شارلزبانک سرمایه همکاران 70 میلیون دلار در شرکت تابعه Elbit Systems ، Cyberbit سرمایه گذاری می کند

هافا ، اسرائیل، 19 مه سال 2020 / PRNewswire / – Elbit Systems Ltd. (NASDAQ: ESLT) و (کار: ESLT) (“Elbit Systems”) امروز اعلام کرد که صندوق فرصت های فناوری چارلزبانک ، یک صندوق که توسط چارلزبانک سرمایه همکاران (“چارلزبانک” اداره می شود) تقریباً سرمایه گذاری کرده است 70 میلیون دلار در شعبه اسرائیلی Elbit Systems ، Cyberbit Ltd. (“سایبریت”) ، که تقریباً از این تعداد است 22 میلیون دلار در Cyberbit و تقریباً سرمایه گذاری شده است 48 میلیون دلار با توجه به بخشی از سهام شرکت Elbit Systems در Cyberbit پرداخت شده است. در نتیجه سرمایه گذاری و فروش سهام عدالت ، Elbit Systems به یک سهامدار اقلیت در Cyberbit تبدیل شد. Claridge Israel L.P. ، سهامدار موجود در Cuberbit ، که سرمایه گذاری کرده است 30 میلیون دلار در Cyberbit در ژوئن 2018، همچنین در این دور از سرمایه گذاری شرکت کرده است.

سایبربیت در تیم های آموزش تجاری برای تیم های امنیت سایبری مشغول است.

Bezhalel (Butzi) Machlis ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Elbit Systems، اظهار داشت: “آماده سازی عنصر انسانی برای حملات سایبری یکی از حادترین چالش های امنیت سایبری است. سرمایه گذاری Charlesbank در Cyberbit به رسمیت شناختن جایگاه پیشرو در بازار Cyberbit و پتانسیل رشد سکوی آموزشی Cyberbit – Cyber ​​Range است. اطمینان دارم که این سرمایه گذاری به Cyberbit امکان تحقق پتانسیل رشد کامل خود را می دهد. “

درباره Cyberbit Ltd.

Cyberbit یک ارائه دهنده پیشرو در بازار سیستم عامل های فضای سایبر برای آموزش متخصصان امنیت سایبر است. Cyberbit Range یکی از حادترین مشکلات امنیت سایبر را مورد بررسی قرار می دهد: آماده سازی عنصر انسانی برای حملات. این محصول تجربه ای واقع بینانه را ارائه می دهد ، که با غوطه وری از کارآموزان در یک SOC مجازی ، یک حمله سایبری در دنیای واقعی را تکرار می کند ، جایی که آنها از ابزارهای امنیتی تجاری برای پاسخ به حملات زنده و شبیه سازی شده استفاده می کنند. در نتیجه ، عملکرد تیم SOC را به طور چشمگیری افزایش می دهد ، کار تیمی را بهبود می بخشد و فرآیندهای ارزیابی ، استخدام و صدور گواهینامه را بهبود می بخشد. این بستر سالانه بیش از 100000 جلسه آموزشی در 5 قاره برگزار می کند. مشتریان شامل شرکت های پیشرو Fortune 500 ، MSSP ، مجتمع های سیستم ، آکادمی ها و دولت ها هستند. Cyberbit با دفتر مرکزی قرار دارد اسرائيل با دفاتر در ایالات متحده ، اروپاو آسیا. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.cyberbit.com مراجعه نمایید

Cyberbit را در فیس بوک ، لینکدین و توییتر (CYBERBITHQ)

درباره شرکای سرمایه Charlesbank

بر اساس بوستون و نیویورک، Charlesbank Capital Partners یک شرکت سرمایه گذاری سهام خصوصی در بازار متوسط ​​است که بیش از آن را اداره می کند 6 میلیارد دلار سرمایه چارلزبانک روی خریدهای مدیریتی و تأمین اعتبار سرمایه تمرکز دارد و همچنین به سرمایه گذاری های اعتباری و فناوری فرصت طلبانه مشغول است. این شرکت به دنبال همکاری با تیم های مدیریت قوی برای ایجاد شرکت هایی با مزیت رقابتی پایدار و چشم انداز عالی برای رشد است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.charlesbank.com مراجعه کنید

درباره سیستم های Elbit

Elbit Systems Ltd. یک شرکت بین المللی فناوری پیشرفته است که در طیف گسترده ای از برنامه های دفاعی ، امنیتی وطنی و تجاری در سراسر جهان مشغول فعالیت است. این شرکت که شامل Elbit Systems و شرکتهای تابعه آن است ، در زمینه های هوافضا ، زمین و سیستم های دریایی ، فرماندهی ، کنترل ، ارتباطات ، رایانه ها ، نظارت اطلاعاتی و شناسایی (“C4ISR”) ، سیستم های هواپیمای بدون سرنشین ، الکترو نوری پیشرفته فعالیت می کند. ، سیستم های فضایی الکترو نوری ، مجموعه EW ، سیستم های اطلاعاتی سیگنال ، پیوندهای داده و سیستمهای ارتباطی ، رادیوها و سیستمهای سایبری و مهمات. این شرکت همچنین بر ارتقاء سیستم عامل های موجود ، توسعه فن آوری های جدید برای دفاع ، امنیت میهن و برنامه های تجاری و ارائه طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی از جمله سیستم های آموزشی و شبیه سازی متمرکز شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: https://elbitsystems.com/ ، ما را دنبال کنید توییتر یا از کانالهای رسمی Facebook ، Youtube و LinkedIn ما دیدن کنید.

این بیانیه مطبوعاتی ممکن است حاوی بیانیه های آینده نگر (به معنای بخش 27A قانون اوراق بهادار مصوب 1933 ، اصلاح شده ، بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار سال 1934 ، اصلاح شده و قانون اوراق بهادار اسرائیل ، 1968) در مورد Elbit Systems Ltd و / یا شرکتهای تابعه آن (به طور کلی شرکت) تا آنجا که این گونه اظهارات با واقعیت های تاریخی یا فعلی ارتباط ندارند. بیانیه های آینده نگر مبتنی بر انتظارات ، پیش بینی ها ، پیش بینی ها و پیش بینی های فعلی مدیریت است. بیانیه های پیشگویی مطابق با بندهای ایمن قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار اوراق بهادار خصوصی مصوب سال 1995 ، اصلاح شده است. این بیانیه ها تضمین کننده عملکرد آینده نیستند و شامل برخی خطرات ، ابهامات و فرضیات مربوط به شرکت است که پیش بینی آنها دشوار است از جمله پیش بینی نتایج مالی آینده شرکت ، استراتژی های رشد پیش بینی شده آن و روند پیش بینی شده در تجارت آن. بنابراین ، نتایج ، عملکردها و روندهای واقعی آینده ممکن است از لحاظ ظاهری با توجه به عوامل مختلفی ، از جمله ، بدون محدودیت: دامنه و مدت قراردادهای مشتری ، از لحاظ معناداری متفاوت باشند. مقررات و مصوبات دولت؛ تغییر در اولویت های بودجه ریزی دولت؛ بازار عمومی ، شرایط سیاسی و اقتصادی در کشورهایی که این شرکت در آن فعالیت می کند یا می فروشد ، از جمله اسرائیل و ایالات متحده درمیان دیگران؛ تغییر در بهداشت جهانی و شرایط کلان اقتصادی؛ تفاوت در عملکرد برنامه پیش بینی شده و واقعی ، از جمله توانایی انجام قراردادهای طولانی مدت با قیمت ثابت. تغییرات در فضای رقابتی؛ و نتیجه مراحل قانونی و / یا نظارتی. عوامل ذکر شده در بالا فراگیر نیست و اطلاعات بیشتر در آخرین گزارش سالانه Elbit Systems Ltd. در مورد فرم 20-F موجود است که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده موجود است. همه بیانیه های منتظر فقط از تاریخ انتشار این نسخه صحبت می کنند. اگرچه شرکت معتقد است انتظارات منعکس شده در بیانیه های آینده نگر موجود در اینجا منطقی است ، اما نمی تواند نتایج آینده ، سطح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردها را تضمین کند. علاوه بر این ، نه شرکت و نه شخص دیگری مسئولیت صحت و کامل بودن هر یک از این اظهارات آینده نگر را به عهده نمی گیرند. این شرکت متعهد نیست که بیانیه های آینده نگر خود را به روز کند.

نام تجاری Elbit Systems Ltd. ، آرم ، مارک ، محصول ، خدمات و نام فرآیند آن در این بیانیه مطبوعاتی وجود دارد که علائم تجاری یا علائم خدمات شرکت Elbit Systems Ltd. یا شرکت های وابسته به آن است. سایر نامهای تجاری ، محصول ، خدمات و فرایندهای مشهور علائم تجاری دارندگان مربوطه می باشند. ارجاع یا استفاده از یک محصول ، خدمات یا فرایندی غیر از موارد Elbit Systems Ltd. به معنای توصیه ، تأیید ، وابستگی یا حمایت مالی از آن محصول ، خدمات یا فرآیند توسط Elbit Systems Ltd. نمی باشد. دلالت ، استوپل یا هرگونه مجوز یا حق تحت هر گونه حق ثبت ، حق چاپ ، مارك تجاری یا سایر حقوق مالکیت معنوی Elbit Systems Ltd. یا هر شخص ثالث ، به استثنای آنچه كه در اینجا به صراحت اعطا شده است.

مخاطب:

تماس با شرکت:

جوزف گاسپار، VP اجرایی و CFO

تلفن: + 972-4-8316663

[email protected]

رامی میرسون ، مدیر ، روابط سرمایه گذار

تلفن: + 972-77-2948984

[email protected]

دیوید واکنین، VP ، برند و ارتباطات شرکت

تلفن: + 972-77-2946691

[email protected]

تماس با IR:

ایهود هلفت

کنی گرین

روابط سرمایه گذار GK

تلفن: 1-646-201-9246

[email protected]

SOURCE Elbit Systems Ltd.