شرکت Tuniu گزارش سالانه خود را در مورد فرم 20-F تهیه می کند

نجینگ، چین، 23 مه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت Tuniu (NASDAQ: TOUR) (“Tuniu” یا “شرکت”) ، یک شرکت پیشرو در زمینه سفرهای تفریحی آنلاین در چینامروز اعلام کرد گزارش سالانه خود را در فرم 20-F برای سال مالی منتهی به ثبت کرده است 31 دسامبر 2019 با کمیسیون بورس و اوراق بهادار به گزارش سالانه می توانید به وب سایت روابط سرمایه گذار شرکت در http://ir.tuniu.com یا وب سایت SEC´ به آدرس www.sec.gov دسترسی پیدا کنید. این شرکت در صورت درخواست نسخه ای از گزارش سالانه خود را که حاوی صورتهای مالی تلفیقی حسابرسی شده و رایگان است ، در صورت درخواست ، به سهامداران و دارندگان ADS ارائه می دهد. درخواست ها باید به بخش روابط سرمایه گذار در ساختمان Tuniu ، شماره 699-32 خیابان Xuanwu ، منطقه Xuanwu ، نانجینگ، استان جیانگسو 210042، مردم جمهوری چین.

درباره شرکت Tuniu

Tuniu (Nasdaq: TOUR) یک شرکت پیشرو در زمینه سفرهای تفریحی آنلاین در است چین مجموعه ای از تورهای بسته بندی شده ، از جمله تورهای سازمان یافته و خود هدایت شونده ، و همچنین خدمات مرتبط با مسافرت برای مسافران تفریحی از طریق وب سایت tuniu.com و پلت فرم تلفن همراه خود را ارائه می دهد. Tuniu بیش از 420 شهر در حال عزیمت را پوشش می دهد چین و همه مقصد های محبوب در سراسر جهان Tuniu راه حل های یک سفره تفریحی یک طرفه و تجربه مشتری قانع کننده را از طریق بستر آنلاین و شبکه خدمات آفلاین خود ، از جمله تیم اختصاصی از نمایندگان خدمات حرفه ای مشتری ، مراکز تماس 24/7 ، شبکه های گسترده فروشگاه های خرده فروشی و آفلاین و تور محلی محلی ارائه می دهد. اپراتورها برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به http://ir.tuniu.com مراجعه کنید.

بیانیه بندر ایمن

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر است که مطابق با مفاد “بندرگاه ایمن” بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار مصوب 1934 ، اصلاح شده ، و قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی اوراق بهادار ایالات متحده در 1995 ، انجام شده است. این بیانیه های آینده نگر می توانند توسط اصطلاحاتی مانند “اراده” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “آینده” ، “قصد” ، “برنامه” ، “باور” ، “تخمین” ، “اعتماد به نفس” و عبارات مشابه. Tuniu همچنین ممکن است در گزارش های خود که به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ارائه شده است ، در گزارش های سالانه خود به سهامداران ، در مطبوعات و سایر مطالب مکتوب و در بیانیه های شفاهی توسط افسران ، مدیران خود اظهارات مکتوب یا شفاهی ارائه دهد. یا کارمندان شخص ثالث هرگونه اظهارات که واقعیت های تاریخی نیستند ، از جمله جمله هایی درباره اعتقادات و انتظارات Tuniu ، عبارت های آینده نگر هستند که شامل عواملی ، خطرات و عدم قطعیت هایی می شوند که می توانند نتایج واقعی را از لحاظ معنوی با آنچه در بیانیه های آینده نگر متمایز می شوند. این عوامل و خطرات شامل موارد زیر می شوند ، اما به موارد زیر محدود نمی شوند: اهداف و استراتژی های Tuniu. رشد بازار سفرهای تفریحی آنلاین در چین؛ تقاضا برای محصولات و خدمات Tuniu؛ روابط آن با مشتریان و تأمین کنندگان سفر؛ توانایی شرکت در ارائه محصولات و خدمات مسافرتی رقابتی؛ توسعه تجارت آینده Tuniu ، نتایج عملیات و وضعیت مالی؛ رقابت در صنعت مسافرتی آنلاین در چین؛ سیاست ها و مقررات مربوط به دولت در رابطه با ساختار ، تجارت و صنعت شرکت؛ تأثیر COVID-19 در فعالیتهای تجاری Tuniu ، صنعت مسافرتی و اقتصاد آن چین و در جاهای دیگر بطور کلی؛ و وضعیت اقتصادی و اقتصادی عمومی در چین و در جای دیگر اطلاعات بیشتر در مورد این و سایر خطرات ، عدم قطعیت ها یا عوامل موجود در پرونده شرکت با کمیسیون اوراق بهادار و بورس ایالات متحده است. کلیه اطلاعات ارائه شده در این بیانیه مطبوعات از تاریخ انتشار مطبوعات جاری است و Tuniu هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی چنین اطلاعاتی ندارد ، مگر آن که طبق قانون قابل اجرا باشد.

برای سوالات مربوط به سرمایه گذاران و رسانه ها ، لطفاً با:

چین
مری چن
مدیر روابط سرمایه گذار
شرکت Tuniu
+ 86-25-6960-9988
[email protected]

منبع Tuniu

لینک های مربوطه

https://www.tuniu.com/