در زوم بعدی ، جلسه BlueJeans خود با Roaming Gnome به جهان سفر کنید و 250 دلار بدست آورید

پس زمینه های ویدیویی رایگان شامل سوار شدن بر روی دست و پا رفتن گلوبروتروت مورد علاقه همه در غروب آفتاب ، بالون هوای گرم بالای سایبان و آویزان شدن در میان کوه های کوهستانی در مناطق دور دست در سراسر جهان است. دستورالعمل بارگیری یا اضافه کردن زمینه های ویدیویی در BlueJeans در وبلاگ Travelocity در دسترس است.

سه زمینه تماس جدید کنفرانس در دسترس است اول ماه مه، 5 مه و 8 مه 2020 و برای هر کسی که به دنبال پر کردن سفر خود است ، با یک پاداش همراه است. دنبال کنندگان Roaming Gnome در اینستاگرام می توانند برنده شوند 250 دلار هنگامی که آنها یک بازی سریع “جایی که در جهان رومینگ گنوم است” به یک سفر آینده می روند. 10 مفسری اول که به درستی مکان یا کشور آخرین سابقه پس زمینه بزرگنمایی یا BlueJeans آن روز را حدس می زنند ، یک کد تبلیغی در هتل شخصی که به مدت یک سال در Travelocity.com یا در برنامه موبایل Travelocity معتبر باشد ، کسب می کنند.

Roaming Gnome (RoamingGnome) را دنبال کنید و دوباره بررسی کنید 5 مه و 8 ماه مه برای پیش زمینه های جدید برای جلسه بعدی خود و ورود به نفع خود 250 دلار به سمت سفر آینده از Travelocity.

درباره سفر
Travelocity مسافران را به “Wander W حکیم” ترغیب می کند و با ایجاد تجربه سفر ساده و به یاد ماندنی از طریق مشاوره تخصصی ، قیمت های رقابتی ، تضمین قیمت مسابقه و خدمات به مشتریان استراحت ، مشتری را به قهرمانی مشتری اختصاص می دهد. مستقر در دالاس ، تگزاس، Travelocity متعلق به گروه Expedia ، یکی از شرکتهای برتر مسافرتی جهان است و دارای سبد گسترده ای از برند است که شامل بسیاری از مارک های مسافرتی آنلاین آنلاین در جهان است.

منبع گردشگری

لینک های مربوطه

www.travelocity.com