تجزیه و تحلیل استراتژیک اکوسیستم وسیله نقلیه الکتریکی (EV) در انگلستان ، 2018-2025

نیویورک، 6 مه 2020 / PRNewswire / – صنعت خودرو از نظر فناوری به سرعت در حال تحول است و همچنین با مقابله با مسائل زیست محیطی روبرو است. وسایل نقلیه الکتریکی (EV) به عنوان یک ابتکار عمل انرژی پاک معرفی شده اند ، زیرا تولید گازهای گلخانه ای کم یا صفر دارند و راه طولانی را طی کرده اند. برای تبدیل شدن به بخشی جدایی ناپذیر از استراتژی های تجاری OEMs.

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p05839432/؟utm_source=PRN

خودروسازان در حال ایجاد واحدهای تجاری جداگانه EV هستند که برای رونق مورد انتظار EV در کوتاه مدت آماده می شوند. با این حال ، افزایش تقاضا نیاز به شارژ عظیم زیرساخت ها و مقررات و معیارهای ایمنی را ایجاد می کند. انگلستان کشوری است که کشور را به شدت در حال سوق دادن به سمت برق ، به ویژه در بخش خودرو و حمل و نقل می داند. مقررات سخت گیرانه انتشار ، انگیزه های لیبرال / یارانه برای مصرف کنندگان و تولید کنندگان ، سطح بالای بومی سازی ، استانداردهای ایمنی بتن و نقشه راه فن آوری مستقر برخی از اقدامات اساسی دولت برای اطمینان از موفقیت وسایل نقلیه برقی در آینده نزدیک است. OEM هایی مانند Tata-JLR ، فولکس واگن و دایملر اهداف فروش بلندپروازانه را اعلام کرده اند و انتظار می رود تعداد زیادی از مدل های جدید و سازنده وسایل نقلیه برقی (از شهر مناسب تا مدل های دوربرد و قدرتمند) را به بازار عرضه کند. زیرساخت شارژ ، که یکی از مهمترین عوامل ایجاد تصویب وسایل نقلیه برقی است ، نیز در حال افزایش است و بسیاری از شرکت های جدید وارد بازار می شوند. این مدل های تجاری جدیدی را باز کرده است و شرکت ها را قادر می سازد که خود را به عنوان تولیدکننده یا اپراتور یا به عنوان دروازه پرداخت معرفی کنند. این مطالعه به تجزیه و تحلیل دقیق از چشم انداز فعلی و آینده فروش وسایل نقلیه برقی در انگلستان می پردازد — براساس مدل ، توسط OEM و براساس نوع وسیله نقلیه ، تا سال 2025. این بینش در مورد چگونگی تکامل ایستگاه های شارژ در طول زمان و چگونگی شرکت ها ارائه می دهد. استراتژی های خود را برای ایجاد یک زنجیره تأمین سودآور طراحی کرده اند. همچنین لیست انواع سرمایه گذاری های انجام شده در فضای وسیله نقلیه الکتریکی را نشان می دهد و باعث اتخاذ تصویب می شود.

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p05839432/؟utm_source=PRN

درباره Reportlinker
ReportLinker یک راه حل تحقیق برنده بازار است. Reportlinker آخرین داده های صنعت را یافته و سازماندهی می کند ، بنابراین شما می توانید تمام تحقیقات بازار مورد نیاز خود را – بلافاصله ، در یک مکان – دریافت کنید.

__________________________
تماس با Clare: [email protected]
ایالات متحده: (339) -368-6001
بین المللی: +1 339-368-6001

منبع گزارشگر منبع

لینک های مربوطه

www.reportlinker.com