دارایی های رزرواسیون برای کسب درآمد سه ماهه اول 2020 اطلاعیه مطبوعاتی در وب سایت روابط سرمایه گذار شرکت در روز پنجشنبه ، 7 مه

NORWALK ، اتصال.، 6 مه 2020 / PRNewswire / – نتایج مالی سه ماهه اول هلدینگ رزرو (NASDAQ: BKNG) تقریباً در ساعت 4:00 بعد از ظهر در دسترس خواهد بود. ET روز پنجشنبه ، 7 مه ، از طریق بیانیه مطبوعاتی ارسال شده به وب سایت روابط سرمایه گذار شرکت: http://ir.bookingholdings.com.

Booking Holdings در نظر دارد یک تماس کنفرانسی را در روز پنجشنبه 7 اردیبهشت ساعت 4:30 بعد از ظهر برگزار کند. ET برای بحث در مورد نتایج مالی سه ماهه اول خود. این رویداد در وب پخش خواهد شد http://ir.bookingholdings.com. پس از آن هفت روز تکرارهای صوتی در وب سایت موجود خواهند بود.

درباره هلدینگ رزرو

هولدینگ رزرو (NASDAQ: BKNG) رهبر جهانی در سفر آنلاین و خدمات مرتبط است ، از طریق شش مارک اصلی با مصرف کننده در بیش از 230 کشور و کشور به مشتریان و شرکا ارائه می شود.
Booking.com، کایاک، priceline.com، agoda.com، Rentalcars.com و جدول OpenTable. رسالت Booking Holdings این است که جهان را برای همه راحت تر کند. برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید Bookingholdings.com.

منابع رزرو منابع

لینک های مربوطه

https://www.bookingholdings.com