سیستم های خودروسازی چین برای اعلام نتایج مالی سه ماهه چهارم سال 2019 در تاریخ 14 مه 2020

WUHAN ، چین، 6 مه 2020 / PRNewswire / – China Automobile Systems ، Inc. (نسدق: CAAS) ، تامین کننده قطعات و سیستم های فرمان پیشرو در کشور چین، امروز اعلام کرد که نتایج مالی بدون نظارت را برای سه ماهه چهارم به پایان خواهد رساند 31 دسامبر 2019، بر پنجشنبه ، 14 مه 2020، قبل از باز شدن بازار مدیریت یک کنفرانس فراخوانی خواهد کرد 14 ماه مههفتم در 08:00. EDT/ساعت 8:00 بعد از ظهر. زمان پکن برای بحث در مورد این نتایج. جلسه پرسش و پاسخ ارائه مدیریت را دنبال می کند.

برای شرکت در شرکت ، لطفاً 10 دقیقه قبل از زمان شروع تماس با شماره های زیر تماس بگیرید و از آنها بخواهید که به کنفرانس “سیستم های اتومبیل سازی چین” وصل شوند:

شماره تلفن: + 1-877-407-8031 (آمریکای شمالی)
شماره تلفن: + 1-201-689-8031 (بین المللی)
سرزمین اصلی تلفن رایگان چین: + 86-400-120-2840

پخش مجدد تماس در وب سایت شرکت در بخش روابط سرمایه گذار در دسترس خواهد بود.

درباره سیستم های خودروسازی چین ، شرکت

بر اساس استان هوبئی، جمهوری خلق چین، China Automobile Systems ، Inc یک تامین کننده پیشرو در زمینه اجزاء و سیستمهای فرمان برقی در صنعت خودروسازی چین است که از طریق 9 سرمایه گذاری مشترک چین و خارجی فعالیت می کند. این شرکت طیف کاملی از قطعات سیستم فرمان را برای اتومبیل های مسافری و وسایل نقلیه تجاری ارائه می دهد. این شرکت در حال حاضر چهار سری از فرمان جداگانه با ظرفیت تولید سالانه بیش از 6 میلیون مجموعه دنده فرمان ، ستون و شیلنگ فرمان را ارائه می دهد. پایگاه مشتری این شرکت از تولید کنندگان پیشرو خودرو ، مانند China FAW Group ، Corp. ، Dongfeng Auto Group Co.، Ltd. ، شرکت BYD Auto Limited ، شرکت Beiqi Foton Motor ، Ltd. و Chery Automobile Co. Ltd. با مسئولیت محدود تشکیل شده است. چین، و گروه کرایسلر LLC در آمریکای شمالی. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به آدرس http://www.caasauto.com مراجعه کنید.

بیانیه های رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه هایی است که مطابق قانون اصلاح دادخواهی در اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 تعریف شده است. “بیانیه های رو به جلو نمایانگر تخمین ها و فرضیات ما فقط از تاریخ انتشار این مطبوعات است. این اظهارات آینده نگر شامل اظهارات مربوط به اثرات کیفی و کمی خطاهای حسابداری ، دوره های درگیر ، ماهیت بررسی شرکت و هر نتیجه گیری پیش بینی شده از شرکت یا مدیریت آن و سایر اظهارات که واقعیت تاریخی نیستند می باشد. نتایج واقعی ما ممکن است از نظر معنادار با نتایج توصیف شده توسط پیش بینی های ما به دلیل خطرات و عدم قطعیت های خاص پیش بینی شده باشد. در نتیجه ، نتایج واقعی شرکت می تواند به دلیل عوامل مختلفی از جمله موارد ذکر شده در عنوان “عوامل خطر” در گزارش سالانه فرم 10-K شرکت با اوراق بهادار ، از لحاظ مادی با موارد موجود در این بیانیه های آینده دار متفاوت باشد. و کمیسیون مبادله در 28 مارس 2019، و در اسنادی که متعاقباً توسط شرکت گاه به گاه به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارسال می شود. اگر شیوع COVID-19 به طور مؤثر و به موقع کنترل نشود ، ممکن است عملیات اقتصادی و وضعیت مالی ما به دلیل بدتر شدن چشم انداز بازار برای فروش خودرو ، کند شدن رشد اقتصادی منطقه ای و ملی ، تضعیف نقدینگی و وضعیت مالی مشتریان یا سایر عواملی که نمی توانیم پیش بینی کنیم. هر یک از این عوامل و فاکتورهای دیگر فراتر از کنترل ما ، می تواند تأثیر منفی بر کل محیط کسب و کار داشته باشد ، باعث عدم اطمینان در مناطقی که ما تجارت می کنیم ، باعث شود که تجارت ما به شکلی رنج ببرد که نتوانیم پیش بینی کنیم و از لحاظ مادی و نامطلوب بر کسب و کار ما اثر بگذارد. وضعیت مالی و نتایج عملیات اختلال طولانی مدت یا هرگونه تأخیر غیرقابل پیش بینی دیگر در کار ما در فرآیند تولید ، تحویل و مونتاژ در هر یک از تجهیزات تولیدی ما می تواند منجر به تاخیر در حمل و نقل محصولات به مشتریان ، افزایش هزینه ها و کاهش درآمد شود. ما صریحاً از هرگونه وظیفه برای ارائه به روزرسانی در مورد هرگونه اظهارات آینده نگر در این بیانیه مطبوعات ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ، خودداری می کنیم.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

جی لی
مدیر ارشد مالی
سیستم های خودروسازی چین ، شرکت
پست الکترونیک: [email protected]

کوین تیس
روابط سرمایه گذار
+ 1-212-521-4050
پست الکترونیک: [email protected]

منبع انرژی سیستم های خودرو چین ، شرکت

لینک های مربوطه

http://www.caasauto.com