شركت مشاوران معامله الكترونيك (ETC) موفقيت خود را براي موفقيت در نسل بعدي آن در Georgia Road Road و Tollway (SRTA) در جورجيا به موفقيت خود انجام داد.

ریچاردسون ، تگزاس، 12 مه 2020 / PRNewswire / – این هفته ، ETC با موفقیت riteSuite خود به طور زنده آغاز شد سیستم ها در اداره راه و ترابری ایالتی (SRTA) ، در آتلانتا، جورجیابا وجود چالش بی سابقه COVID-19.

نکته قابل توجه ، برای اطمینان از ایمنی کلیه کارکنان ETC و SRTA در معرض قرار گرفتن در معرض COVID-19 احتمالی ، تیم ETC این حرکت زنده را از راه دور به طور کامل انجام داد. این اولین استقرار ابری کامل از نسل بعدی riteSuite ETC است، با استفاده از یک معماری میکرو خدمات بسیار مقیاس پذیر و انعطاف پذیر ساخته شده است. استقرار موفقیت آمیز آن ، در میان تاخیرها و خاموشی های گسترده در سطح کشور ، ممکن بود زیرا riteSuite همچنین به منظور به حداکثر رساندن قابلیت های از راه دور و به حداقل رساندن نفوذ و اختلال در سیستم های مشتریان در طول اجرای و فراتر از آن طراحی شده است.

riteSuite ETC یک خانواده به روز شده از سیستم های عوارض و تحرک پایان به پایان ، ساخته شده بر روی سیستم عامل های منبع باز غالب برای استقرار انعطاف پذیر و ضد آب در آینده ، شامل انواع محصولات جدید عوارض و چند حالته ، از جمله:

  • riteView – گزارش پیشرفته بزرگ داده ها ، تجزیه و تحلیل ، هوش تجاری ، و سیستم داشبورد ، شامل یادگیری ماشین.
  • riteVision – یک سیستم شناسایی پیشرفته وسیله نقلیه و پلاک ساخته شده بر روی فن آوری یادگیری ماشین.
  • riteJetStream – یک پردازنده رویداد چند حالته (میزبان) که از زیرساخت های داده بزرگ و یک رابط کاربری مدرن استفاده می کند ، با میکروسرویس های قابل تنظیم و الگوریتم های قیمت گذاری.
  • riteOSS – سیستم نگهداری و مدیریت دارایی IT در سطح سازمانی ، تهیه نقشه کامل زیرساخت های سیستم با نظارت بر سطح خدمات و مؤلفه ها ، داشبورد تعاملی ، هشدارهای قابل تنظیم ، تجزیه و تحلیل پیش بینی خط و مدیریت جامع چرخه دارایی.

“شیوع coronavirus بسیاری از سازمانها را وادار كرده است كه برنامه ها و استراتژی های اصلی خود را اصلاح كنند و راهكارهای خلاقانه ای را برای ادامه فعالیت خود به كار ببندند. مدیر اجرایی SRTA کریس تاملینسون.

در طول این استقرار از راه دور ، برنامه ETC برای ارتباط بین اعضای ETC و اعضای پروژه پروژه SRTA از ابزارهای دورکاری شرکتها که قبلاً به کار رفته بودند ، استفاده کرد.

مدیر ارشد ETC گفت: “ما از رسیدگی تیم پروژه SRTA به این وضعیت منحصر به فرد افتخار می کنیم.” برت کید. “آنها تلاش کرده اند بی امان برای استقرار این riteSuite کار کنندمحصولات موجود در SRTA ، علیرغم چالش های بی سابقه ای که توسط اپیدمی کرونا ویروس ایجاد شده است. همچنین شایان ذکر است که برخی از این محصولات نسل بعدی برای اولین بار به بازار عرضه شدند! “

درباره ETC

ETC بنای سنگ بنایی است که همه عناصر متحرک محیط حمل و نقل چند حالته امروزی – سیستم ها ، داده ها ، افراد و وسایل نقلیه – را برای جمع آوری راه حل های یکپارچه تحرک برای آژانس های شهری و بزرگراه ها و مشتریانشان فراهم می کند.

ما به عنوان یک پیشرو در سیستم های حمل و نقل هوشمند و حمل و نقل هوشمند ایالات متحده ، ما مدیریت عوارض و احتقان ، راه حل های تحرک شهری ، سیستم عامل های یکپارچه چند پشتی دفتر پشتی ، مراکز قابلیت همکاری ، نگهداری و عملیات را ارائه می دهیم. برای بیش از دو دهه ، ما راه حل های پیچیده ای را برای بسیاری از بزرگترین مقامات عوارض کشور ارائه کرده ایم و صنعت را با پیشرفت های تکنولوژی از نوع اول ، تبدیل کرده ایم. راه حل های ETC بیش از 2 میلیارد تراکنش سالانه را شامل می شود ، که شامل جدیدترین روش های یادگیری ماشین منبع باز و فناوری جریان داده ها ، با تجزیه و تحلیل داده های Big Data پیش بینی شده برای ارائه معماری های نوآورانه از محصولات riteSuite ما است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و خدمات ما ، به www.etcc.com مراجعه کنید.

بیشتر بدانید:
صفحات محصول در www.etcc.com
لینک شده در www.linkedin.com/company/etctoll
کانال YouTube در goo.gl/qNqpVv
فیس بوک: www.facebook.com/ElectronicTransactionConsultants/

درباره اداره راه و ترابری ایالتی (SRTA)

SRTA یک مرجع مستقل در سطح ایالتی است که برای بهره برداری از امکانات حمل و نقل تله دار در داخل ایجاد شده است جورجیا و به عنوان بازوی تأمین مالی حمل و نقل برای دولت عمل می کند. SRTA مجموعه عوارض موجود را اداره می کند جورجیا Express Lanes System با استفاده از هلو Pass ، اداره می کند آتلانتا برنامه وانولپ منطقه ، و سرویس حمل و نقل مربی منطقه ای Xpress را مدیریت می کند. در سال 2017 ، SRTA با سازمان حمل و نقل منطقه ای جورجیا (GRTA) ادغام شد تا به طور مشترک خدمات هر دو مقام دولتی را ارائه دهند. هیئت مدیره GRTA نظارت بر توسعه تأثیرات منطقه ای ، گزارش کیفیت هوا و تصویب برنامه حمل و نقل منطقه ای دارد.

تماس با رسانه:
کالین لاول، مدیر بازاریابی و ارتباطات
[email protected]
(o) 214.615.2320 | (ج) 469.404.6650

شرکت مشاورین معاملات الکترونیکی SOURCE

لینک های مربوطه

و غیره