خدمات شستشوی اتومبیل در میان COVID-19

DUBLIN، 21 مه سال 2020 / PRNewswire / – ResearchAndMarkets.com مقاله جدیدی در مورد صنعت شستشوی اتومبیل منتشر کرد ، “واشر اتومبیل خدمات ضد عفونی جدیدی را در پاسخ به COVID-19 ارائه می دهد”

برای رعایت مقررات دوردست اجتماعی ، بسیاری از شستشوی ماشینها اتاقهای انتظار خود را محدود کرده و خدمات محدودی را به منظور تمیز کردن قسمتهای بیرونی صرفاً برای به حداقل رساندن تماس بین مشتریان و کارمندان انجام می دهند. ایالت نیویورک به دستورالعمل های دقیق محدود کردن تعداد کارمندان مجاز به حضور در محل و ممنوعیت پرداخت شخص اجازه می دهد ماشین در اواخر آوریل مجدداً باز شود. برخی از شستشوی ماشین که همچنان بسته است ، در حالی که تقاضا کم است ، در حال ارتقاء تجهیزات خود هستند.

شیوع COVID-19 باعث نگرانی بیشتر در مورد بهداشت در مورد رانندگان شده است که توصیه می شود از مناطقی که اغلب لمس می شوند مانند دستگیره درها ، فیبرهای کلیدی و فرمانها برای جلوگیری از شیوع ویروس ضد عفونی کنید. برخی از شرکت ها با راه حل های جدید پاسخ داده اند تا اطمینان حاصل شود که وسایل نقلیه به راحتی ضد عفونی می شوند. اتوبل کارواش در حال ارائه خدمات ضد عفونی کننده داخلی برای وسایل نقلیه متعلق به کارگران اساسی مانند پلیس ، پرسنل پزشکی و کارمندان پستی است. این سیستم از یک ماشین مه برای دم کردن گاز ضد عفونی کننده درجه بیمارستان به داخل وسیله نقلیه برای کشته شدن ویروس COVID-19 استفاده می کند. در همین حال ، Istobal فن آوری شستشوی اتومبیل خود را برای ایجاد قوس های ضد عفونی کننده برای قسمت بیرونی وسایل نقلیه اضطراری تطبیق داده است. این احتمال وجود دارد که تقاضا برای این سرویس های جدید حتی با کم شدن قفل ها ادامه یابد.

برای دیدن مقاله کامل و لیستی از گزارشهای مرتبط در بازار ، به “خدمات شستشوی جدید در پاسخ به COVID-19 خدمات ضد عفونی جدید را ارائه دهید”

درباره ResearchAndMarkets.com
ResearchAndMarkets.com منبع اصلی جهان برای گزارش های تحقیق بین المللی بازار و داده های بازار است. ما آخرین اطلاعات را در مورد بازارهای بین المللی و منطقه ای ، صنایع کلیدی ، شرکتهای برتر ، محصولات جدید و آخرین روندها در اختیار شما قرار می دهیم.

Research and Markets همچنین خدمات تحقیقاتی سفارشی را ارائه می دهد که تحقیق متمرکز ، جامع و متناسب را ارائه می دهد.

تماس با رسانه:

تحقیقات و بازارها
لورا وود، مدیر ارشد
[email protected]

برای ساعات اداری E.S.T با شماره + 1-917-300-0470 تماس بگیرید
برای تماس تلفنی در ایالات متحده آمریکا / CAN رایگان + 1-800-526-8630
برای ساعت های اداری GMT ​​با شماره + 353-1-416-8900 تماس بگیرید

فکس ایالات متحده: 646-607-1907
نمابر (خارج از ایالات متحده): + 353-1-481-1716

منبع و بازارها

لینک های مربوطه

http://www.researchandmarkets.com