شورای امنیت ملی می گوید ، نرخ مرگ و میر وسایل نقلیه موتوری با وجود قرنطینه در ماه مارس 14 درصد افزایش می یابد

ITASCA ، Ill.، 20 مه سال 2020 / PRNewswire / – برآوردهای اولیه شورای امنیت ملی نشان می دهد که با شروع کمتر رانندگی آمریکایی ها و مسافت کمتر از مایل ، جاده های خالی تر کشنده تر می شوند. داده های اولیه حاکی از رشد 14 درصدی سال گذشته در نرخ مرگ و میر در مایل رانده شده در مارس ، علیرغم افت 8 درصدی تعداد کل تلفات جاده ها در مقایسه با مارس 2019. تعداد واقعی مایلهای رانده شده نسبت به مدت مشابه سال گذشته 18.6٪ کاهش یافته است. میزان مرگ و میر مسافت پیموده شده در هر 100 میلیون مایل وسیله نقلیه در مارس 1.22 در مقایسه با 1.07 در ماه بود مارس 2019.

طی سه ماه اول سال 2020 ، کشورهای زیر شاهد افزایش چشمگیر در تعداد کشته شدگان جاده ها بوده اند: آرکانزاس (16٪) ، کالیفرنیا (8٪) ، کانکتیکات (42٪) ، ایلینویز (11٪) ، لوئیزیانا (23٪) ، نوادا (10٪) ، نیویورک (17٪) ، کارولینای شمالی (10٪) ، اوکلاهما (9٪) ، تنسی (6٪) و تگزاس (6٪)

کشورهایی که کاهش قابل توجهی دارند شامل می شوند آریزونا (-4٪) ، هاوایی (-32٪) ، آیداهو (-28٪) ، آیووا (-13٪) ، مریلند (-13٪) ، میشیگان (-12٪) ، اورگان (-24٪) و کارولینای جنوبی (-12٪)

آخر هفته روز یادبود سه روزه در هفته آغاز می شود 6 پ.م. ET جمعه، 22 مه ، شورای امنیت ملی افغانستان 366 تلفات احتمالی را تخمین زد. اگر تخمین برگزار شود ، کمترین تعداد تلفات مربوط به دوره تعطیلات از سال 2014 خواهد بود.

وی گفت: “نگران کننده است ، ما خطوط ترافیکی باز و یک فصل آشکار در رانندگی بی پروا داریم.” لورن مارتینرئیس جمهور و مدیرعامل شورای امنیت ملی. “در حال حاضر ، در میان همه گیر و بحران جهانی ، ما باید آن را وظیفه مدنی خود بدانیم که با خیال راحت رانندگی کند. اگر این کار را برای خودمان انجام ندهیم ، باید این کار را برای اولین پاسخ دهندگان ، اجرای قانون و اقدامات خود انجام دهیم. کارمندان مراقبت های بهداشتی ، که به درستی روی بیماران مبتلا به کروناویروس متمرکز شده اند و نباید از تصادفات قابل پیشگیری خودرو غافل شوند. “

قرنطینه ها و دستورالعمل های سرپناه در سراسر کشور به احتمال زیاد بخش قابل توجهی از افت تعداد کشته ها را تشکیل می دهند. با این وجود ، برای تعیین هشدار دهنده میزان مرگ و میر ، بینش بیشتری لازم است. گزارش های حکایات نشان می دهد که سرعت ، به عنوان مثال ، از زمان کم شدن ترافیک به طور قابل توجهی افزایش یافته است. برخی از ایالت ها همچنین با تاکتیک های راهنمایی و رانندگی نادرست در نظر گرفته شده برای مقابله با بیماری همه گیر COVID-19 رو به جلو هستند ، اما این می تواند عواقب بسیار گسترده ای داشته باشد. از جمله آنها ، الزامات رانندگان نوجوان برای گذراندن آزمون های جاده قبل از اخذ مجوزها و ساعات آرامش بخش قوانین خدمات برای رانندگان وسایل نقلیه تجاری است.

حتی با کاهش شمار تلفات در ماه مارس ، مرگ و میرها در این جاده در سه ماه اول سال 2020 در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 2 درصد افزایش یافته است. این به طور آزمایشی سودهای حاصل از سال 2018 و 2019 را معکوس می کند. پس از سه سال مستقیم حداقل 40،000 کشته شدن در جاده ها ، تلفات در سال 2018 رخ داده و براساس برآوردهای اولیه شورای امنیت ملی ، 2٪ در سال 2019 کاهش یافته است.

NSC برای اطمینان از جاده های ایمن تر ، به ویژه در هنگام بیماری همه گیر ، از رانندگان خواست:

  • دستورالعمل های ایالتی و محلی را دنبال کنید و اگر مقامات به شما دستور داده اند از جاده ها دور شوید. بسیاری از ایالت ها از رانندگان می خواهند در خانه بمانند ، مگر در مواقع اضطراری یا برای موارد اساسی.
  • از محدودیت های سرعت پیروی کنید حتی اگر جاده ها روشن باشند و ترافیک سبک باشد
  • از افزایش تردد عابران پیاده و دوچرخه آگاه باشید زیرا مردم به هنگام پیاده روی و دوچرخه سواری می روند تا در حین قرنطینه با خیال راحت از خانه خارج شوند. برعکس ، عابران پیاده و دوچرخه سواران باید به خاطر داشته باشند که کاهش ترافیک به معنای آن نیست نه رفت و آمد داشته باشید و هنگام عبور و مرور در خیابانها مراقب باشید.
  • رانندگی دفاعی را تمرین کنید. دست و پنجه نرم کنید ، یک راننده هوشیار تعیین کنید یا حمل و نقل جایگزین را ترتیب دهید ، برای جلوگیری از خستگی زیاد بخوابید و با دقت رانندگی کنید و از حواس پرتی خودداری کنید.
  • با عادتهای رانندگان نوجوان درگیر بمانید و مرتباً با آنها تمرین کنید – نکاتی در DriveitHOME.org در دسترس است
  • سازمانها و کارفرمایان تشویق می شوند تا به جاده ائتلاف صفر ، یک گروه 1500 نفره متعهد به از بین بردن تلفات جاده ای تا سال 2050 بپیوندند

شورای امنیت ملی روند مرگ و میر را ردیابی کرده و نزدیک به 100 سال تخمین زده است. همه تخمین ها با بالغ شدن داده ها در معرض افزایش اندک قرار می گیرند. NSC هر ماه داده های تلفات را از هر 50 ایالت و ایالات متحده جمع آوری می کند منطقه کلمبیا و از داده های مرکز ملی آمار بهداشت استفاده می کند ، به طوری که مرگ و میر در طی یک سال از تصادف و در معابر عمومی و خصوصی – مانند پارکینگ ها و راه های رانندگی – اتفاق می افتد. تخمین های تلفات وسایل نقلیه موتوری NSC و اطلاعات تخمین تکمیلی ، از جمله تخمین ها برای هر ایالت را می توان در اینجا یافت.

درباره شورای امنیت ملی
شورای امنیت ملی (nsc.org) یک سازمان غیرانتفاعی است که ماموریت آن حذف مرگ های قابل پیشگیری در محل کار ، خانه ها و جوامع و جاده های مختلف از طریق رهبری ، تحقیق ، آموزش و مشاوره است. شورای امنیت ملی امنیت ملی که در سال 1913 تأسیس شده و توسط کنگره منشور شده است ، با همکاری با مشاغل ، سازمانهای دولتی ، مقامات منتخب و عموم مردم در مناطقی که ما می توانیم بیشترین تأثیر را داشته باشیم ، این مأموریت را پیش می برد.

اتصال با NSC:
فیس بوک
توییتر
لینکدین
YouTube

منبع شورای امنیت ملی

لینک های مربوطه

http://www.nsc.org