شبکه های Illusive نیکول بوکالا را به عنوان VP توسعه تجارت استخدام می کند

نیکول از RSA Security ، جایی که رئیس توسعه استراتژیک تجارت و اتحادهای فناوری بود به Illusive می آید. وی در دوره تصدی خود در RSA ، تیم مشارکت استراتژیک را بنا نهاد و با بستن انواع معاملات مشارکتی مبتکرانه ، به رشد درآمد سه ساله رقمی سه رقمی دست یافت. پیش از آن ، او به عنوان مدیرعامل و رئیس جمهور MIFCOR ، یک بنیاد بیوتکنولوژی در مراحل اولیه تأسیس و خدمت کرده بود ، و همچنین در تلاش برای مقابله با تروریسم برای دولت ایالات متحده کار کرده است.

در نقش تازه ایجاد شده معاون توسعه كسب وكار ، نیكول در تعیین استراتژی مشاركت و تقویت اتحادها برای ایجاد رشد و پذیرش فناوری شركت نقش مؤثر خواهد داشت. Illusive همکاریهای مهمی را در سراسر اکوسیستم امنیتی از جمله BeyondTrust ، BlueCat ، Carbon Black ، Cisco ، CyberArk ، Hitachi ، Infoblox ، LogRhythm ، Microsoft و Splunk در میان دیگران شکل داده است.

نیکول بوکالامعاون توسعه تجارت، شبکه های توهم ، گفت: “کیفیت و وسعت مشتریانی که Illusive را انتخاب کرده اند چشمگیر است. چیزی که حتی بیشتر از آن برجسته می شود ، نحوه آواز خواندن ستایش از توانایی آن در گرفتن و متوقف کردن تهدیدهای بسیار واقعی ، سریعتر و کارآمدتر از هر چیز دیگری در آنجا است. این یک فناوری است. رویکرد و تیمی که ثابت شده تفاوت منحصر به فرد را ایجاد می کند. من خوشحالم که در این لحظه مهم در مسیر رشد شرکت به Illusive ملحق می شوم تا به ایجاد روابط و برنامه های نوآورانه برای پیشرفت بیشتر مزایای فن آوری فریب در بازار کمک کنم. “

Ofer Israel ، مدیرعامل ، شبکه های Illusive ، گفت: “شبکه های Illusive متعهد شده است تا به مشتریان کمک کند تا در برابر هر مزاحم ناخواسته ای که در جستجوی اطلاعات و منابع ارزشمند وارد شبکه می شود ، به دفاع درخشان بپردازند. در این دوره از رشد ، ما از نیکول در داخل کشور استقبال می کنیم و مشتاقانه منتظر هستیم تا از تخصص و خلاقیت او استفاده کند. تجربه چشمگیر وی در زمینه امنیت سایه یک سرمایه بزرگ برای تیم Illusive است. “

سکوی Illusive مهاجمین را فلج می کند و باعث می شود آنها نتوانند به سمت اهداف حمله خود حرکت کنند. توهم گرایانه حمله کنندگان را با از بین بردن توانایی تصمیم گیری ، محروم کردن از وسایل رسیدن به اهدافشان و مجبور کردن آنها با تعامل با مصنوعات فریبنده کاشته شده در محیط اطراف ، خود را آشکار می کند. پس از کشف ، Illusive شواهد پزشکی قانونی غنی و واقعی را در مورد مکان ، اقدامات و قصد مهاجمان ارائه می دهد.

درباره شبکه های توهم

شبکه های Illusive از فناوری فریب نسل بعدی برای متوقف کردن حملات سایبری با فلج کردن مهاجمان ، از بین بردن توانایی آنها در تصمیم گیری و محروم کردن از وسایل حرکت پهلو به سمت اهداف حمله استفاده می کنند. فریب اجتناب ناپذیر و قابلیت های کاهش سطح حمله Illusive ، مسیرهای پرخطر را به سمت سیستم های حساس از بین می برد ، مهاجمین را مجبور می کند که خود را زودهنگام چرخه خطر را آشکار سازند و پزشکی قانونی را در زمان واقعی ضبط کنند که واکنش حوادث را تسریع می کند. با استفاده از اتوماسیون بدون عامل ، پیشرفته و نیاز به پشتیبانی بسیار کمی از تیم امنیتی ، Illusive بلافاصله این مزیت را برای مدافعان تغییر می دهد و منابع گرانبها را از رویکردهای پیچیده و داده های سنگین که در گذشته آنها را بارگیری می کند ، آزاد می کند.

برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید www.illusivenetworks.comبا ما تماس بگیرید [email protected] یا دنبال کنید لینکدین،Illusivenw در توییتر و فیس بوک.

تماس با رسانه:
کوری الدریج
831-440-2414
[email protected]

SOURCE شبکه های توهم

لینک های مربوطه

http://www.illusivenetworks.com