شرکت Boyd Gaming قیمت گذاری 8.625٪ یادداشت های ارشد سال 2025 را اعلام کرد؛ اندازه پیشنهادات به 600 میلیون دلار افزایش یافت

لاس وگاس، 13 مه سال 2020 / PRNewswire / – شركت بازي Boyd Gaming (NYSE: BYD) (“شركت”) امروز اعلام كرد كه قيمت قبلي اعلام شده خود را براي نت هاي ارشد سال 2025 اعلام كرده است (“نت”). مبلغ اصلی یادداشتهایی که در این پیشنهاد صادر می شود 600 میلیون دلار. اندازه پیشنهاد نسبت به آنچه قبلاً اعلام شد افزایش یافته است 500 میلیون دلار مبلغ اصلی کل. این یادداشت ها با نرخ 8.625٪ در سال ، که سالانه قابل پرداخت در آن می باشد ، بهره مند می شوند 1 ژوئن و اول دسامبر از هر سال ، شروع می شود اول دسامبر، 2020. یادداشت ها در بلوغ خواهند بود 1 ژوئن، 2025. یادداشت ها توسط برخی از شرکت های تابعه محدود داخلی فعلی و آینده شرکت به طور کامل و بدون قید و شرط تضمین می شود. انتظار می رود که بسته شدن پیشنهاد در تاریخ اتفاق بیفتد 21 مه سال 2020مشروط بر رضایت از شرایط اختیاری بسته شدن.

این شرکت در نظر دارد از عواید حاصل از پیشنهاد برای اهداف عمومی شرکت از جمله سرمایه در گردش استفاده کند و هزینه و هزینه های مربوط به این پیشنهاد را پرداخت کند.

این یادداشت ها به افرادی که منطقاً معتقدند خریدار موسساتی واجد شرایط هستند ، ارائه و به آنها فروخته می شود ایالات متحده مطابق با قانون 144A طبق قانون اوراق بهادار سال 1933 ، اصلاح شده (“قانون اوراق بهادار”) و افراد غیر ایالات متحده در خارج ایالات متحده مطابق مقررات S طبق قانون اوراق بهادار. یادداشتهایی که ارائه می شوند تحت قانون اوراق بهادار ، یا قوانین مربوط به اوراق بهادار دولتی یا قوانین آسمان آبی ثبت نشده اند ، و ممکن است در آنجا ارائه یا فروخته نشوند ایالات متحده ثبت نام غایب طبق قانون اوراق بهادار و قوانین مربوط به اوراق بهادار دولتی یا معافیت های موجود از چنین الزامات ثبت نام. این اعلامیه پیشنهادی برای فروش و یا درخواست پیشنهادی برای خرید نت نمی باشد.

بیانیه های رو به جلو
این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر به معنای بخش 27A قانون اوراق بهادار مصوب 1933 ، اصلاح شده و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار مصوب 1934 ، اصلاح شده است. چنین اظهاراتی شامل بیانیه هایی در مورد انتظارات ، امیدها یا اهداف ما در مورد آینده است. این جمله های رو به جلو اغلب با استفاده از کلماتی مانند “اراده” ، “ممکن” ، “پیش بینی” ، “ادامه” ، “پیش بینی” ، “انتظار” ، “ایمان” ، “پیش بینی” ، “چشم انداز” قابل شناسایی است. ، “می تواند” ، “می شود” ، “هدف” ، “پروژه” ، “قصد” ، “برنامه” ، “جستجو” ، “تخمین” ، “دنبال” ، “باید” ، “ممکن” و “فرض” یا منفی بودن آن و همچنین تغییر واژگان و اصطلاحات مشابه در مورد آینده ، و ممکن است اظهارات مربوط به شرایط و ضوابط و زمان ارائه یادداشت ها را شامل شود. اظهارات پیشرو ، خطرات و ابهامات خاصی را در بر می گیرد ، و نتایج واقعی ممکن است با آنچه در هر بیانیه مورد بحث قرار می گیرد ، از نظر معنوی متفاوت باشند. عواملی که می توانند نتایج واقعی را متفاوت سازند شامل (بدون محدودیت) این احتمال است که نتهای ارائه شده در زمان مورد انتظار ، براساس شرایط مورد انتظار یا اصلاً مصرف نشوند. و عملکرد مالی شرکت عوامل اضافی تحت عنوان “عوامل خطر” در گزارش سالانه شرکت در فرم 10-K برای سال مالی منتهی به بحث شده است 31 دسامبر 2019، گزارش سه ماهه شرکت در فرم 10-Q برای سه ماه به پایان رسید 31 مارس 2020 و در سایر گزارشهای جاری و دوره ای شرکت هر از گاهی به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارسال شده است. کلیه اظهارات پیش بینی شده در این سند بر اساس اطلاعات موجود در اختیار شرکت از تاریخ حاضر می باشد و شرکت هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی اظهارات آینده نگر ندارد.

شرکت SOURCE Boyd Gaming

لینک های مربوطه

http://www.boydgaming.com