شرکت Boyd Gaming با ارائه 8.625٪ یادداشت های ارشد سال 2025 بسته شد

لاس وگاس، 21 مه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت بازی های Boyd Gaming (NYSE: BYD) (“شرکت”) امروز اعلام کرد که پیشنهاد قبلی خود را که قبلاً اعلام شده بود بسته است 600 میلیون دلار مبلغ اصلی جمع آوری شده از 8.625٪ یادداشت های ارشد به دلیل سال 2025 (“یادداشت ها”).

این یادداشت ها با نرخ 8.625٪ در سال ، که سالانه قابل پرداخت در آن می باشد ، سود دارند 1 ژوئن و اول دسامبر از هر سال ، شروع می شود اول دسامبر، 2020. یادداشت ها در بلوغ خواهند بود 1 ژوئن 2025 و به طور کامل و بدون قید و شرط توسط برخی از شرکتهای تابعه داخلی فعلی و آینده شرکت تضمین شده است. همانطور که قبلاً اعلام شده بود ، این شرکت از درآمد خالص حاصل از پیشنهاد برای اهداف عمومی شرکت ، از جمله سرمایه در گردش ، استفاده می کند و هزینه ها و هزینه های مربوط به این پیشنهاد را پرداخت می کند.

یادداشت ها طبق قانون اوراق بهادار مصوب سال 1933 ، اصلاح شده (“قانون اوراق بهادار”) ، یا قوانین اوراق بهادار دولتی قابل اجرا یا قوانین آسمان آبی ثبت نشده اند ، و ممکن است در آنجا ارائه یا فروخته نشود ایالات متحده ثبت نام غایب طبق قانون اوراق بهادار و قوانین مربوط به اوراق بهادار دولتی یا معافیت های موجود از چنین الزامات ثبت نام. این اعلامیه پیشنهادی برای فروش و یا درخواست پیشنهادی برای خرید نت نمی باشد.

بیانیه های رو به جلو
این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر به معنای بخش 27A قانون اوراق بهادار مصوب 1933 ، اصلاح شده و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار مصوب 1934 ، اصلاح شده است. چنین اظهاراتی شامل بیانیه هایی در مورد انتظارات ، امیدها یا اهداف ما در مورد آینده است. این جملات آینده نگر اغلب با استفاده از کلماتی مانند “اراده” ، “ممکن” ، “پیش بینی” ، “ادامه” ، “پیش بینی” ، “انتظار” ، “ایمان” ، “پیش بینی” ، “چشم انداز” قابل شناسایی است. ، “می تواند” ، “می شود” ، “هدف” ، “پروژه” ، “قصد” ، “برنامه” ، “جستجو” ، “تخمین” ، “دنبال” ، “باید” ، “ممکن” و “فرض” یا منفی آن و همچنین تغییر واژگان و اصطلاحات مشابه مربوط به آینده و ممکن است اظهارات مربوط به یادداشت های ارشد و استفاده از درآمد حاصل از پیشنهاد را شامل شود (بدون محدودیت). اظهارات پیشرو ، خطرات و ابهامات خاصی را در بر می گیرد ، و نتایج واقعی ممکن است با آنچه در هر بیانیه مورد بحث قرار می گیرد ، از نظر معنوی متفاوت باشند. عواملی که می توانند نتایج واقعی را متفاوت سازند شامل (بدون محدودیت) عملکرد مالی شرکت می باشد. عوامل اضافی تحت عنوان “عوامل خطر” در گزارش سالانه شرکت در فرم 10-K برای سال مالی منتهی به بحث شده است 31 دسامبر 2019، گزارش سه ماهه شرکت در فرم 10-Q برای سه ماه به پایان رسید 31 مارس 2020 و در سایر گزارشهای جاری و دوره ای شرکت هر از گاهی به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارسال شده است. کلیه اظهارات پیش بینی شده در این سند بر اساس اطلاعات موجود در اختیار شرکت از تاریخ حاضر می باشد و شرکت هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی اظهارات آینده نگر ندارد.

شرکت SOURCE Boyd Gaming

لینک های مربوطه

http://www.boydgaming.com