبقه بندی خودرو و یک شرکت اعتماد ، تعالی و نوآوری برای مشتریان و کارمندان خود باشد. در اینترنت www.foundationAuto.com بیشتر بدانید

SOURCE بنیاد خودرو شرکت

لینک های مربوطه

Foundationauto.com