شخص کالیفرنیا رادچ از تبلیغ “مخازن برای ماندن” خبر داد

مدیر کل گفت: “پس از ماه های اخیر ، فضای گسترده و منظره های بی وقفه از سیرا به خصوص دعوت کننده است.” جیل ریولی. “ما در حال انجام همه کارهایی هستیم که میهمانان و کارکنان خود را ایمن نگه داریم و به همه کمک می کنیم تا راهی برای بیرون رفتن پیدا کنند ، از یک تعطیلات خانوادگی لذت ببرند و برای مدتی دوباره وصل شوند.”

گرین هورن رانچ در 600 هکتار در گمشده سیرا واقع شده و در سال 1962 تأسیس شده است. مقصد تعطیلات خانوادگی نماد شامل 28 اتاق مهمان ، سالن ، سالن رقص ، استخرهای مجهز به پرواز ، ماهیگیری ، استخر ، رودخانه های ریودو ، 60 اسب ، گودال آتش ، اسکیت تیراندازی ، تیراندازی با کمان سه بعدی و صدها مایل مسیرهایی که از نهرها عبور می کنند و به مناظر خیره کننده ای می رسند.

امسال ، میهمانان از به روزرسانی هایی از جمله کابین های زیبا ، یک تریلر هوایی مرمت شده ، ناوگان دوچرخه کوهستانی به کمک الکترونیکی و چندین مورد اضافی در تقویم فعالیت در فضای باز لذت می برند. برای پشتیبانی از توصیه های دورافتاده اجتماعی ، کارکنان با اضافه کردن صندلی در فضای باز و ارائه خدمات وعده های غذایی بیشتر همراه با پروتکل های تمیز کردن دقیق ، تجربه ناهار خوری را تغییر می دهند.

مهمانانی که بین اوت تا اکتبر رزرو می کنند می توانند از تبلیغات تازه اعلام شده “مخازن برای ماندن” لذت ببرند ، محدودیت هایی اعمال می شود. بسته های همه جانبه شامل وعده های غذایی ، اقامتگاه ، همه ماجراهای در فضای باز ، کلاس ها و سرگرمی های عصرانه است. برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید GreenhornRanch.com. عکس های موجود برای بارگیری

درباره Greenhorn Ranch
گرین هورن رانچ یک میهمان در کار است کالیفرنیای شمالی سیرا را گم کرده اید. این شرکت در سال 1962 تأسیس شد و کلاه خود را بر پرورش سنتهای جدید آویزان کرد. عضو دیرینه انجمن Dud Ranch هدایت می شود تا از طریق مهمان نوازی غربی ، استقبال گرم ، زندگی واقعی و تجربه تعطیلات بی نظیر ، از میهمانان غربی پذیرایی کند. پذیرایی از گلخانهای از سراسر جهان ، خانواده ها و تعطیلات را به تجربه واقعی مزرعه اسب با سواری های پیاده روی هدایت شده ، درس های سوارکاری در اسب سواری ، جاروبرقی های متخصص ، استخرهای ماهیگیری و سایر موارد راهنمایی می کند. با داشتن 600 هکتار ، بیش از 60 اسب که برای سوارکاری در خانواده ، کارمندان متقاضیان تمام وقت و جویندگان ماجراجویی آموزش دیده اند ، Greenhorn Ranch آماده است تا راهنمای شما باشد. گاوچران خود را درون خود پرورش دهید. اطلاعات بیشتر در www.GreenhornRanch.com.

SOURCE Ranch Greenhorn

لینک های مربوطه

https://www.greenhornranch.com