طلایی لازم است که از 13 مه از پوشیدن اتوبوسهای روبرو بپوشید که از تمام مشتریان بپوشید

دالاس، 6 مه 2020 / PRNewswire / – Greyhound Lines Inc. ، بزرگترین ارائه دهنده حمل و نقل اتوبوس بین شهری در آمریکای شمالیامروز اعلام كرد كه تمامي مشتريان را به عنوان احتياط عليه گسترش COVID-19 در هنگام اتوبوس هاي خود ، از پوشيده صورت خود استفاده مي كنند. شروع 13 مه، این خط مشی به لیست گسترده تلاشهای Greyhound که برای محافظت از جوامعی که از گسترش آن استفاده می کند ، اضافه شده است. کودکان زیر دو سال و کسانی که از نظر پزشکی قادر به پوشیدن ماسک نیستند ، نیازی به انجام این کار نخواهند داشت.

“تعهد اول ما در مورد فراتر از حمل و نقل مشتری فراتر است. ما به سلامتی و رفاه کلیه مسافران و کارمندان خود اهمیت می دهیم که در اقدامات احتیاطی که از زمان ابتلا به بیماری کروناویروس گرفته ایم ، مشهود است.” دیو لیچ، مدیر ارشد اجرایی ، Greyhound Lines ، Inc. “از آنجا که ما همچنان حمل و نقل حیاتی را در سطح کشور ارائه می دهیم ، مهم است که ما همچنان به ایجاد تغییرات موقتی و در عین حال ضروری در سیاست های خود بپردازیم تا بتوانیم محیطی ایمن را برای همه مشتریان و تیم خود ایجاد کنیم. اعضا.”

Greyhound در حال حاضر به کلیه رانندگان و کارکنان مشتری مداری نیاز دارد که در جابجایی خود ماسک صورت خود را بپوشند. در حالی که برخی از شهرها و ایالت ها به مسافرین نیاز دارند که از زمان پوشش عمومی ، پوشش چهره خود را بپوشند ، گرای تایلند این نیاز را در سراسر شبکه اتوبوس های بین شهری خود در سراسر کشور گسترش می دهد تا در کاهش سرعت انتشار کروناویروس جدید کمک کند. طبق اعلام مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) ، استفاده از صورت ساده ای که باعث پوشاندن ویروس می شود ، مانع از انتشار ویروس می شود و افرادی که ناآگاهانه از انتقال ویروس به دیگران جلوگیری می کنند ، جلوگیری می کنند.

روکش صورت پارچه ای که از مواد متداول ساخته شده است می تواند به عنوان یک اقدامات بهداشتی عمومی به جای ماسک صورت استفاده شود. جزئیات بیشتر در وب سایت CDC موجود است. از مشتریانی که روکش صورت ندارند و یا اینکه در هنگام حمل و نقل خراب بودن آنها آسیب دیده است ، از شما خواسته شده است که با راننده خود یا کارمند ترمینال Greyhound صحبت کنند و یک ماسک یکبار مصرف ارائه شود.

Greyhound علاوه بر آخرین سیاست خود ، روشهای نظافت پیشرفته خود را نیز شامل می شود که شامل پاکسازی های مکرر در مکان های آن و ضد عفونی شدن اتوبوس های خود پس از هر سفر است. علاوه بر این تلاش ها ، Greyhound با معرفی اوزوناسیون ، یک فرایند بهداشت پیشرفته ، در اتوبوس های خود اقدامات ایمنی خود را انجام داده است. این روش گسترده برای از بین بردن باکتری های مضر ساخته شده است و به اثبات رسیده است که ویروس ها ، از جمله عروق رمان را از بین می برد. Ozonation یک لایه محافظت اضافی برای مشتریان و کارمندان ایجاد می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی محافظت از Greyhound از مشتریان و اعضای تیم خود ، لطفاً به greyhound.com/peaceofmind مراجعه کنید. برای اطلاعات در مورد کرایه و برنامه یا برای خرید بلیط ، با شماره 1-800-231-2222 تماس بگیرید ، به Greyhound.com بازدید کنید یا از برنامه تلفن همراه Greyhound استفاده کنید.

درباره Greyhound
Greyhound بزرگترین ارائه دهنده حمل و نقل اتوبوس بین شهری در آمریکای شمالی است و بیش از 2400 مقصد در سراسر قاره را ارائه می دهد. این شرکت همچنین خدمات Greyhound Package Express و منشور را ارائه می دهد. برای اطلاع از هزینه کرایه و برنامه و خرید بلیط با شماره 1-800-231-2222 تماس بگیرید یا به وب سایت به آدرس www.greyhound.com مراجعه نمایید.. برای آخرین و معاملات مسافرتی ، ما را در توییتر دنبال کنید www.twitter.com/GreyhoundBus، مانند ما در فیس بوک در www.facebook.com/GreyhoundBus ، ما را در اینستاگرام به آدرس www.instagram.com/greyhoundlines دنبال کنید و یک عکس با وضوح بالا در www.bit.ly/GreyhoundBusPhotos بارگیری کنید.

SOURCE Greyhound Lines، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.greyhound.com