شرکت های خودروسازی با اتخاذ استراتژی های داده های افقی ، مدیریت ناوگان را بهبود می بخشند

سانتا کلارا ، کالیفرنیا.، 12 مه 2020 / PRNewswire / – مقاله رهبری تفکر منحصر به فرد فراست و سالیوان ، تحرک هوشمند متصل در حال دستیابی به یک نقطه ی ورودی است – آینده محور داده ای نیاز به یک رویکرد بستر های نرم افزاری دارد، چگونه تحلیل می کند IT و رهبران مهندسی در خودرو، ارائه دهندگان تحرکو تامین کنندگان ردیف 1 در حال حل و فصل چالش های تحول دیجیتال هستند. این نیاز به یک استراتژی راه حل راه حل برای مدیریت آینده را ارزیابی می کند ناوگان هوشمند و مقدار را از حجم پراکنده داده ها استخراج می کنید. این مجموعه همچنین لیستی از سوالات مهم و توصیه های عملی را برای کمک به تحول مشتری ارائه می دهد.

برای بارگیری مقاله سفید تعریف ، لطفاً به آدرس زیر مراجعه کنید: http://www.frost.com/connectedmobility

احتمالاً 250 میلیون نفر وجود دارد وسایل نقلیه الکتریکی (EVو) و 90 میلیون وسایل نقلیه خودمختار تا سال 2030 ، انواع متنوعی از داده ها را در سراسر کشور ایجاد می کند اکوسیستم حمل و نقل. نتیجه مستقیم انفجار داده ها ، نیاز به مدیریت ، پردازش و بکارگیری موثر آن برای تولید خدمات و مدل های جدید تجاری است. برای موفقیت در طولانی مدت ، از شرکت کنندگان در صنعت خودرو انتظار می رود که با شرکتهای فناوری همکاری کنند که می تواند به آنها کمک کند تا ایجاد کنند شرکت بستر های نرم افزاری داده محور که می تواند پیچیدگی داده های مورد نیاز برای بهره برداری از ناوگان وسایل نقلیه و خدمات مستقل و مستقل را مدیریت کند.

“استراتژی های داده فعلی سازندگان وسایل نقلیه حمل و نقل همچنان متمرکز است داده مصرف می شود، زیرا آنها هنوز دامنه خود را گسترش نمی دهند تا راه حل های نوآورانه ای را برای ارکستر ، حرکت و محاسبه در نظر بگیرند. آنها برای مدیریت بهتر و کسب درآمد از داده ها به کمک صنعت فناوری نیاز دارند. ” کریشنا جیارانام، رئیس وسایل نقلیه متصل در فراست و سالیوان. “شرکت ها باید در مشارکت با قابلیت های اثبات شده تمرکز کنند مدیریت اطلاعات و تجربه در مقیاس بندی خدمات ، که شامل موارد زیر است استراتژی داده افقی تقسیم چندین بخش در یک شرکت. “

“این استراتژی داده های افقی / عمودی امکان تجزیه سیلوهای سازمانی در مدیریت داده ها و ایجاد یک استراتژی در سطح سازمان با هدایت توسط CIO، CTOو سران متصل و اتومبیل های مستقل ، “موافقت کردند دیوید لندر، معاون ارشد رئیس ، Dell Technologies را انتخاب کنید | صنعت خودرو عمودی در دل. “سازمان های خودروسازی بهترین راه حل با یک راهبرد راه حل پلت فرم خواهند بود که مقرون به صرفه و به اندازه کافی انعطاف پذیر باشد تا سازندگان وسایل نقلیه و تأمین کنندگان ردیف 1 بتوانند به سرعت فن آوری ها ، خدمات و شرکای اکوسیستم جدید را به سرعت ادغام کنند.”

شرکت کنندگان در این صنعت با جمع آوری ، پردازش ، تجزیه و تحلیل و ذخیره دارایی های ارزشمند داده ها ، می توانند کارآمد باشند به نتایج مشخص تجاری برسید، مانند:

  • طراحی ساده و فرآیندهای توسعه محصول ، کوتاه کردن زمان برای بازار و هزینه های پایین تر.
  • وسایل نقلیه خودمختار را معرفی کنید که با خیال راحت با محیط خود ارتباط برقرار کنند ، خواه در خیابان شهر ، بزرگراه ، بندر ، مزرعه و یا در معدن.
  • مشکلات مکانیکی یا برقی را در وسایل نقلیه با شناسایی ، پیش بینی و به طور خودکار رفع کنید ، و باعث ایمن سازی مسافران و محیط ها شوید.
  • بهینه سازی سوار شدن و سلام الکترونیکی خدمات و هزینه های حمل و نقل شخصی کمتر.
  • میزبان خدمات و قابلیت های جدید مشتری.
  • درآمد بالاتری را بر اساس امکان کسب درآمد از داده های مناسب برای شرکای اکوسیستم قابل اعتماد ، اعم از دولتی و خصوصی بدست آورید.
  • بودجه و پشتیبانی از مدل ها و عملیات جدید تجاری.

درباره فراست و سالیوان
بیش از پنج دهه ، Frost & Sullivan به دلیل نقش خود در کمک به سرمایه گذاران ، رهبران شرکت ها و دولت ها در حرکت در تغییرات اقتصادی و شناسایی فن آوری های مختل کننده ، Mega Trends ، مدل های جدید کسب و کار و شرکت ها به فعالیت ، شهرت جهانی پیدا کرده است و منجر به رشد مداوم رشد می شود. فرصت های موفقیت در آینده با ما تماس بگیرید: بحث را شروع کنید

مخاطب:
ماریانا فرناندز
ارتباطات شرکت
پ: +1 210 348 10 12
ه: [email protected]
http://ww2.frost.com

منبع فراست و سالیوان

لینک های مربوطه

www.frost.com