جوایز Metzger Wickersham 6 برنده دانشجویی در مسابقه بورسیه تحصیلی ایمنی در سال 2020

هریسبورگ ، پ.، 19 مه سال 2020 / PRNewswire / – متزجر ویکرشام موسسه حقوقی خوشحال است که برندگان 8 نفر خود را اعلام می کندهفتم مسابقه سالانه بورسیه دانشجویی. مسابقه بورس تحصیلی ایمنی ، سالمندان دبیرستانی فارغ التحصیل ، دانشگاهی را ترغیب به ورود به یک پروژه خلاقانه در مورد خطرات ناشی از رانندگی در مست و / یا رانندگی پریشان می کند. Metzger Wickersham’s هدف از برگزاری این مسابقه گسترش آگاهی در مورد مسائل ایمنی نوجوانان امروز در جاده است.

وی گفت: “ما به عنوان وكیلان صدمات شخصی احساس می كنیم كه وظیفه مدنی ما ارتقاء آگاهی درباره عواقب رفتارهای رانندگی پرخطر است.” متزجر ویکرشام وکیل زاک کمپبل. “راه بورسیه ایمنی راهی برای ما است که می توانیم به جامعه بازگردیم و نوجوانانی را درگیر انتشار کلمه در مورد موضوعات مهم مانند رانندگی پرمشغله و رانندگی در هنگام مسمومیت کنیم.”

برنده مقام سوم ما ، سوفیا ریدر، ارشد دبیرستان Conestoga در بروین ، پنسیلوانیا متأسفانه از اول می دانم که پیام این بورس تحصیلی برای رانندگان چقدر مهم است. ریدر به اشتراک گذاشت ، “In نوامبر 2019، من هنگام رانندگی توسط یک راننده مست به خانه از خانه یکی از دوستانم رانندگی می کردم. خوشبختانه جراحتی ندید اما ماشین من در کل جبران شد. چند ماه بعد ، بورسیه تحصیلی ایمنی را یافتم که حاوی یک پیام مهم و فرصتی برای استفاده از خلاقیت من بود. “

از دانش آموزان خواسته شد تا روشی به یادماندنی ، خلاقانه و مؤثر را برای ایجاد انگیزه در رانندگان برای ایجاد امنیت بیشتر در پشت فرمان بیابند. نود و دو سالمند دبیرستانی در سراسر پنسیلوانیا به دلیل شانس خود برای کسب پول بورس تحصیلی در کالاهای اصلی ، انواع ورودی های اصلی ، مانند فیلم ها ، تصاویر ، آهنگ ها و پوسترها را ارسال کرد.

کامپل اظهار داشت: “ما از تلاش دانش آموزان بسیار تحت تأثیر قرار گرفتیم.” “فاجعه رانندگی پریشان و مستی کاملاً قابل پیشگیری است و این دانش آموزان باید افتخار کنند که به هدایت آن پیام به خانه کمک می کنند.”

برنده مقام دوم ، کوبی بیلی، ارشد دبیرستان ریچلند در جانستاون ، پنسیلوانیا با کمپبل موافق است. بیلی اظهار داشت: “این بورس تحصیلی به من آموخت كه هر كسی حتی یک دانش آموز دبیرستانی مثل خودم می تواند مانند ایده های خلاقانه ، مانند مورد من ، ایجاد بیلبورد رانندگی ایمن را ارتقا بخشد.”

به گفته برنده مقام اول ، جیک روگوسکی، ارشد دبیرستان مقدس رستگاری در Wilkes Barre ، پنسیلوانیا، “جامعه امروز ما ، به ویژه افرادی که سن من از جمله خودم است ، به تلفن های خود و دیگر منابع فناوری چسبیده اند. فکر می کنم محتوای بورس تحصیلی ایمنی ایده خوبی برای ترویج ایده حفظ امنیت و عاری از حواس پرتی هنگام روشن بودن بود. جاده ها “

دانش آموزان زیر به عنوان برنده در انتخاب شدند Metzger Wickersham’s 2020 جاده مسابقه بورسیه ایمنی:

برندگان مکان اول (جایزه: 1000 دلار بورس تحصیلی)

  • کامرون فیشردبیرستان جنوبی لیگی – مرکز دره ، PA که در شهرستان لیگی. فیشر شرکت خواهد کرد ویرجینیا فناوری برای مطالعه معماری مسکونی.
  • جیک روگوسکی، دبیرستان مقدس رستگاری – Wilkes Barre، Pa. که در شهرستان لوزرن. Roguskie شرکت خواهد کرد دانشگاه بلمونت برای مطالعه مهندسی صدا و تجارت موسیقی.

برندگان مقام دوم (جایزه: 750 دلار بورس تحصیلی)

  • کوبی بیلی، دبیرستان ریچلند – جانستاون ، پا. که در شهرستان کامبریا. بیلی شرکت خواهد کرد دانشگاه پیتسبورگ برای مطالعه ریاضیات آکواریوم.
  • گاوین میلر، دبیرستان وینزبورووینزبورو ، پ. که در شهرستان فرانکلین. میلر برای تحصیل در پرستاری در پنسیلوانیا مونت آلتو شرکت خواهد کرد.

برندگان مکان سوم (جایزه: 500 دلار بورس تحصیلی)

  • سوفیا ریدر، دبیرستان Conestoga – Berwyn ، پا. که در شهرستان چستر. ریدر شرکت خواهد کرد دانشگاه ایالتی اوهایو برای مطالعه ارتباطات ، طراحی ، بازاریابی و تجارت.
  • TreVaughn الیس ، دبیرستان شرق استراستبورگ استراودزبورگ جنوب شرقی ، پالیسی. که در شهرستان مونرو. الیس شرکت خواهد کرد دانشگاه آمریکایی برای مطالعه علوم محیطی.

برای اطلاعات بیشتر در مورد برندگان ، لطفاً به https://arrivealivepa.com/winners/2020-winners/ مراجعه کنید.

در باره متزجر ویکرشام

تاسیس در سال 1888 توسط فرانک ب. ویکرشام، متزجر ویکرشام یکی از پنسیلوانیا شرکت های حقوقی قدیمی مناطق عملی شرکت شامل حوادث رانندگی و کامیون ، تصادفات در موتور سیکلت ، معلولیت تأمین اجتماعی ، جبران خسارت کارگران ، سهل انگاری در خانه سالمندان ، نیش سگ و سایر موارد صدمات شخصی است. متزجر ویکرشام دارای هفت دفتر واقع در مرکز و پنسیلوانیا شمال شرقی: هریسبورگ، لنکستر، پوتسویل، شیپنسبورگ، Wilkes-Barre، ویلیامپورت، و یورک برای اطلاعات بیشتر به سایت www.mwke.com مراجعه کنید.

منبع متزجر ویکرشام

لینک های مربوطه

www.mwke.com