شركت Veraire Medical and Spirit AeroSystems برای افزایش چشمگیر تولید ونتیلاتور در پاسخ به بیماری همه گیر COVID-19

شیکاگو و ویچیتا ، کان.، 4 مه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت پزشکی Vyaire ، بزرگترین شرکت مراقبت های بهداشتی جهان به طور کامل به مراقبت های تنفسی ، به همراه Spirit AeroSystems اختصاص یافته است [NYSE: SPR]، امروز اعلام کرد همکاری جدید در زمینه تولید و تأمین برای ساخت ونتیلاتورهای مراقبت های ویژه در یک مرکز تبدیل شده در ویچیتا ، کان. مشارکت ویژه موقت به شما امکان می دهد تا ویاایر به سرعت تولید ونتیلاتورهای مراقبتی را افزایش دهد. این همکاری باعث پیشبرد اقدامات قبلی ویایر برای تسریع در تولید دستگاه های تهویه مناسب و سایر تجهیزات تنفسی مرتبط در مراکز تولید اولیه آن مستقر در آمریکای شمالی.

مدیرعامل ویایر گفت: “بیماری همه گیر COVID-19 روش زندگی ما را افزایش داده است ، اما این فرصت ما برای پاسخگویی به نیازهای مردم با این همکاری است.” گوراو آگاروال. “وسعت روحیه از توانایی فنی ، توانمندسازی در تولید و نیروی کار ماهر باعث شده تا آنها از نظر ایده آل مناسب باشند تا از ما در مقیاس گذاری عملیات خود پشتیبانی کنند تا این تقاضای بی سابقه را برآورده نمایند. از طرف کل تیم Vyaire ، من از متخصصان روحانی استقبال می کنم که در این امر به ما ملحق می شوند و قدردانی عمیقی از شغلی که در این زمان بحرانی انجام خواهند داد. “

Spirit AeroSystems یکی از بزرگترین طراحان و سازندگان غیر هوافضای غیرشیمی در جهان برای هواپیماهای تجاری و دفاعی است و مقر آن در ویچیتا.

گفت: “این همکاری فرصتی است برای روح در زمانی که ملت ما به آن نیاز بیشتری داشته باشد کمک کند.” تام جنت، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Spirit AeroSystems. “ما مفتخریم که توانمندیهای صنعتی و نیروی کار ماهر خود را برای کمک به سرعت ویایر در تولید ونتیلاتورهای مورد نیاز در طی این بیماری افزایش دهیم.”

شرکت روح در صنعت سازی و ساخت و ساز با نرخ تولید بالا تخصص دارد و دارای یک نیروی کار بزرگ ، آموزش دیده و با تجربه از مکانیک های مونتاژ ، ماشین سازی ، مدیران کارخانه و متخصصان زنجیره تأمین است که در حال حاضر برای پشتیبانی از تبدیل تولید به دستگاه های پزشکی کار می کنند. طراحی سیستم تولید در حال انجام است و تیم ها در حال آماده سازی تسهیلات با مواد تولیدی ، تجهیزات مهم و زیرساخت های ساختمان برای ایستادن در خطوط تولید هستند. آموزش کارمندان در حال انجام است و با نزدیک شدن به سطح تولید ، حدود 700 کارمند روح در این پروژه ویژه قرار می گیرند.

همکاری Vyaire / Spirit AeroSystems یک اقدام معنی دار برای پاسخگویی به تقاضای بی سابقه برای تجهیزات تهویه در مواجهه با بیماری همه گیر COVID-19 است. Vyaire توسط وزارت بهداشت ، درمان و خدمات انسانی ایالات متحده (HHS) انتخاب شد تا 22،000 دستگاه تهویه LTV2 2200 خود را به انبار ملی استراتژیک ایالات متحده ارائه دهد. علاوه بر درخواست ملی انبار ، Vyaire با بیماران و بیمارستان های دولتی و خصوصی و مددجویان سیستم بهداشت و درمان همکاری می کند تا از تحویل دستگاه های تهویه مطبوع به مناطقی که بیشترین نیاز را دارند اطمینان حاصل شود. همکاری تولیدی و تدارکاتی به تعهد به پر کردن یا پر کردن ذخایر استراتژیک ، به تعادل نیاز پزشکان معالج فوری بیماران در کنار تختخواب کمک خواهد کرد. Vyaire در حال کار با مشتریان از جمله HHS است تا اطمینان حاصل شود که نیاز بیماران در اولویت قرار دارد و ونتیلاتورهای مراقبت های ویژه در مناطقی که بیشترین نیاز را دارند توزیع می شود.

پیش بینی می شود که بیش از 1000 کارگر آمریکایی ، تقریبا 700 نفر از روح و 300 نفر از ویایر ، در تسهیلات در کالیفرنیا و کانزاس برای تولید دستگاه های تهویه در اوج این همکاری. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفا به وب سایت ما مراجعه کنید ، که با تکامل پاسخ همه گیر ما به روز می شود: Vyaire COVID-19 مرکز پاسخ.

درباره Vyaire Medical
شرکت Vyaire Medical ، یک شرکت جهانی اختصاص داده شده به مراقبت از تنفس ، با تمرکز بی نظیر در بهبود نتایج بیمار و افزایش ارزش برای مشتریان ، زندگی را بهبود می بخشد ، بهبود می بخشد. این شرکت از یک مجموعه از مارک های شناخته شده تشکیل شده و در کشور تشکیل شده است اکتبر 2016 برای ارائه دهندگان خدمات درمانی با دستگاه های نوآورانه و راه حل های خدمات در سراسر زنجیره مراقبت های تنفسی و بیهوشی خدمت می کنند. مقر آن در حومه شهر شیکاگومارک های میراث Vyaire دارای 65 سال سابقه در زمینه پیشگویی و پیشگیری از تشخیص تنفسی ، تهویه و تحویل و نظارت بر بی حسی است. از مارک های اصلی – از جمله پرنده ، خرس ، و JAEGER گرفته تا رهبران صنعت AirLife ™ ، Vital Signs ™ ، Viasys و بسیاری دیگر – Vyaire Medical توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی تنفسی و بیهوشی در سراسر جهان شناخته شده ، مورد اعتماد و ترجیح داده شده است. در www.vyaire.com بیشتر بدانید.

درباره Spirit AeroSystems
Spirit AeroSystems ساختارهای هوایی را برای مشتریان تجاری و دفاعی طراحی و ساخته است. با دفتر مرکزی در ویچیتا ، کانزاس، Spirit سایتهایی را در ایالات متحده ، ایالات متحده ، UKK ، فرانسه و مالزی. محصولات اصلی این شرکت شامل بدنه ، پیستون ، ناسل و قطعات بال برای هواپیماهای برتر جهان است. Spirit AeroSystems برای پشتیبانی از مشتریان در سراسر جهان بر روی راه حل های مقرون به صرفه کامپوزیت و آلومینیوم مقرون به صرفه تمرکز دارد. اطلاعات بیشتر در سایت www.spiritaero.com در دسترس است.

مخاطب

برای پزشکی Vyaire
چستون توربیفیل
پست الکترونیک: [email protected]

برای شرکت Spirit AeroSystems ، Inc.
کتوره آستین
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE Vyaire Medical Inc.