سری ILHA Webinar در مورد آینده پس از COVID-19 برای هتل های لوکس

با بررسی چلسی مشخص شد که اکثر خواص برای پیروی از دستورالعمل های فدرال بسته شده اند ، اما اکنون در مراحل مختلف بازگشایی تحت مدل های عملیاتی مجدد قرار گرفته اند که از ساختاری پایدار تر و شاداب تر پیروی می کنند. هزینه های بازگشایی به اندازه هزینه های قبل از افتتاح نیست ، به خصوص اگر شما می توانید همان کارکنان را برگردانید ، اما آموزش های اضافی برای مقابله با رویه های COVID-19 و همچنین موجودی PPE و اقدامات اضافی مانند چک موبایل و ورود بدون کلید نیاز است. .

خانه داری به طور قابل ملاحظه ای تغییر می کند با بسیاری از هتل ها اقدامات لازم جهت محدود کردن تمیز کردن و خاموش ماندن اما صرف وقت بیشتر برای تمیز کردن عمیق در محل کار با کمک فناوری پیشرفته. F&B یا بوفه ها را از بین می برد و یا آنها را به سبک خانوادگی برای سفره معرفی می کند ، آنها را به مرحله می رساند ، یا وعده های غذایی از قبل را به صورت بهداشتی تهیه می کند.

رومی احساس کرد که بازارهای اوقات فراغت رانندگی ابتدا با تشدید تب کابین باز می شوند ، و تجارت بعدی گذر خواهد شد ، بسته به قدرت ترازنامه های شرکت ، با گروه کوچک پس از آن. گروه بزرگ ماندگار خواهد بود و نیاز به آزمایش مؤثر یا واکسن وجود دارد.

همه توافق كردند كه نرخ ها را نبايد تخفيف دهيد زيرا اين امر باعث مي شود كه در دراز مدت بهبودي پيدا نشود ، بلكه باعث مي شود برنامه هاي و برنامه هاي شخصي بيشتري ايجاد شود كه از فضاي خارجي استفاده كند.

بحران COVID-19 فرصتی برای تجدید ساختار در کسب و کار شماست به گونه ای که در درازمدت کارآمدتر و سودآورتر باشد ، با داشتن رهبری محكم و ارتباط خوبی با كارمندان ، مهمانان و فروشندگان شما برای اتخاذ شیوه های پایدار كه در اینجا بماند ضروری است.

وبینار در مورد بازگشایی و احیای هتل های مجلل با حمایت مالی VS Importing ، وارد کننده شراب با کیفیت اسپانیایی و ایتالیایی تحویل شده در یک Polykeg ، FDA PET یک توله قابل بازیافت را تصویب کرد که دقیقاً در کارخانه شراب سازی پر می شود و امروز کم لمسی ، زیاد را رعایت می کند. استانداردهای بهداشتی

به وب وینار بعدی بپیوندید پیمایش در محیط امروز برای تأمین اعتبار و معامله در هتل بر چهارشنبه 20 مه، در 4 بعد از ظهر ET، با چلسی لفت تعدیل کننده و دبورا فریدلند، مدیر عامل ، EisnerAmper ، کتی کونرو، مدیر ارشد مدیریت ، HVS ، فرناندو مولت، EVP ، مدیر ارشد توسعه ، هتل ها و استراحتگاه های Playa ، و رودی ریدل هوبر، مدیر عامل، هاجزارد الیوت.

انجمن بین المللی هتل های لوکس در ماه مه برای حمایت از صنعت هتلداری و همچنین دسترسی به برنامه آموزش آنلاین آنها ، استانداردهای مهمان نوازی ، نام خود را برای عضویت در قیمت ارائه می دهد ، که چهار دوره جامع را با هدف بالا بردن تجربه مهمان آموزش می دهد.

درباره انجمن بین المللی هتل های لوکس

انجمن بین المللی هتل های مجلل ، انجمن برتر هتل های لوکس است که از طریق بینش ، عقیده و تحقیقات صنعت را از طریق بصیرت ، اتحاد و پیشبرد صنعت ترقی می کند.

ILHA با بیش از 500000 متخصص در هتل در 90+ کشور به مخاطبان می رسد و مجله LUXURY HOTELIERS ، ILHA SmartBrief و SUMMITS INSPIRE را در اروپا و آمریکای شمالی تولید می کند. آنها همچنین بزرگترین گروه میهمان نوازی و مسافرتی LinkedIn را تشکیل می دهند که در صدها نفر برتر از بیش از 10 میلیون گروه حرفه ای در LinkedIn قرار دارد. با ما در Luxhotelassociation.org ، مهمان نوازی و مسافرت ، ILHA Facebook ، ILHA Instagram ، با ما در ارتباط باشید. ILHA توییتر، ILHA YouTube

مخاطب:

شارون هیرشوویتس

[email protected]

SOURCE انجمن هتل های بین المللی لوکس

لینک های مربوطه

http://luxuryhotelassociation.org