تمبرهای باغهای آمریکا فردا در سراسر کشور موجود است

مراسم روز اول انتشار به دلیل راهنمایی های دوردست اجتماعی لغو شده است. با این حال ، در 14 ماه مه انجمن باغهای عمومی آمریكا جشن و صدور تمبر را به عنوان بخشی از هفته ملی باغهای عمومی با یك وبینار برگزار می كند كه شامل یک نشان واقعی از تمبرها به همراه اظهارات از پیش ضبط شده از پت مندونکا، مدیر ارشد خدمات پستی ، دفتر مدیر کل پست و مدیر اجرایی. همچنین حاوی فیلم های ویدیویی کوتاه باغهایی که بر روی تمبر ها نشان داده می شوند وجود دارد.

لطفا برای این رویداد ثبت نام کنید پنجشنبه ، 14 مه 2020، در 1 پ.م. ET با کلیک روی پیوند زیر:

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_JPKjsXGASyawDycyOS8Auw

اخبار مربوط به این تمبرها با هشتگ ها به اشتراک گذاشته می شود #GardenStamps و #FlowerStamps. تمبر را می توان از طریق خریداری کرد usps.com/gardens

اخبار هفته ملی باغ های عمومی نیز با هشتگ ها به اشتراک گذاشته می شود # ملی_پژوهشده نگاه کنید و # NPGW2020.

این بخش از 20 تمبر دارای 10 عکس مختلف است که بین سالهای 1996 و 2014 گرفته شده است. این باغ ها شامل: باغ های املاک Biltmore (کارولینای شمالی)؛ باغ گیاه شناسی بروکلین (نیویورک)؛ باغ گیاهشناسی شیکاگو (ایلینویز)؛ باغهای گیاه شناسی ماین ساحلی (ماین)؛ باغ دامبارتون اوکس (منطقه کلمبیا)؛ باغهای گیاه شناسی هانتینگتون (کالیفرنیا)؛ پارک دولتی Gardens Alfred B. Maclay Gardens (فلوریدا)؛ باغ گیاه شناسی نورفولک (ویرجینیا)؛ سالن و باغ استن هیوت (اوهایو)؛ و باغ وینترتور (دلاور)

توسط باغ ها عکس گرفته شده است آلن رواکاچ. اتل کسلر مدیر هنری و طراح بود.

عشق به باغداری به نخستین سالهای کشور ما ، الهام بخش است جرج واشنگتن، توماس جفرسونو سایر پدران بنیانگذار برای کاشت برخی از نمادی ترین باغهای دوران استعمار . از قرن نوزدهم تا به امروز ، طراحان منظره این سنت را ادامه داده اند. به دلایل بسیاری – از نظر غذا یا لذت ، به عنوان مکان های آموزشی و مطالعه علمی ، به عنوان بیان حساسیت های هنری صاحبان ، به عنوان فضاهایی برای عموم مردم برای ارتباط با طبیعت یا به سادگی برای عشق به باغبانی درک می شود – باغ های آمریکایی ما را تصرف می کنند. تخیل و ارضای آرزوی زیبایی و نظم.

همه ساله میلیون ها آمریکایی از باغ ها ، عمومی و خصوصی بازدید می کنند. بسیاری از باغ های عمومی در تمام طول سال باز هستند. علاوه بر گیاهان و درختان در معرض نمایش ، کلاس ها ، نمایشگاه ها و سایر رویدادها بازدید کنندگان را به آزمایش و ایجاد باغ های خاص خود ترغیب می کند. در طول بهار و تابستان ، تورهای برنامه ریزی شده و روزهای باغ باز به بازدید کنندگان اجازه می دهد تا وارد محاصره های خصوصی شوند و ببینند صاحبان خانه چگونه فضاهای خود را ارتقا داده و طراحی کرده اند ، خواه از املاک بزرگ ، حیاط های کوچک حومه یا حیاط های پشت بام.

محصولات پستی
مشتريان ممكن است تمبر و ساير محصولات فلاتيك را از طريق فروشگاه پستی در محل خريد كنند usps.com/shopstamps، با تماس 800-STAMP24 (800-782-6724) ، از طریق نامه از طریق پست الکترونیکی ایالات متحده آمریکا فلاتيك، یا در مکان های اداره پست در سراسر کشور.

اطلاعات مربوط به سفارش پست های پست الکترونیکی و جلدهای مربوط به روز اول در دسترس است usps.com/shop.

خدمات پستی هیچ هزینه مالیاتی برای هزینه های عملیاتی دریافت نمی کند و برای تأمین اعتبار عملیات خود به فروش هزینه های پستی ، محصولات و خدمات متکی است.

لطفا توجه داشته باشید: برای منابع رسانه ای خدمات پستی ایالات متحده ، از جمله عکس های ویدئویی و صوتی و عکس با کیفیت پخش ، به این قسمت مراجعه کنید اتاق خبر USPS. ما را دنبال در توییتر، اینستاگرام، پینترست، و لینکدین. اشتراک در کانال YouTube USPS، مثل ما در فیس بوک و لذت ببرید وبلاگ پست های پستی. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پستی ، به این قسمت مراجعه کنید usps.com و facts.usps.com.

ملی: دیوید کلمن
202-268-3612
[email protected]
usps.com/news

SOURCE ایالات متحده خدمات پستی

لینک های مربوطه

http://www.usps.com