تسهیلات U-Haul در West Wichita دارای 950 اتاق ذخیره سازی است

امکانات کامل این سرویس همچنین به اشتراک گذاری کامیون و تریلر ، تجهیزات بکسل و نصب وسایل حرفه ای ، تجهیزات جابجایی ، جعبه ، ظروف قابل حمل و ذخیره سازی قابل حمل U-Box و سایر موارد را ارائه می دهد. پروپان به زودی در ملک 7.13 هکتار در دسترس خواهد بود.

بیش از دو سال کار در ساختن آن صورت گرفت وست ویچیتا فروشگاه.

به روز رسانی U-HAUL COVID-19: محافظت می کنید

وی اظهار داشت: “ما از اینكه سرانجام محصول ذخیره سازی مدرن خود را در ضلع غربی آن باز كرده و فراهم می كنیم ، هیجان زده ایم ویچیتا،” اظهار داشت آرون کروگرشرکت U-Haul از کانزاس جنوبی رئيس جمهور. “شبکه اختصاصی ما از فروشندگان محله U-Haul سالها در خدمت این منطقه بودند. این فروشگاه به ما امکان می دهد خدمات خود را گسترش داده و آنچه را که انتظار دارند به مشتریان خود ارائه دهیم.”

با U-Haul Moving & Storage از تماس بگیرید وست ویچیتا در (316) 283-1082 یا بازدید از مدیر کل متوقف شود آماندا کوهن و تیمش ساعت کار است 7 بامداد-7 بعد از ظهر. دوشنبه پنجشنبه و شنبه؛ 7 بامداد-8 بعد از ظهر. جمعه؛ و 9 بامداد-5 بعد از ظهر. یکشنبه. تجهیزات رزرو را در uhaul.com رزرو کنید یا با رزرو در شماره 1-800-GO-UHAUL تماس بگیرید.

به عنوان ارائه دهنده خدمات اساسی ، فروشگاه های U-Haul و فروشندگان محله همچنان به عموم مردم خدمت می کنند. محصولات U-Haul توسط First Responders استفاده می شوند. شرکت های تحویل کالا لوازم مورد نیاز خانه های مردم را وارد می کنند. مشاغل کوچک در تلاش برای ماندن در خانه هستند. دانشجو؛ و تعداد بیشماری از گروههای وابسته – علاوه بر خانه دار -.

U-Haul خوشحال است از ارائه برنامه هایی که ذاتاً باعث فاصله گیری اجتماعی با حداقل تماس یا تماس با دیگران می شود. U-Haul Truck Share 24 / 7® به شما امکان می دهد تا حساب کاربری آنلاین ایجاد کرده و کامیون خود را در هر ساعت و تنها با استفاده از تلفن هوشمند خود انتخاب کنید. نمایندگان آموزش دیده زنده تأیید شده با مشتریان به صورت آنلاین تعامل دارند و به آنها امکان می دهند خطوط را بکشند و مستقیم به کامیون خود بروید.

کروگر افزود: “هدف ما فراهم کردن تحرک مسکونی و تسهیلاتی امن برای وسایل افراد است و این کار را با روشی مسئولانه انجام می دهد که از مشتریان و اعضای تیم محافظت کند.” “ما به ارائه محصولات مورد نیاز و مکانهای مناسب افتخار می کنیم. ما مشتاقانه منتظر هستیم تا سالهای آینده در خدمت همسایگان خود باشیم.”

درباره U-Haul

از سال 1945 ، U-Haul به عنوان شبکه شماره 22000 مکان در 50 ایالت و 10 استان کانادا انتخاب شماره 1 خود به خود حرکت کرده است. U-Haul Truck Share 24/7 دسترسی ایمن به کامیون های U-Haul را در هر ساعت از شبانه روز از طریق گزینه اعزام مشتری در تلفن های هوشمند و فن آوری اختصاصی Live Verify ما فراهم می کند. حمایت مشتریان ما باعث شده است ناوگان U-Haul بتواند تقریباً 167،000 کامیون ، 120،000 تریلر و 43000 دستگاه بکسل در آن رشد کند. U-Haul نزدیک به 697،000 اتاق و 60.7 میلیون فوت مربع فضای ذخیره سازی خود را در امکانات متعلق و مدیریت شده در کل ارائه می دهد آمریکای شمالی. U-Haul بزرگترین نصب کننده قطعات تریلر دائمی در صنعت aftermarket خودرو است و بزرگترین خرده فروش پروپان در ایالات متحده است.

مخاطب:

آندره باتچلور
جف لاکریج
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: 602-263-6981
وب سایت: uhaul.com

منبع U-Haul

لینک های مربوطه

www.uhaul.com