دعوت از طراحی مسیرهای گردشگری “Charm of Jiangsu”

ترسناک های خشمگین زمان به بهترین وجه دست یافته اند جیانگ سو یک تاریخ غنی و رنگارنگ این استان در حال حاضر دارای سه میراث فرهنگی جهان از جمله باغ های کلاسیک سوژو ، مقبره مینگ شیائولینگ و کانال بزرگ است. این استان در “لیست نماینده میراث فرهنگی ناملموس بشریت” ده نمایش حضور دارد ، از جمله می توان به Brocade نانجینگ ، دوزی سوژو ، لاک Yangzhou ، Yixing Zisha Pottery ، Lianyungang Donghai Crystal و Nantong Blue Calico اشاره کرد ، در حالی که سایر هنرهای زیبا و صنایع دستی نیز به خوبی شناخته شده. نانجینگ و یانگژو به ترتیب توسط شبکه شهرهای شهرهای خلاق سازمان ملل در زمینه های ادبیات و گاسترومنت ثبت شده اند. آنها به شهرهای قدیمی باستانی زیبا در جنوب رودخانه یانگ تسه ، سلسله های مینگ و چینگ (1368-1912 ق) پیوستند که به دیواره های باستانی شهر که در قرون وسطایی پایدار بوده اند ، شهرهایی که دارای کانسیلر هستند با آداب و رسوم خاص خود و باشکوه فرهنگ چو هان (206-202 قبل از میلاد). همه شما قدردانی متمایز از شما جیانگ سو.

چنین آبهای اساسی زندگی به مردم اجازه می دهد تا افسون دنیای طبیعی را تجربه کنند ، آبشارهای پر از آب را روی آپارتمانهای جزر و مد ، گوزنهای دیوید که در میان جنگلها و میمونها در حال قدم زدن بر روی پشته ها و غیره هستند ، تجربه کنند. الف ها و انسانهای طبیعی و طبیعت در کنار هم با هم زندگی می کنند و از هدیه های زمین لذت می برند که در جیانگ سو.

در این زمان ، یک لحظه مهم در مبارزه با اپیدمی جهانی ، کنسرت آنلاین بی سابقه ای برای همه شهروندان جهان آواز خواند – “یک جهان: با هم در خانه “.در حقیقت ، در مواجهه با بیماری ، ما از طریق دید ، صدا و روح به عنوان جامعه ای از سرنوشت بشر متحد هستیم. هراس تاریخ ، آرزوهای فرهنگی ما ، آرزوی داشتن برای زیبایی و قدرت معنوی ما به ما کمک می کند. با ایجاد شجاعت و اراده مشترک برای همکاری مشترک ، فارغ از رنگ پوست ، ملیت یا نژاد ، با مشکلات فعلی کنار بیایید.

دوستان خوب حتی وقتی هزاران مایل از هم فاصله دارند ، احساس نزدیکی می کنند. با اینترنت ، ما صمیمانه شما را که قبلاً بوده ایم دعوت می کنیم چین و جیانگ سو تا ردپاهای خود را در آن ثبت کنید جیانگ سو؛ در حالی که ما صمیمانه شما را دعوت می کنیم که در آنجا هستید جیانگ سو برای کشف شگفتی های جیانگ سو از زاویه ای جدید بگذارید افراد بیشتری بدانند چین و جیانگ سو. بگذارید “آیات از افار” قدرت قابل توجهی را به نمایش بگذارد ، قلب مردم را گرم کند ، اعتماد به نفس را جلب کند و مردم جهان را به همکاری با یکدیگر ترغیب کند.

داوطلبان می توانند حداکثر 2 سطر را ارسال کنند و زبان از پیش تعریف نشده است. تشویق می شود که مطالبی که در قالب فیلم کوتاه ، HTML5 یا فرم های ابتکاری دیگر بیان می شود. ترتیب بعدی شامل ترتیب 1 جایزه اول ، 3 جایزه دوم و 6 جایزه سوم خواهد بود. برای محصولات مسیر گردشگری که جوایز اول ، دوم و سوم را کسب کرده اند ، گواهینامه و حق بیمه صادر می شود.

لطفاً کار خود را از طریق پست الکترونیکی با شرح طراحی 500 کلمه ارسال کنید. زمان جمع آوری: 10 مه تا 9 تیر؛ ایمیل مجموعه: [email protected]. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به اطلاعیه مجموعه مسیرهای گردشگری “Charm of Jiangsu” مراجعه کنید. شما همچنین برای پیگیری آخرین پیشرفت از سکوی انتشار آنلاین این رویداد خوش آمدید: http://dwz.date/a292.

پیوندهای پیوست تصاویر:
پیوند: http://asianetnews.net/view-attachment؟attach-id=363262
عنوان: پوستر رویداد جذاب گردشگری “Charm of Jiangsu”

منبع فرهنگ و گردشگری استان استانی جیانگ سو

لینک های مربوطه

http://dwz.date/a292