تحقیقات انجام شده از Xovis دو راه برای فرودگاهها برای اجرای مؤثر فاصله فیزیکی را پیشنهاد می کند

این توصیه از تحقیقات علمی به دست آمده است Xovis، ارائه دهنده پیشرو در جهان سیستم های مدیریت مردم در فرودگاه ها و در یک لیست سفید منتشر شد. این شرکت معتقد است که مسافت فیزیکی یک مشکل اصلی برای مقابله با افزایش تعداد مسافر در هفته های آینده خواهد بود.

این داده ها بر اساس الگوریتم های سال Xovis ساخته شده و جنبش جمعیت را اندازه گیری می کنند و صف ها و گروه ها را در یک محیط پویا اندازه گیری می کنند. این برجسته نشان می دهد که چگونه چگالی جمعیت باید در چارچوب یک نقشه مسری درک شود که به موجب آن هر دو خطر ابتلا به ویروس مطلق (جایی که احتمال ابتلا به عفونت شخص به فرد رخ می دهد) و خطر ابتلا به عفونت نسبی (که در آنجا خطر انتقال برای یک فرد بالاترین است) نیاز دارند. برای تجزیه و تحلیل در فرودگاه ها ، اماکن مورد توجه ، البته خطوط امنیتی خواهند بود ، اما همچنین مناطقی که اغلب از آن استفاده می شود و مسافرینی از قبیل امکانات سلف سرویس یا حمام استفاده می کنند.

علاوه بر این ، تشخیص گروه هایی که قوانین فاصله از نظر جسمی را نقض می کنند ، یکی دیگر از عوامل مهم مورد توجه فرودگاه ها است.

کریستین استودیو، بنیانگذار و مدیر ارشد محصولات Xovis توضیح می دهد: “استفاده از یک سیستم نظارت بر جریان با دقت بالا افراد ، موثرترین راه برای فرودگاهها برای اطمینان از رعایت مقررات دورافتادگی بدنی است. Whitepaper پایه و اساس را برای اجرای دقیقاً این امر ایجاد می کند ، ضمن اینکه از کارگران فرودگاه در برابر خطرات غیر ضروری و حفظ سطح تجربه مسافر محافظت می کند. “

“ما به مدت یک دهه به فرودگاهها کمک کرده ایم تا با سنسورهای Stereovision 3D خود را مدیریت کنیم. ما خوشحالیم که دقت بی نظیر و راه حل سازگار با حریم خصوصی اکنون می تواند برای ارائه موارد جدیدی که اخیراً پدیدار شده اند ، سازگار شود.” می افزاید فلورین Eggenschwiler، فرودگاههای مدیر عامل Xovis ‘.

وایت پاپ کامل علمی در اینجا به صورت رایگان در قالب PDF قابل بارگیری است.

درباره Xovis

سوئیسمبتنی بر Xovis ارائه دهنده پیشرو در جهان راه حل های جریان مردم است. تاکنون این شرکت بیش از 100000 سنسور سه بعدی با دقت بالا را در طیف وسیعی از صنایع مستقر کرده است. نزدیک به 100 فرودگاه و همچنین یکپارچه سازنده سیستم های خرده فروشی و بسیاری از صنایع دیگر در سراسر جهان به راه حل های Xovis اعتماد دارند. مشتریان KPI هایی مانند پایین پا ، طول صف و زمان انتظار را برای بهینه سازی تجربه مشتری و افزایش درآمد اندازه گیری می کنند.

مخاطب

Xovis
Industriestrasse 1
3052 زولیکوفن
سوئیس
https://www.xovis.com | [email protected]
لینکدین | توییتر

تماس رسانه ای

کریستین استودیو، CPO
+ 41-32-508-35-41
[email protected]

SOURCE Xovis