حجم بازار ضد پهپاد تا سال 2025 به 2.315 میلیارد دلار برسد

بانگالور ، هند، 22 مه سال 2020 / PRNewswire / – Anti-Drone به دستگاههایی اطلاق می شود که برای شناسایی و اسیر هواپیماهای بدون سرنشین مورد استفاده قرار می گیرند. این به عنوان سپر هوشمندی است که حضور پهپادها را کیلومترها دورتر حس می کند ، این الگوی را می شناسد و می آموزد که با یافتن آسیب پذیری های آنها ، آنها را خنثی کند.

پیش بینی می شود اندازه بازار جهانی ضد هواپیماهای بدون سرنشین از افزایش یابد 512.24 میلیون دلار در سال 2018 تا 2.315 میلیارد دلار در CAGR 24.04 درصد تا پایان سال 2025.

افزایش استفاده از این دستگاه های هوایی ناشناس برای جاسوسی از حیاط خانه ها و ویندوزها تهدید جهانی را برای امنیت ملی افزایش داده است. این سیستم های هواپیما از حسگرهای مختلفی تشکیل شده اند که بدون در نظر گرفتن زمان و مکان ، قادر به ضبط صدا و تصویر هستند. تولید کنندگان به تدریج در حال طراحی فن آوری های کاهش پهپادهای زمینی برای مقابله با آنها هستند که مانع از پرواز هواپیماهای بدون سرنشین در فضای غیرقانونی می شود.

استعلام گزارش تحقیق نمونه: https://reports.valuates.com/ Ask/sample/360I-Auto-1V39/Global_Anti_Drone

علائم مربوط به اندازه بازار پهپادهای جهانی ANTI:

 • اندازه بازار ضد پهپاد به دلیل نگرانی های زیاد در مورد خطرات امنیتی احتمالی ناشی از سیستم های هواپیمای غیرمجاز در بخش های مدنی و نظامی ، به سرعت در حال رشد است. افزایش تعداد گزارش های مربوط به نقض امنیت توسط این وسایل نقلیه هوایی غیرمستقیم غیرمجاز (پهپادها) ، همراه با افزایش تروریسم و ​​فعالیت های غیرقانونی ، در چند سال گذشته عمدتاً بازار را سوق داده است.
 • شرکت های مهندسی و پیمانکاران دفاعی برای توسعه سیستم هایی که بتوانند هواپیماهای بدون سرنشین نزدیک را کشف کرده و تهدیدهای دریافتی را خنثی کنند ، تحقیق و توسعه را افزایش می دهند. با توجه به افزایش سرمایه گذاری های مختلف توسط دولت های مختلف در این فناوری ، پیش بینی می شود اندازه بازار ضد پهپاد به سرعت در دوره پیش بینی رشد کند.
 • شرکت های موجود در بازار ضد پهپاد در حال بدست آوردن تجربه در طراحی رادارهای با کیفیت بالا هستند که می توانند دستگاه ها را از مسافت چند کیلومتری ردیابی کنند. آنها این فن آوری های راداری را با دوربین های مادون قرمز دور برد برای تأیید و ردیابی اهداف ترکیب می کنند. پیش بینی می شود این افزایش پیشرفت های فناوری باعث افزایش اندازه بازار ضد پهپاد شود.
 • فناوری ضد پهپاد در بازار نسبتاً جدید است و فناوریهای مورد استفاده در ساخت سیستمهای ضد پهپادی تحت تحقیقات و توسعه دقیق قرار می گیرند. هزینه های تحمیل شده در تحقیق و توسعه به دلیل استفاده از لیزر و سایر فناوری های پیشرفته نیز بسیار زیاد است. نیاز بالای سرمایه گذاری اولیه ممکن است مانع رشد بازار ضد پهپاد شود.

مشاهده گزارش کامل تحقیقات: https://reports.valuates.com/market-reports/360I-Auto-1V39/global-anti-drone

بازار آنتی با استفاده از DRON آنالیز سهام:

 • در طول دوره پیش بینی شده ، عمودی ارتش و دفاعی بیشترین سهم بازار ضد پهپاد را به خود اختصاص داده است. کشورها در حال حاضر اصرار بر اهمیت تقویت اقدامات ضد پهپادی برای نظارت بر فعالیت های تروریستی دارند ، که انتظار می رود تقاضای سیستم های ضد پهپاد را تقویت کند. استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای اقدامات قانونی ، قاچاق و جاسوسی در مرزها افزایش یافته است. در نتیجه ، انتظار می رود تقاضا برای یک سیستم ضد پهپاد کارآمد در بخش نظامی و دفاعی در سال های آینده افزایش یابد.
 • از نظر منطقه ، به احتمال زیاد بیشترین سهم بازار ضد هواپیماهای بدون سرنشین را به خود اختصاص می دهد. این رشد را می توان به حضور چندین بازیگر کلیدی در آن منطقه نسبت داد. سایر عوامل مؤثر در رشد این بازار همچنین شامل افزایش حملات تروریستی و افزایش بروز نقض امنیت توسط پهپادهای ناشناس در ، به ویژه در ایالات متحده است.
 • آسیا و اقیانوسیه پیش بینی می شود که بازار ضد هواپیماهای بدون سرنشین به دلیل افزایش هزینه های دولت برای گسترش زیرساخت های هوافضا و دفاعی ، به ویژه در اقتصادهای نوظهور ، شاهد رشد قابل توجه باشد.

استعلام گزارش منطقه ای: https://reports.valuates.com/ درخواست/regional/360I-Auto-1V39/Global_Anti_Drone_Market

در مبنای فناوری ، بازار جهانی آنتی بی سیم با استفاده از مطالعه مورد مطالعه

 • سیستم الکترونیکی
 • سیستم جنبشی
 • سیستم لیزر.

با استفاده از اساس برنامه ، بازار جهانی ضد خشاب جهانی با مطالعه به روش مطالعه شده

 • تشخیص
 • تشخیص
 • قطع.

بر اساس مبنای مواد مغذی ، بازار جهانی ضد خشونت جهانی با مطالعه به روش مطالعه شده

 • تجاری
 • امنیت میهن
 • نظامی و دفاعی.

بازیکنان اصلی

Lockheed Martin Corp. بازیکن بالقوه در حال رشد برای بازار جهانی ضد هواپیماهای بدون سرنشین

 • DroneShield
 • اسرائیل هوافضا صنایع با مسئولیت محدود
 • لاکهید مارتین پارسیان
 • شرکت Raytheon
 • گروه تالس
 • موسسه یادبود بتل
 • سیستم های نظارت تصفیه هوایی بلاتر
 • ددرون
 • تشخیص
 • Liteye Systems، Inc.
 • Northrop Grumman Corp
 • Saab AB
 • گروه امنیت و ضد جاسوسی LLC
 • SRC
 • Theiss Uav Solutions، LLC
 • گروه تالس

اکنون بخرید برای تنها کاربر: https://reports.valuates.com/api/directpaytoken؟rcode=360I-Auto-1V39&lic=single-user

اکنون برای مجوز سازمانی بخرید: https://reports.valuates.com/api/directpaytoken؟rcode=360I-Auto-1V39&lic=enterprise-user

گزارش های مشابه:

 • گزارش بازار هدف هواپیماهای بدون سرنشین

اندازه بازار جهانی هواپیماهای بدون سرنشین Target Drones تخمین زده می شود 3.426 میلیارد دلار در سال 2020 ، رسیدن به 5،066 میلیارد دلار در پایان سال 2026 ، در CAGR 5.7 درصد در 2020-2021 در حال رشد است.

یک عامل کلیدی که انتظار می رود رشد بازار را افزایش دهد ، افزایش تقاضا برای هواپیماهای بدون سرنشین هدف برای اهداف نظامی است.

آمریکای شمالی، اروپا، چین، بقیه آسیا و اقیانوسیه، مرکزی & آمریکای جنوبی، خاورمیانه و آفریقاو غیره عمده مناطق گزارش شده است. بر اساس فروش جهانی ، این مطالعه به ترتیب بازیگران اصلی مناطق و سهم بازار آنها را نشان می دهد. همچنین حرکتهای استراتژیک آنها در سالهای اخیر ، سرمایه گذاری در نوآوری محصول و تغییر در رهبری را برای پیشبرد رقابت در این رقابت توضیح می دهد.

مشاهده گزارش کامل: https://reports.valuates.com/market-reports/QYRE-Auto-34T1174/global-target-drones

 • گزارش بازار هواپیماهای بدون سرنشین تجاری

در سال 2015 ، اندازه بازار جهانی هواپیماهای بدون سرنشین تجاری در سطح ارزش گذاری شد 2.145 میلیارد دلار و پیش بینی شده بود که برسد 10.738 میلیارد دلار تا سال 2022 ، در CAGR با 26.2 درصد از سال 2016 تا 2022 در حال رشد است.

افزایش روزافزون تلفن های هوشمند ، افزایش تقاضا برای خدمات هوایی و افزایش تقاضا برای خدمات هواپیماهای بدون سرنشین از بخش های مختلف ، رشد اندازه بازار پهپادهای تجاری را تکمیل می کند.

در این گزارش ، اندازه بازارهای هواپیماهای بدون سرنشین تجاری توسط بازیکنان ، کشورها ، انواع محصول و صنایع نهایی مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است. این گزارش همچنین به تجزیه و تحلیل محیط رقابتی جهانی ، محرک های بازار و الگوهای ، فرصت ها و چالش ها ، خطرات و موانع ورود ، کانال های توزیع ، توزیع کنندگان و تجزیه و تحلیل پنج نیروی پورتر می پردازد.

مشاهده گزارش کامل: https://reports.valuates.com/market-reports/ALLI-Auto-0I135/commerce-drones

 • گزارش بازار سامانه دفاع ضد پهپاد

AUDS (سیستم دفاع ضد پهپاد) یک ضد متقابل علیه هواپیماهای بدون سرنشین (پهپاد) است. اعتقاد بر این است که این سیستم نخستین دستگاه کاملاً یکپارچه ضد آشکارساز ضد پهپاد در جهان است.

در این گزارش میزان اندازه گیری بازار سیستم دفاعی ضد پهپاد توسط بازیکنان ، کشورها ، انواع محصول و صنایع نهایی مورد بررسی قرار گرفته است. این گزارش همچنین به تجزیه و تحلیل محیط رقابتی جهانی ، محرک های بازار و الگوهای ، فرصت ها و چالش ها ، خطرات و موانع ورود ، کانال های توزیع ، توزیع کنندگان و تجزیه و تحلیل پنج نیروی پورتر می پردازد.

مشاهده گزارش کامل: https://reports.valuates.com/market-reports/QYRE-Othe-4C245/anti-uav-defence-system

 • گزارش بازار پهپادهای دفاعی

پهپادهای دفاعی به دلیل استقامت و تطبیق پذیری ، ابزاری اساسی برای نیروهای دفاعی مدرن هستند که باعث می شود آنها برای جمع آوری اطلاعات و پشتیبانی از نقش ها برای عملیات نظامی مناسب باشند. هواپیماهای بدون سرنشین همچنین می توانند برای کار خودمختار با ابزارهای پردازنده با کارکردهای مختلفی که توسط مربیانی که از یک مکان از راه دور کار می کنند کنترل و در زمان واقعی هدایت شوند.

این گزارش به بررسی اندازه بازار پهپادهای دفاعی توسط بازیکنان ، کشورها ، انواع محصول و صنایع نهایی می پردازد. این گزارش همچنین به تجزیه و تحلیل محیط رقابتی جهانی ، محرک های بازار و الگوهای ، فرصت ها و چالش ها ، خطرات و موانع ورود ، کانال های توزیع ، توزیع کنندگان و تجزیه و تحلیل پنج نیروی پورتر می پردازد.

مشاهده گزارش کامل: https://reports.valuates.com/market-reports/QYRE-Othe-1V297/defense-drones

درباره ما:

Valuates بینش های عمیق بازار را در مورد صنایع مختلف ارائه می دهد. مخزن گزارش گسترده ما به طور مداوم به روز می شود تا نیازهای تغییر صنعت تجزیه و تحلیل شما را برآورده سازد.

تیم تحلیلگران بازار ما می توانند در انتخاب بهترین گزارش مربوط به صنعت خود به شما کمک کنند. ما الزامات خاص منطقه شما را می فهمیم و به همین دلیل ما سفارشی سازی گزارش ها را ارائه می دهیم. با استفاده از سفارشی سازی ما ، می توانید اطلاعات خاصی را از گزارشی که پاسخگوی نیازهای تحلیل بازار شما باشد درخواست کنید.

برای دستیابی به یک دیدگاه مداوم از بازار ، داده ها از منابع مختلف اولیه و فرعی جمع آوری می شود ، در هر مرحله از روش های مثلث بندی داده ها برای کاهش انحراف و یافتن دیدگاه مداوم از بازار استفاده می شود. هر نمونه ای که ما به اشتراک می گذاریم شامل روش تحقیق مفصلی است که برای تهیه گزارش استفاده می شود ، لطفاً برای دریافت لیست کامل منابع داده ما به تیم فروش ما نیز مراجعه کنید

با ما تماس بگیرید:

گزارشات را ارزشیابی می کند
[email protected]
برای تماس تلفنی رایگان ایالات متحده + 1- (315) -215-3225
برای تماس با IST + 91-8040957137
واتس اپ: + 91-9945648335
وب سایت: https://reports.valuates.com

توییتر – https://twitter.com/valuatesreports
لینکدین – https://in.linkedin.com/company/valuatesreports
فیس بوک – https://www.facebook.com/valuatesreports

SOURCE گزارش ها را ارزیابی می کند