دادگاه تجدید نظر آرکانزاس تائید 1.2 میلیون دلار حکم رانندگی مصدوم به دلیل نقص لاستیک Hankook در لاستیک

هوستون و اوکالا، فلوریدا، 22 مه سال 2020 / PRNewswire / – وکلای محاکمه در Kaster ، لینچ ، Farrar & Ball (KLF & B) مهم را به دست آورد آرکانزاس دادگاه تجدید نظر حاکم، یک حمایت 1.2 میلیون دلار حکم نقص محصول علیه شرکت Hankook Tire و شرکت تابعه ایالات متحده ، و همچنین مجازات علیه Hankook و اعطای حق وکالت. 20 مه تصمیم درگیر آرکانزاس راننده کامیون در تصادف ناشی از یک لاستیک معیوب Hankook به طور جدی مجروح شد.

این پرونده در مورد لاستیک های معیوب تجاری کامیون های مورد استفاده در کامیون های زباله ، RV ها و طیف گسترده ای از وسایل نقلیه ناوگان تابش می بخشد. تیم آزمایشی KLF & B دارای تجربیات گسترده ای است که به نمایندگی از افرادی که در تصادفات ناشی از تایرهای کامیون زخمی شده اند از جمله Hankook 385 / 65R 22.5 ، Goodyear G670 Load Range H 295 / 80R22.5 ، Sailun S825 425 / 65R22.5 ، و هرکول H402 425 / 65R22.5.

علاوه بر تیم KLF & B ، شاکی همچنین توسط وکلای دادگاه محاکمه می شد جری کلی از کارلایل ، آرکانزاسموسسه حقوقی کلی و بن کاروت از موریلتون ، آرکانزاسمبتنی بر Caruth و Virden.

وکیل دادگستری گفت: “این مورد تأکید می کند که هوکوک و سایر تولید کنندگان تایرها قبل از ورود به بازار ، چه کارهایی بهتر می کنند تا لاستیک های معیوب را کشف کنند.” پرش لینچ. “این شرکت ها به جای استفاده از دادگاه ها برای متوقف کردن و تأخیر ، باید مسئولیت را به عهده بگیرند. و هنگامی که تولید کنندگان نتوانند این موارد را جدی بگیرند ، باید بدانند که دادگاه ها از مجازات ها و تعرفه های وکالت حمایت می کنند.”

Kaster، Lynch، Farrar & Ball از اعتبار ملی برخوردار است تا مسئولیت پذیری تولید کنندگان تایرها و افزایش آگاهی در مورد خطرات لاستیک های معیوب را فراهم کند. این شرکت تنها شرکت در ایالات متحده است که حکم دادگاه را برای بازرسی از تأسیسات ساخت Hankook در کشور به دست آورد کره جنوبی. این تیم به تازگی یک نظم مشابه اجازه بازرسی از تاسیسات کارخانجات Sailun در به دست آمده چین.

در آرکانزاس با حكم ، دادگاه دريافت كه حكم سال 2016 عليه هنكوك مناسب است. اعضای هیئت منصفه دریافته بودند که Hankook و شرکت تابعه Hankook Tire America به طور جداگانه مسئول لاستیک معیوب ناشی از تصادف 2010 هستند. المر فیلپوت. وی پس از جدایی آج بر روی تایرهای Hankook 385 / 65R 22.5 ، از شیشه جلوگیرنده کامیون کمپرسی که در آن رانندگی می کرد بیرون رانده شد. علاوه بر این ، دادگاه استیناف براساس آنچه عقیده به عنوان “سوء استفاده ناشایست و غیر ضروری هانکوک از روند کشف” هانکوک توصیف شده است ، تحریم ها و اعطای وکالت را تأیید کرد.

وکیل دادگستری گفت: “این هیئت منصفه با صدای بلند و واضح صحبت می کرد.” بروس کاستر. “ما سپاسگزاریم که آرکانزاس دادگاه تجدید نظر موافقت كرد ، و آقای فیلیپ سرانجام می تواند با زندگی خود پیش برود. “

این حكم به معنای آن است كه هنكوك باید به هیئت منصفه احترام بگذارد 1.2 میلیون دلار خسارت حكم و حق الزحمه وكيل از 43،025 دلار. قضیه این است شرکت Hankook Tire و همکاران. v المر فیلپوت، مورد شماره شماره 2020 Ark. 316 ، در آرکانزاس دادگاه تجدید نظر.

درباره Kaster ، لینچ ، Farrar & Ball

بر اساس اوکالا ، فلوریداو شهر هوستون، ایالت تگزاس امریکاوکلای دادگستری در Kaster، Lynch، Farrar & Ball در مواردی که علیه تولیدکنندگان وسایل نقلیه جهانی و تایرها به دلیل نقص های مختلف منجر به صدمات و یا مرگ و میر قابل توجهی می شود ، تخصص چندانی ندارند. این شرکت یک رهبر سراسر کشور در تأمین احکام و شهرک سازی علیه بزرگترین تولید کنندگان تایر و وسایل نقلیه در جهان است. برای اطلاعات بیشتر ، به TheTireL Legal.com مراجعه کنید.

تماس با رسانه:
رابرت تارپ
800-559-4534
[email protected]

منبع کاستر لینچ فرار & Ball ، LLP