رئیس بولوس جاده اصلی نهایی در عملکرد و پالایش است

ژنو طولانی، بنیانگذار و مدیر عامل و تیم او که اولین کسی بود که لیتیم فسفات لیتیم را در سال 2016 معرفی کرد ، اکنون طولانی ترین سیستم در دسترس را توسعه داده است که با زحمت می تواند یک سفر متقابل کشور را تکمیل کند (مانند لس آنجلس به میامی و پشت) بدون نیاز به شارژ مجدد. ویژگی های داخلی شامل دو چراغ قوه بزرگ در کابین اصلی ، امکان خنک کردن از طریق تهویه هوا از باتری ها تا دو شب است. علاوه بر این ، Performance Edition یک آشپزخانه در فضای باز است که دارای پریز برق و پروپان است و می تواند یک شارژ اضطراری را برای وسیله نقلیه الکتریکی شما فراهم کند.

“فناوری فقط برای بهتر کردن تجربیات صاحبان ما وجود دارد ، به آنها اجازه می دهد تا از یک راه فقط یک رئیس راه بتوانند به ماجراجویی بپردازند. سهولت کار یک رئیس جاده بولوس با هر RV دیگر غیرقابل مقایسه است – این کار به عنوان یک تجربه کاملاً مسافرتی در زمین انجام می شود. که شما می توانید هر جا. نسخه بی پایان Highway Performance نسل بعدی از تمام آرزوهای ما است. “- ژنو طولانی.

نسخه جدید عملکرد دارای همان کنترل بی نظیر در عملکرد جاده و تریلر است که در نتیجه پوسته آیرودینامیکی استثنایی ، سبک وزن و مرکز ثقل کم آن است. شکل ثبت اختراع عملکرد برتر با مشخصات بسیار ایمنی در جاده دارد و می توان با وسیع ترین وسایل نقلیه هر نوع تریلر مسافرتی ، از جمله EV ، از آن استفاده کرد. رئیس جاده بولوس تجلی نهایی راه بی خیال زندگی برای کشف است آمریکای شمالی از طریق سفر زمینی

لانگ می گوید: “نسخه کارایی بی پایان بزرگراه ها تجسم فلسفه ماست که فقط باید به شرط آن ها ماجراجویی کنیم. مطمئناً رئیس بولوس جاده بهترین راه حل روند ظهور سفر زمینی را مثل هیچ کس دیگر صحبت می کند. “تجربیات بدان معنی است که هر رئیس راه آرزوی مشتری ما را برای یک عمر ماجراجویی برآورده می کند.”

نسخه بی سیم Highway Performance Edition در آغاز می شود 225،000 دلار.

منبع: رئیس جاده بولوس

لینک های مربوطه

https://bowlusroadchief.com