خلبانان هوایی Allegiant از تشکیل تیم های محلی 2118 خبر دادند

واشنگتن، 18 مه سال 2020 / PRNewswire / – به درخواست خلبانان در Allegiant Air ، رئیس کل Teamsters جیمز پی. هافا و هیئت مدیره عمومی Teamsters تشکیل تیم محلی محلی 2118 را تصویب کردند. بیش از 1100 خلبان عضو این اتحادیه خواهند بود که مقر آنها در آن باشد. لاس وگاس.

كاپيتان گفت: “Allegiant Air در طول دهه فوق العاده خوب عمل كرده است و بدون خدمات استثنایی خدمه پرواز آنها امكان پذیر نبود.” دیوید بورنمدیر بخش هواپیمایی شرکت Teamsters. “این شرکت در موقعیت عالی برای گسترش سهم بازار در درازمدت قرار دارد و تشکیل محلی 2118 اطمینان حاصل خواهد کرد که آنها همچنان به دریافت خدمات عضویت و نمایندگی چانه زنی جمعی که در این دوره از رشد نیاز دارند ، ادامه می دهند.”

یک شرکت منطقه ای ارزان قیمت ، Allegiant Air یکی از ده شرکت هواپیمایی بزرگ مسافری در این کشور است آمریکای شمالی. تیمستر علاوه بر نمایندگی خدمه پرواز ، نماینده مکانیک و دیسپرسرهای شرکت نیز می باشد.

کاپیتان گفت: “طی هفته های آینده ، ما اعضای محلی 2118 را در مورد تحولات و چگونگی تأثیرگذاری آنها بر این انتقال آگاه خواهیم کرد.” اسکات هگلند، نماینده بین المللی معتمد 2118 و Teamsters.

کاپیتان گفت: “ما با Teamsters Local 1224 نماینده قبلی چانه زنی جمعی ما ، تجربه خوبی داشتیم.” اندرو رابلز، 2121 معتمد محلی. “ما از زمانی که برای اولین بار به Teamsters پیوستیم ، بیش از دو برابر شده ایم. زمان برای ما فارغ التحصیل شدن به محلی و حمایت از اتحادیه برای کمک به ما در انجام این کار فوق العاده است.”

اخوان بین المللی Teamsters که در سال 1903 تاسیس شد ، 1.4 میلیون زن و مرد زحمتکش را در سراسر کشور نشان می دهد ایالات متحده، کانادا و پورتوریکو. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.teamster.org مراجعه کنید. ما را در توییترTeamsters دنبال کنید و ما را در فیس بوک در www.facebook.com/teamsters “مانند” دنبال کنید.

مخاطب:
کارا دنیز، (202) 497-6610
[email protected]

SOURCE اخوان بین المللی Teamsters

لینک های مربوطه

http://www.teamster.org